امروز : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۰۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:�������� ��������
چندهمسری+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
تبلیغ دوره جذب خانم‌های ایده‌آل برای زندگی چندهمسری! / این را کجای دلمان بگذاریم؟
روزنامه آفتاب یزد در گزارشی به انتشار یک آگهی مربوط به دوره «جذب خانم‌های ایده‌آل برای زندگی چندهمسری» که در فضای مجازی پربازدید شده واکنش نشان داد.
قاسمی طوسی+عبارت
چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران؛
طوسی: برنامه‌هایی برای بهبود وضعیت بانوان در استان / اعتبارات اندک اما انگیزه های فراوان برای حمایت از زنان مازندرانی / پیگیری ها برای ایجاد شهر دوستدار کودک در مرکز استان همچنان ادامه دارد
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از امضای تفاهم نامه‌های بسیاری بین اداره کل بانوان و دیگر دستگاه‌های اجرایی گفت. به گفته او تفاهم نامه «ارتقای سلامت زنان»، «آموزش مصرف انرژی»، «پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب اجتماعی» و «مستندسازی اقدامات مبارزه با مواد مخدر» را از جمله مهمترین این تفاهم نامه‌ها بودند.
خشونت علیه زنان+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
افزایش خشونت های خانگی در روزهایی که مجبوریم بیشتر در خانه بمانیم؛
این خانـه امـن نیست
در کشور ما هنوز خشونت‌ خانگی مستقلاً جرم‌انگاری نشده‌ است و بعضا به دلیل امنیت پایین زنان در قوانین خانواده، تفاوت آمار واقعی و آمار ظاهری بسیار زیاد است. به همین ترتیب، در دوران کرونا نیز مسئولین چندان برنامه‌ی مشخص و یا امکانات ویژه‌ای در مورد افزایش احتمالی سو استفاده و خشونت‌های خانگی اعلام نکرده‌اند.
خشونت علیه زنان+عبارت
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷
به بهانه روزجهانی مبارزه با خشونت علیه زنان؛
اگر دنیا دست زنها بود، جنگ کجا بود؟
پایان یا کاهش معنادار خشونت علیه زنان در هر مکانی ازجهان می تواند شتاب توسعه آن جامعه را بیشتر کند، زیرا در اکثر جوامع زنان حداقل نیمی از نیروی انسانی را تشکیل می دهند که اگر آن نیمکره از مغز جامعه دچار مشکل شود، حتما کل مجموعه را متاثر خواهد کرد.
زنان+عبارت
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
پیام آماری از زندگی زنان
آمارهای یک گزارش نشان می‌دهد طی یک دهه منتهی به سال ۱۳۹۵، میزان زنان سرپرست خانوار ۸۶ درصد رشد کرده است. در این سال، تعداد ۳ میلیون خانوار به سرپرستی زنان وجود دارد که از این رقم حدود نیمی، زنان خودسرپرست (زندگی انفرادی) بوده‌اند. مطابق این بررسی‌ها، میزان زندگی انفرادی زنان طی یک دهه مورد بررسی ۳/ ۲ برابر شده است. همچنین زندگی انفرادی زنان نسبت به زندگی انفرادی مردان در سال ۱۳۹۵ بیشتر بوده است. این گزارش تاکید می‌کند که بیش از یک‌سوم زنان سرپرست خانوار از حمایت نهادهای اجتماعی برخوردار هستند.
آدم ربایی
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
جزئیاتی تازه از جرائم راننده‌ای که زنان را می‌ربود
تحقیقات ویژه از مردی که تحت‌عنوان مسافرکش زنان را می‌ربود و آنان را مورد آزار قرار می‌داد، جزئیات تازه‌ای از جرائم او را فاش کرد.
همسر آزاری- سایت عبارت
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵
مدیر شرکت یک ساعت بعد از اینکه مرا به خلوتگاهش برد، اخراجم کرد
همه برای پیدا کردن شغلی خوب به مرکز کاریابی رفته اند.وقتی شنیده اند که با پرداخت پول اندکی می توانند صاحب شغل رویایی شوند لحظه ای درنگ نکرده و پول را به حساب شرکت ریخته اند. اما بعد از یک هفته متوجه شده اند چه کلاه گشادی سرشان رفته است.
همسر آزاری- سایت عبارت
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵
ماجرای زن ۲۷ ساله ای که همسر و برادرانش دست و پاهای او را شکستند
زن ۲۷ ساله در حالی که با دست و پاهای زخمی و آتل بسته، مقابل کارشناس اجتماعی کلانتری طبرسی جنوبی مشهد نشسته بود، بخشی از زندگی خود را بیان کرد.