امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۰۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ������ ��������������
روحانی+عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
انتقاد تند رئیس جمهور از تجمعات در مناسبت ها و شهرهای مختلف / روحانی: قدرت ویروس کرونا ۹ برابر شده / اعمال محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر در سراسر کشور
رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ما باید اعتماد صد درصدی به ستاد کرونا و قرارگاه مرکزی ستاد داشته باشند، گفت: اگر اعتماد مردم را به ستاد کرونا کاهش یابد، به ضرر ماست.
محدودیت های کرونایی+عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
آخرین جزئیات طرح محدودیت‌های جدید کرونایی از آذرماه
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به مصوبات امروز جلسه ستاد و تصویب کلیات طرح جامع مبارزه با کرونا، گفت: این طرح از شنبه اول آذرماه آغاز می شود.
حریرچی+عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
پیش بینی حریرچی از ۲ برابر شدن مرگ های کرونایی در دو هفته آینده
ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت از پیش بینی‌ها دو برابرشدن مرگ ناشی از کرونا در دو هفته آینده خبر داد و گفت: اگر همه با هم شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نکنیم، زمستان هم مثل پاییز که تعداد کشته ها روزانه از رنگ فوق قرمز به سیاهی گرایید، سیاه خواهد بود.
حسین زادگان + عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
حسین زادگان: مازندران در شمار استان های بحرانی و حاد کرونایی نیست / اگر مردم رعایت کنند کار به تعطیلی های بیشتر نمی کشد
استاندار مازندران گفت: به دلیل رعایت مردم استان، مازندران در شمار بحرانی و حاد کرونایی قرار ندارد اما همچنان باید پروتکل های بهداشتی را سرلوحه قرار دهیم.
 دکتر مصطفی جوانیان +عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
سهم بالای عروسی ها در آمار کرونایی مازندران
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: سهم مهمانی‌های خانوادگی و عروسی‌های مازندران در شیوع کرونا بسیار زیاد است.
حسین زادگان + عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
استاندار:
اصناف مازندران از ساعت ۶ عصر به بعد اجازه فعالیت ندارند
ایجاد گیشه ایجاد فاصله بین مشتریان و فروشنده در سوپرمارکت‌ها الزامی است، در غیر اینصورت تعطیل شود.
بابایی کارنامی+عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس؛
بابایی کارنامی: تعطیلی واحدهای بهزیستی برای رعایت پروتکل ها است / مشکلات زیرساختی در بهزیستی کشور با نگاه ویژه دولت حل می شود / برخی دچار سوءتفاهم شدند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی موضوع کمبود اعتبارات و ایجاد زیرساخت‌ها را از اصلی‌ترین نکات در این زمینه بیان کرد و افزود: علاوه بر این‌ها میزان مشارکت و نوع نگاه دولت به گروه‌های هدف سازمانی مانند بهزیستی که با اقشار آسیب‌پذیر و کم‌برخوردار جامعه سروکار دارد می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف نماید.
حسین حسن نژاد+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران؛
حسن نژاد: اگر مردم به همراهی خود ادامه بدهند از وضعیت قرمز عبور می کنیم / از امروز هیچ مسافری وارد مازندران نمی شود
جانشین ستاد استانی مقابله با کرونا در ادامه با اشاره به استان‌هایی که شامل محدودیت‌های جدید کرونایی شده‌اند اظهار کرد: خوشبختانه نام مرکز مازندران در بین اسامی مراکز استانی که با این محدودیت‌ها مواجه شدند دیده نمی شود و دلیل آن هم این است که مجموعه استان مازندران و ساری به عنوان مرکز استان مانند دیگر شهرها با شرایط حاد و فوق‌حاد شیوع بیماری کرونا روبرو نیست.
روحانی+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی کرونا مطرح شد؛
روحانی: محدودیت‌های جدید و ۱۰ روزه برای مقابله با کرونا در ۲۵ استان / شاغلینی که قرنطینه می شوند باید حمایت بیمه ای شوند / مردم همراهی نکنند موفق نخواهیم شد
رئیس جمهور گفت: مردم ما اگر در زمینه مبارزه با بیماری کرونا با همه توان به صحنه نیایند و همکاری نکنند، مطمئنا ما در مقابل این بیماری موفق نخواهیم بود.
فرودگاه ساری+عبارت
پنج شنبه ۸ آیان ۱۳۹۹
ساماندهی بزرگترین فرودگاه مازندران همچنان ادامه دارد / از مسدود کردن جاده روستایی تا اضافه شدن ۲ پرواز جدید به فرودگاه دشت ناز
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: برای اجرای بهتر آن بحث حضور ناظران سلامت را در فضای فرودگاهی استان داریم تا پروتکل‌های بهداشتی به‌صورت کامل در فضای فرودگاه‌های استان رعایت شود.
روحانی+عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا و در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی مطرح شد؛
روحانی: در مناطق پرخطر کرونا محدودیت‌ شدید و جریمه‌ درنظر گرفتیم / فهمیدیم دیگران حتی ما را در نجات جان انسان‌ها کمک نمی‌کنند / سرعت و قدرت انتقال کرونا ۹ برابر شده است
رئیس جمهور با اشاره به تفاوت ماهیت ویروس کرونای فعلی با ویرس زمان اسفند ماه که کشور را درگیر کرد، گفت: هم وزارت بهداشت و هم متخصصان می‌گویند ویروس ماه های اخیر ویروس جهش‌یافته اروپایی است که سرعت و قدرت انتقال آن، ۹ برابر شده است.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
با دستور رئیس جمهورصورت گرفت / اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی/ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان
رئیس جمهور به روسای کمیته‌های ستاد ملی مقابله با کرونا دستور داد ضمن انجام تست‌های گسترده و رهگیری هوشمند بیماران قرنطینه‌ای، محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی و کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان اعمال شود.
پلمب+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
کرونا ۲ هزار و ۵۳۵ واحد صنفی در مازندران را پلمب کرد
۲ هزار و ۵۳۵ واحد صنفی متخلف از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون در مازندران پلمب شده اند.
امام زاده عباس+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
بازگشایی بقاع متبرکه پر مخاطب در مازندران
آستان مقدس امامزادگانی که برای زیارت پرمخاطب‌تر هستند با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند.
نماینده ابهر+عبارت
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
نماینده مجلس:ماسک نمی زنم؛ بیمه ابوالفضل هستم!
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:نماینده ابهر در مجلس شورای اسلامی، در مورد علت عدم استفاده از ماسک گفت من بیمه ابوالفضل هستم.