امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۷:۰۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ������ ��������������
پوستر+عبارت
شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
ساری بدل به جولانگاه متکدیان شده است؛
حکایت مردی با یکپا و یک‌تکه نان
این ویدئو دل ما و دل هر انسانی را خون می‌کند، اما عجیب است که هنوز خمی به ابروی عمارت نشینان ساری نیاورده است.
خودکشی+عبارت
پنج شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹
نگاهی به جدیدترین آمار خودکشی در مازندران به بهانه خودکشی ناموفق دختر ایزدشهری؛
آخرین آمار خودکشی در مازندران / کاهش ۱۵ درصدی نسبت به سال گذشته / مردان مازنی دپرس‌ترند
در مازندران به دلایل گوناگون همواره اخباری از خودکشی‌های موفق یا ناموفق در گوشه و کنار استان به گوش می‌رسید و در سال‌های اخیر با ظهور شبکه‌های اجتماعی این خبرها بیش از گذشته در دسترس مردم قرار گرفت.
نوزاد + کودک + عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
بررسی افزایش تقاضای فرزندخواندگی در مازندران؛
نگاهی دقیق تر به یک «تابو» در مازندران / ایرانی ها در مسیر رکورد شکنی
نکته جالب اما بیشتر شدن این استقبال در روزهایی است که کرونا دغدغه اصلی زندگی بسیاری از افراد شده. تا جایی که از ابتدای سال ۹۹ تا این لحظه، ۷۵۰ کودک بی سرپرست در سراسر کشور به فرزندخواندگی پذیرفته شدند. کودکان تنهایی که زخم خورده آسیب های اجتماعی هستند و در مراکز بهزیستی نگهداری می شوند.
دانش آموزان + آموزش مجازی + عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
مشارکت ۹۰ درصدی دانش آموزان مازندرانی در فعالیت های مجازی
معاون فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش مازندران گفت:میزان مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های فضای مجازی به ۹۰ درصد رسیده که این درصد بالا نشان می‌دهد با پیگیری و جدیت مدیران، حتی در شرایط خاص و در فضای مجازی نیز می‌توان بچه ها را در جشنواره‌ها و مسابقات فعال نگه داشت.
کودک+عبارت
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹
اجرای طرح «هر کارمند یک فرزند معنوی» در مازندران؛
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد
بدون شک حضور نهاد ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی که بخشی از وظایف آن ها در ارتباط با یتیمان تعریف شده از جمله کمیته امداد، بهزیستی و ... و همچنین رشد چشم گیر مراکز خیریه مردم نهاد گامی موثر در حمایت ایتام است و در شرایط فعلی نیاز جامعه به اینگونه حمایت ها از هر زمانی بیشتر است.
ابتکار+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
نام مادر ایرانی ها به روی کارت ملی می رود / زنان سرپرست خانوار در اولویت مسکن ارزان قیمت و بیمه
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با تاکید بر نقش اساسی ورزش در حفظ سلامت بانوان اظهار کرد: بیشترین تهدید مرگ و میر زنان مربوط به بیماری‌های قلبی و عروقی و متابولیکی است.
طلاق+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
آمار طلاق در مازندران به ۴۴ درصد رسید؛
ردپای یک فاجعه در خانه مازندرانی ها
افزایش سریع آمار طلاق در ایران بیشتر به زوج‌های متولد دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی مربوط است. جامعه ایران در یک دهه گذشته از جوان‌ترین جوامع جهان بوده و از اوایل دهه ۸۰ میزان ازدواج افزایش زیادی داشته که به تبع آن آمار طلاق هم افزایش یافته است.
حاشیه نشینی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
افزایش اجاره بها در آغاز فصل سرما و بحران کوچ شهری؛
رانـده شـدگان به حاشیـه!
امروز تقریباً با بحران حاشیه‌نشینی و کوچ شهری مواجه هستیم که بحران بازار اجاره بخشی از این ماجراست. بنابراین ابعاد این مساله بسیار بزرگ است و می‌تواند به مخاطرات اجتماعی بسیاری در کشور، دامن بزند.
عباس زارع+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
مدیرکل ارشاد مازندران خواستار بازنشر آثار جشنواره اشکواره حسینی شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزاری جشنواره‌های فرهنگی مانند جشنواره اشکواره حسینی را در خنثی‌سازی هجمه‌های دشمنان موثر توصیف کرد و خواستار بازنشر آثار ارسالی به این جشنواره پس از اختتامیه شد.
تجاوز تعرض + عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
میلاد با وعده دروغ ازدواج معتادم کرد تا از من راحت سوءاستفاده کند/اگر مادربزرگم متوجه نشده بود،دایی ام به من تعرض می کرد
از کودکی ام چیزی به خاطر نمی آورم جز کتک کاری های پدرم! او به موادمخدر صنعتی اعتیاد داشت و به بهانه های واهی من، مادر و خواهرم را مورد ضرب و جرح قرار می داد و...
معتاد + زباله گرد + عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
گزارش میدانی عبارت از زندگی یک معتاد آواره در مازندران؛
ابد و یک روز در زیر پوست شهر
بدون شک دفعه بعد وقتی به یک معتاد که در زباله‌ها دنبال چیزی می‌گردد نگاه می‌کنم حتما به این فکر خواهم کرد که احتمالا این راه انتخاب او نبوده است و من نیز مسئول حال امروز او هستم.
اخمد مظفری+عبارت
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران اعلام کرد؛
افزایش ۲۸ درصدی مرگ بر اثر مصرف مواد مخدر در مازندران
احمد مظفری گفت: با وجود آسیب‌های فراوان مواد مخدر و خسارت‌های جبران ناپذیر آن در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی متاسفانه مبارزه با این پدیده شوم به دغدغه عمومی تبدیل نشده است و دستگاه‌های متولی هم به وظایف خود در این حوزه به خوبی عمل نمی‌کنند.
حاشیه نشینی+عبارت
یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸
بیشتر حاشیه نشینان مازندرانی بدون پوشش حمایتی / آسیب های اجتماعی نزدیک تر از همیشه
سرپرست بهزیستی مازندران با بیان اینکه ۱۴۰ هزار مازندرانی در حاشیه شهرها زندگی می‌کنند، گفت که از این تعداد ۴۲ درصد یعنی ۶۰ هزار نفر از خدمات بهزیستی به عنوان نهاد خدماتی اجتماعی برخوردار هستند.
کارتون خواب+عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
زنان بی خانمان شب‌ها کجا می‌روند؟
بی خانمانی از جمله مسائل اجتماعی قابل توجهی است که در عصر حاضر اکثر کشورهای جهان اعم از توسعه یافته و توسعه نیافته درگیر آن هستند و در سطح جامعه ایران و بالاخص در سال‌های اخیر به شکل جدی‌تری گسترش یافته است.
کودکان کار+عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
گزارش عبارت از وضعیت کودکان کار در مازندران و اجرای طرح های ناکارآمد در این زمینه؛
معصومیت از دست رفته در کف خیابان ها / افزایش کودکان زباله گرد معضل جدید کشور / به ازای هر ۵۳۰ نفر یک کودک کار در تهران! / آخرین وضعیت کودکان کار در مازندران و ایران + آمار
در سالهای اخیر و بر اثر بی تفاوتی مسئولان که اغلب از قشر مرفه جامعه هستند، فقر و آسیب های اجتماعی ناشی از آن روز به روز در کشور افزایش می یابد و انگار کسی هم حوصله ی پیگیری این معضلات را ندارد!
1...