امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۰۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ������ ��������������
ماسک+عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در مازندران اعلام شد
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از رعایت ۶۳ درصدی شیوه‌نامه‌های بهداشتی در در این استان خبر داد و گفت: وضعیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در استان برای مهار شیوع کرونا ویروس به هیچ عنوان خوب و مطلوب نیست.
واکسن کرونا+ واکسیناسیون + عبارت
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
جزییات اجرای قرنطینه هوشمند در کشور / پیاده‌روی اربعین فقط برای واکسن‌زده‌ها
وزیر بهداشت با اشاره به جزئیات قرنطینه هوشمند در کشور، گفت:‌افرادی که قصد سفر اربعین را دارند باید دو دز واکسن را دریافت کنند.
ثبت نام دانشگاه آزاد+عبارت
شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۰
پشت پرده اعتراض به برگزاری یک آزمون کلیدی در دانشگاه آزاد / ماجرای یک جنجال بی‌فرجام
اگر دانشجویی شهر محل زندگی با شهر محل تحصیلش متفاوت است، بنا به هماهنگی‌هایی که با معاونین آموزشی استان‌ها انجام شده، می‌تواند سؤالات را در شهر سکونتش پاسخ دهد تا در این شرایط کرونایی، نیازی به رفت‌وآمد دانشجویان نباشد.
کرونا+عبارت
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
شعله‌های پاندمی دامن مازندران را رها نمی‌کند؛
آتش بازی کرونا در سایه غفلت / از تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها و کمبود دارو تا تصمیمات عجیب و مرگ بیماران در نبود کپسول اکسیژن!
"جلسه اضطراری با رئیس شبکه توزیع دارو، روسای بیمارستان‌ها و فرماندار داشتیم؛ پزشکان می‌گفتند چه کار کنیم؟ رئیس شبکه از کمبود اکسیژن صحبت می‌کرد و مستقیماً اعلام می‌کرد که آقای دکتر کار از کمبود دارو گذشته است، از کمبود اکسیژن بیماران می‌میرند!"
عزاداری+عبارت
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
نگرانی از عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم محرم؛
عزاداری زیر سایه های مرگ
بسیاری از روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، پزشکان، پرستاران، از یک سو و دغدغه‌مندان از طیف‌های مختلف نسبت به عدم رعایت پروتکل‌ها در مراسم عزاداری و افزایش شیوع کرونا ابراز نگرانی کرده و پیش‌بینی می‌کنند که با توجه به وخامت اوضاع،‌ عزاداری‌های امسال در صورت رعایت نکردن پروتکل‌ها به بروز یک فاجعه انسانی و افزایش تصاعدی شمار فوتی‌ها منتج خواهد شد.
عزاداری+عبارت
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران مطرح کرد؛
دستورالعمل های برگزاری مراسم ماه محرم در مازندران
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران دستورالعمل های ویژه برگزاری مراسم ماه محرم را در مساجد و اماکن مذهبی تشریح کرد.
حجت الاسلام ناصر شکریان امیری+عبارت
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
برگزاری مراسمات ماه محرم در مازندران با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: آیین های ماه محرم سال جاری با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰
سقوط پروتکل‌های کرونایی در مازندران به زیر ٥٠ درصد
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از کاهش شدید رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان خبر داد و گفت : طبق ارزیابی‌های انجام شده رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم مازندران به زیر ٥٠ درصد رسیده است.
انتخابات+عبارت
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
اعلام رسمی پروتکل‌ های ضدکرونایی برای انتخابات
با توجه به شیوع کرونا در کشور و خطر طغیان دوباره آن در صورت کوچکترین غفلت، باید حتما رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیریم؛ بر همین اساس در انتخابات پیش رو نیز لازم است ضمن رعایت نکات ضدکرونایی، در تعیین سرنوشت کشور مشارکت کرد.
میتینگ تبلیغاتی رئیسی+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
پاسخ ستاد ملی کرونا به سخنان رئیسی درباره میتینگ اهواز
با پیگیری عوامل استانی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخابات، بالغ بر ۴ هزار نفر از ۲۸ شهرستان استان با اتوبوس به محل سخنرانی اعزام و تجمع انتخاباتی در ساعت ۲۲ آغاز می شود.
حسین حسن نژاد+عبارت
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
هشدار رییس ستاد انتخابات مازندران به نامزدهای شورا / کارناوال ممنوع!
همزمان با آغاز تبلیغات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور، رییس ستاد انتخابات مازندران از نامزدها و هوادارانشان خواست تا پروتکل‌های بهداشتی و قوانین و مقررات انتخاباتی را به صورت کامل رعایت کنند.
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
اخذ اثر انگشت در روز رای‌گیری ممنوع شد!
براساس پروتکل بهداشتی برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰، اخذ اثر انگشت در روزی رای گیری ممنوع است. همچنین تاکید شده است رای دهندگان حتی الامکان از خودکار شخصی استفاده نمایند.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰
درخواست ویژه روحانی از نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری
رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی دقیق و همچنین ارائه آموزش‌های لازم در این زمینه به مردم از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی، تصریح کرد: با استفاده از تجارب گذشته در زمینه آموزش اجرای دقیق و کامل دستورالعمل‌های بهداشتی باید با ساختن برنامه‌های ویژه آموزشی و پخش آن در رسانه‌های مختلف از اجرای دقیق پروتکل‌ها از سوی مردم و نامزد‌ها در ایام تبلیغات و روز انتخابات اطمینان حاصل شود.
انتخابات+عبارت
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
دستورالعمل‌ های بهداشتی انتخابات ۱۴۰۰ منتشر شد
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، دستورالعمل بهداشتی انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را که پس از تصویب در ستاد ملی کرونا از سوی رئیس‌جمهور ابلاغ شده است، در ۱۵ بند منتشر کرد.
دورکاری+عبارت
یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰
شرایط دورکاری کارکنان در رنگ‌بندی‌ جدید شهرها
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کسب و کار وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه مصوبات شرایط دورکاری و حضور در کار کارکنان، جدید نیست و بر اساس محدودیت‌های هوشمند تصمیم‌گیری می‌شود؛ در عین حال توضیحاتی درباره میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور ارائه کرد.