امروز : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۴:۴۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ��������������
بازار خودرو قیمت خودرو‌ها  + عبارت
شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
قیمت روز خودرو‌های سایپا و ایران خودرو امروز ۲۸ تیر/ سرکشی بازار خودرو با گرانی دلار
در حالی که پراید ۱۳۲ در بازار موجود نیست دیگر عضو این خانواده یعنی پراید ۱۳۱ با قیمت ۷۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار موجود است. متقاضیان می‌توانند پراید ۱۱۱ را نیز با پرداخت ۸۶ میلیون تومان در اختیار بگیرند.
خودرو+عبارت
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
اخذ مالیات‌ این بار از خریداران خودرو
در شرایطی لایحه مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس و دولت بلاتکلیف مانده است که روز گذشته یک مقام مسوول در وزارت امور اقتصادی و دارایی از پیشنهاد وزیر اقتصاد برای اخذ مالیات پلکانی از خریداران خودروی صفر خبر داد؛ این مالیات تنها در صورتی شامل خریداران می‌شود که خودرو را تا یک سال بعد از خرید از کارخانه، در بازار بفروشند.
خودرو+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
وزارت صنعت، خواستار افزایش قیمت خودرو شد
مدیرکل دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صمت اعلام کرد: تأخیر در اعلام قیمت محصولات شرکت های خودروسازی برای فصل دوم امسال، فرآیند عملیات شرکتها را با اختلال مواجه کرده است و تأخیر در ارائه قیمت می تواند روند عرضه محصولات به بازار را تحت تاثیر قرار دهد.
خودرو+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی قیمت خودرو در بازار
نبود نرخ پایه در بازار خودرو، آسیب پذیری آن را در مقابله با سوداگران و همچنین نوسانات نرخ ارز بیشتر کرده به طوری که در حال حاضر شاهد افزایش ۶ تا ۱۶ میلیون تومانی قیمت خودرو‌های داخلی در بازار هستیم.
علی ربیعی+عبارت
چهارشنبه ۴ تیر ۱۳۹۹
قیمت دلار و خودرو پایین می‌آید /تصمیم مهم دولت برای برخورد با افراد پشت پرده گرانی خودرو
سخنگوی دولت گفت: در شرایط تحریم که فشار بی سابقه ای روی اقتصاد ایران است بنابراین نیازمند همکاری همه مردم هستم همکاری که در مصرف کالاهای داخلی تولیدات با ارز را کم کنیم و در این شرایط ما به یک اهتمام ملی نیاز داریم. در هیچ دوره ای اینگونه تحریم به ما فشار نیاورده بود و در کنار آن هم با کرونا مواجه شدیم.
خودرو + عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
وضعیت بازار خودرو بعد از قرعه کشی و قیمت هایی که کاهشی نشد
هیچ نمایشگاه دار و واسطه‌ای حاضر نیست خودرو‌هایی را که با قیمت بالا خریده است با نرخ کمتر به مردم بفروشد به همین جهت اطمینان می‌دهم که قیمت خودرو سیر نزولی نخواهد داشت.
خودرو+عبارت
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
حجم عجیب و غریب رانت قرعه‌کشی خودرو!
قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده خودرو در حالی اوایل هفته انجام شد که محاسبات نشان می‌دهد درنتیجه عرضه ۲۵ هزار محصول با قیمت دستوری، نزدیک به هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رانت در بازار توزیع شده است. به‌عبارت دیگر، دولت عملا این رقم را به‌عنوان تخفیف به بخش کوچکی از مشتریان که فقط خوش شانس بوده‌اند، تقدیم کرده است. این رانت و تخفیف، زاییده اختلاف حداقل ۲۵ میلیون تومانی قیمت کارخانه و بازار خودرو‌ها است که ریشه در سیاست قیمت‌گذاری دستوری دارد.
ایران خودرو + عبارت
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
شانس هر فرد برای برنده شدن در قرعه کشی خودرو چقدر است؟
قرعه کشی طرح فروش فوق‌ العاده ۲۵ هزار خودرو امروز و فردا انجام می‌شود. منتخبین محصولات پژو ۲۰۶، پرشیا، پژو ۴۰۵ و رانا امروز و فردا برندگان قرعه کشی ساینا، تیبا و وانت مشخص می‌شود. بعد از اعلام اسامی منتخبین هر فرد تا ۴۸ ساعت فرصت دارد تا حساب خود را پرکند و بعد از آن منتظر تحویل خودروی خود باشد که طبق وعده خودروسازان و وزارت صمت قرار است حداکثر تا سه ماه ‌آماده تحویل به مشتریان شود.
خودرو + عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
اتحادیه خودرو: افت ۲۰ تا ۳۵ درصدی قیمت خودروهای داخلی/ معاملات خودرو در بازار با قیمت‌های توافقی انجام می‌شود
تاکنون بخشنامه، آیین نامه یا ابلاغیه‌ای در این زمینه برای نمایشگاه‌داران ارسال نشده، بنابراین سقف قیمتی برای خودروها وجود نداشته و خرید و فروش‌ها همچنان به صورت توافقی انجام می‌شود.
بازار خودرو قیمت خودرو‌ها  + عبارت
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
قیمت خودروهای سایپا و ایران خودرو / ۲۰۶ به ۱۱۸ میلیون رسید
پراید ۱۱۱ نیز با نرخ ۷۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که این امر از کاهش ۲۰ میلیون تومانی نرخ آن در دو هفته اخیر خبر می‌دهد. پراید ۱۳۱ نیز ۶۶ میلیون تومان به فروش رفت. قیمت این خودرو دو هفته پیش ۸۵ میلیون تومان بود.
خودرو+عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
اطلاعیه ایران‌خودرو و سایپا در خصوص فرآیند قرعه‌کشی
متقاضیانی که ظرف ۳۶ ماه گذشته از خودروسازان، خودرو خریداری کرده یا پلاک فعال داشته باشند، از فهرست قرعه‌کشی حذف خواهند شد.
خودرو + عبارت
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
فروش فوق‌العاده خودرو تا چه زمانی ادامه دارد؟
فروش فوق‌العاده خودرو به شیوه فروش مبتنی‌بر قرعه‌کشی کنونی ختم نخواهد شد و تا پایان سال در ۳ مرحله دیگر ادامه خواهد داشت.
بازار خودرو قیمت خودرو‌ها  + عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
کسی ماشین معامله نمی کند / قیمت خودرو نزولی شد
با آغاز طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا، بازار خودرو در رکودی سنگین‌تر فرو رفت، ضمن آنکه منحنی قیمت‌ها هم نزولی شد.
خودرو سازی+عبارت
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
قیمت های جدید به خودروسازان ابلاغ شد
معاون امور صنایع وزارت صمت از ابلاغ دستور العمل قیمت گذاری خودرو به خودروسازان خبر داد.
ایران خودرو + عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
قیمت‌های تایید نشده محصولات ایران خودرو و سایپا، پراید ۳۷ میلیون ۴۰۰ +جدول
قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو و سایپا بر اساس جدیدترین دستورالعمل شورای رقابت هنوز رسما تایید نشده است با این حال گمانه زنی ها حاکی از آن است که قیمت جدید سایپا ۱۳۱ معادل ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تعیین خواهد شد.