امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۲۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:���� ������
فقر+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خط فقر ۱۰ میلیون تومان شد/ نیمی از جمعیت کشور در فقر مطلق به سر می‌برند
این معضلات، مدیریت و روال عادی زندگی کارگران را تحت الشعاع قرارداده وآنها را در تأمین هزینه های روزانه به بن بست رسانده است
معافیت مالیات + عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
خطِ فقر ۵ میلیون، سقفِ معافیت مالیاتی ۳ میلیون؟
سقف کل بودجه سال ۹۹ با احتساب درآمد شرکت‌های دولتی ۲۰۳۳ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که سهم درآمدهای مالیاتی آن با ۳۷.۸ درصد افزایش نسبت به سال ۹۸، به ۱۷۵ هزار میلیارد تومان رسیده است.
فقر+عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
فقر به روایات آمار و ارقام
سال گذشته حدود ۶/ ۴۲ درصد خانوارها، در ماه کمتر از ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان هزینه کرده‌اند. این درحالی بود که حداقل پایه دستمزد در سال گذشته یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان تعیین شده بود که با مزایا به حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزا رتومان می‌رسید.
کودکان کار+عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
گزارش عبارت از وضعیت کودکان کار در مازندران و اجرای طرح های ناکارآمد در این زمینه؛
معصومیت از دست رفته در کف خیابان ها / افزایش کودکان زباله گرد معضل جدید کشور / به ازای هر ۵۳۰ نفر یک کودک کار در تهران! / آخرین وضعیت کودکان کار در مازندران و ایران + آمار
در سالهای اخیر و بر اثر بی تفاوتی مسئولان که اغلب از قشر مرفه جامعه هستند، فقر و آسیب های اجتماعی ناشی از آن روز به روز در کشور افزایش می یابد و انگار کسی هم حوصله ی پیگیری این معضلات را ندارد!
حط فقر+عبارت
دوشنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۸
بازداشت تعدادی از بازنشتگان مقابل مجلس
طبق اطلاعات دریافتی، تعدادی از بازنشستگان بازداشت موقت شده‌اند و ظاهراً برخی از آن‌ها به وزرا منتقل شده‌اند.
ماشین+عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
شکاف طبقاتی رکورد ۱۶ ساله را شکست
گسترش فاصله طبقاتی، توزیع نامتعادل درآمد و ثروت، فزونی جمعیت زیرخط فقر و غیره همه از علائم آسیب‌دیدن رفاه اجتماعی است. هر ثروتمند ایرانی ۱۴.۴ برابر یک خانوار کم‌درآمد هزینه می‌کند
مدرسه+عبارت
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
حقوق معلمان زیر خط فقر
یک استاد دانشگاه با اشاره به اینکه حقوق معلمان زیر خط فقر است، گفت: افزایش دو برابری حقوق و بهره‌وری با نصف نیروی انسانی موجود رقم می‌خورد.
کارگر+عبارت
پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷
هزینه ماهانه زندگی کارگران؛ ٣٧٦٠٠٠٠ تومان
اعضای کمیته دستمزد شورای عالی کار پس از بحث و بررسی در خصوص سبد معیشت کارگران، هزینه ماهانه زندگی خانوارهای کارگری را سه میلیون و ۷۶۰ هزار تومان تعیین کردند.
فاضل
یکشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
اکثریت جامعه پزشکی زیر خط فقر قرار دارند
رییس مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی ایران با اشاره به اهداف تشکیل مجمع گفت: این مجع دو هدف مهم را دنبال می کند که ایجاد وفاق، دوستی و همیاری بین افراد حرفه و ارتقاء علمی رشته های پزشکی بوده است.
مجلس
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
حقوق زیر ۶ میلیون در شرایط فعلی اقتصادی یعنی زیر خط فقر
نماینده مردم بوئین‌زهرا با بیان اینکه قبلا ملاک خط فقر دریافت حقوق زیر ۳ میلیون بود اما این وضعیت با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور تغییر کرده است، گفت: خط فقر هم اکنون به حقوق‌هی زیر ۶میلیون رسیده است.
حقوق+عبارت
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
فاصله خط فقر و حقوق کارگران چقدر است؟
عضو هیئت مدیره کانون عالی شورای اسلامی کار کشور گفت: کارگری که یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دستمزد دارد چگونه باید افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت‌ها را تحمل کند؟
لاریجانی- روحانی- سایت عبارت
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
هدیه مجلس و دولت برای ۶ میلیون نفر در آغاز سال ۹۶
فقر در کشور پدیده نامیمون و نامبارکی است که ریشه کن کردن آن یک اراده جمعی می‌طلبد.
خط فقر- سایت عبارت
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵
خط فقر چقدر است؟
مرکز پژوهشهای مجلس با استناد به گزارش های ارائه شده خط فقر سال جاری را برابر با یک میلیون و هشتصد هزار تومان اعلام کرده است .
خط فقر- سایت عبارت
سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵
خط فقر در کشور چقدر است؟
در حالی که خط فقر در کشور بیش از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است، به نظر می‌رسد کارگران با افزایش حقوق حداقلی سال ۹۵ تنها می‌توانند بخش کوچکی از هزینه‌های زندگی خود را پوشش دهند.