امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۱۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ������ ������������ ���� ����������
میتینگ تبلیغاتی رئیسی+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
پاسخ ستاد ملی کرونا به سخنان رئیسی درباره میتینگ اهواز
با پیگیری عوامل استانی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخابات، بالغ بر ۴ هزار نفر از ۲۸ شهرستان استان با اتوبوس به محل سخنرانی اعزام و تجمع انتخاباتی در ساعت ۲۲ آغاز می شود.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: موج چهارم کرونا هر لحظه در کمین است / عید دیدنی با ماسک، بدون روبوسی و دست دادن / این هفته و هفته‌آینده واکسن بیشتری وارد کشور می شود / اقدامات ما در برابر کرونا را باید در دانشگاه ها تدریس کنند
رئیس جمهور گفت: می‌دانم چه کار بسیار سختی در طول بیشتر از یک سال داشتیم. از اواخر بهمن سال قبل تا امروز این زحمات باز هم سال آینده هم پیش روی ما است و امیدوارم خداوند کمک کند هر چه زودتر بتوانیم از این وضعیت عبور کنیم.
روحانی+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
تصمیم شورای عالی امنیت ملی درباره کرونا به روایت رئیس جمهور / روحانی: گفتم چه انتخابات باشد چه نباشد مردم باید از شیوع کرونا مطلع شوند
رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما تا امروز ۵۸ جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا را تشکیل دادیم، گفت: تشکیل چنین نهاد موقتی شاید از تجربه‌ای که در دوران دفاع مقدس داشتیم، نشئت گرفت.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مطرح شد؛
هشدار رئیس جمهور به مردم ایران: اگر رعایت نکنید وارد موج چهارم کرونا می شویم / واکسیناسیون با واکسن ایرانی در سال آینده / مراعات ۹۵ درصد می خواهیم تا آمار پایین‌تر بیاید
رئیس‌جمهور گفت: براساس گفته مسئولین، در سال آینده به واکسن ایرانی می‌رسیم و واکسیناسیون با واکسن های داخلی انجام خواهد شد.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
نگرانی رئیس جمهور از آغاز موج چهارم کرونا در کشور / کادر درمان تا پایان سال واکسینه می شوند / مراسم ۲۲ بهمن چگونه برگزار خواهد شد؟
رییس جمهوری گفت: همه موظف هستیم در کنار عزاداری حضرت صدیقه کبری(س) یک واجب بزرگ را مراعات کنیم و آن رعایت پروتکل هاست و امروز هم حفظ حیات خودمان و هم حفظ حیات دیگران برای ما واجب است.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: اجازه ندادیم واکسن خارجی بر روی مردم ما آزمایش شود / برای ساخت و خرید واکسن کرونا هر ارز و ریالی نیاز باشد تامین می‌کنیم / در صورت واکسینه شدن نیز پروتکل‌ها چند ماه باید ادامه پیدا کند
رئیس‌جمهور گفت: برای مناطق زردی که تعداد بیمارهای کرونایی آن ۲ در ۱۰۰ هزار باشد، این مناطق را آبی اعلام می‌کنیم و همه کسب و کارها می‌توانند فعالیت‌های خودشان را انجام ‌دهند.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
توضیحات رئیس جمهور درباره شرایط آبی کرونا در ایران / رنگی جدید که با آن آشنا نیستیم
برای مناطق زردی که تعداد بیمارهای کرونایی آن ۲ در ۱۰۰ هزار باشد، این مناطق را آبی اعلام می‌کنیم و همه کسب و کارها می‌توانند فعالیت‌های خودشان را انجام ‌دهند.
ترافیک + جاده + پلیس +عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
جاده های مازندران در سال ۹۹ چقدر خلوت تر شد؟
تردد خودرو‌ها در مازندران از ابتدای امسال تا پایان آذرماه ۱۳ درصد کاهش داشت.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹
در پنجاه و یکمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: اگر ویروس انگلیسی وارد کشور شود، با مشکل بزرگی روبرو می شویم / مردم مراعات نکنند درگیر موج جدید بیماری خواهیم شد / کرونا آزمایش تاریخی برای رهبران جهان بود
هم وزیر بهداشت و هم معاونین و هم سخنگو در هفته اخیر بارها تذکر دادند که اگر همه مردم همچنان مراقبت نکنند، احتمال دارد با موج دیگری در بهمن یا اسفند درگیر شویم. باید به این نکته توجه کنیم که هزینه در اواخر بهمن و در اسفند از لحاظ اقتصادی بسیار سنگین است چرا که تمام کسب و کار عده‌ای اواخر بهمن و اسفند است بنابراین باید شرایطی را به وجود بیاوریم که بهمن و اسفند شرایط مناسب‌تری باشد.
دکتر علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا+عبارت
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹
ویروس جدید پشت دروازه های کشور / کوچکترین غفلت پیک چهارم را در پی دارد
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه ویروس جدید پشت دروازه های کشور است، گفت: همواره باید آماده بوده و مرزها را بسیار قوی کنترل کنیم.
روحانی+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
آخرین خبرها درباره یارانه ۱۰۰ هزار تومانی، وام یک میلیونی و ورود به موج سوم کرونا از زبان رئیس جمهور / روحانی: مردم پروتکل‌های بهداشتی را مراعات کنند تا فشار اقتصادی کم شود
رئیس‌جمهور گفت: ما باید همه اصول را مراعات کنیم تا علاوه بر فشار بر کادر درمان، فشار اقتصادی بر کسب و کارها و فعالیت‌های اقتصادی هم کم شود.
ازدواج+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
دفاتر ازدواج و ثبت اسناد شیفتی شدند
با شروع محدودیت‌های کرونایی، دفاتر ازدواج و ثبت اسناد رسمی از امروز به صورت زوج و فرد فعالیت می‌کنند.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
درخواست قالیباف از رهبری درباره ستاد ملی کرونا
عضو هیئت رئیسه مجلس از نامه رئیس مجلس به رهبر انقلاب برای عضویت تعدادی از نمایندگان در ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد.
ترافیک + ممنوعیت تردد + عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
کنترل شدید و سختگیرانه در همه محور‌های مازندران
سرهنگ قدمی گفت: مبادی ورودی و خروجی مازندران در روز‌های اعمال محدودیت‌های کرونایی شدیداً کنترل می‌شود.
کرونا+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
اعلام دقیق مشاغلی که می‌توانند این روزها فعال باشند
کلیات طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید ۱۹ در شهرهای کشور، از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعلام شد.