امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۵۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������ ������ ��������������
ماسک+عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
افزایش عجیب مبتلایان به کرونا در مازندران در پی بی توجهی به پروتکل های بهداشتی؛
از برگزاری عزا و عروسی تا تولد و مهمانی؛ دَم را غنیمت است هرچه بادا باد!
همچنان در بازار ساری که راه می‌روی همه چیز بسیار عادی است و انگار که نه انگار کرونا در کوچه و خیابان‌های شهر پرسه می‌زند. گروهی به طلا خریدن مشغولند و این نوید برگزاری یک مراسم عروسی را می‌دهد. مراسمی که حتما جمعیت زیادی در آن جمع خواهند شد. گروهی دیگر نیز در حال خریدن و پرو لباس هستند گویی هیچ اتفاقی نیفتاده و هنوز در چند ماه گذشته روزگار می‌گذرانند.
رستوران + کرونا + عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
زمزمه تعطیلی گردشگری مازندران در پی اوج‌گیری کرونا
هنوز حدود ۲ ماه از بازگشایی تدریجی تاسیسات گردشگری مازندران نمی‌گذرد که زمزمه‌های آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا بار دیگر لرزه تعطیلی بر اندام اقتصاد گردشگری استان انداخته است.
کنسرت + کرونا + عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
جزییات پروتکل بهداشتی برگزاری کنسرت‌ها/ تعهد سالن‌داران چیست؟
محسن رجب‌پور مدیرعامل مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری برخی از جزئیات شرایط بهداشتی پیشنهادی این صنف به ستاد ملی مقابله با کرونا برای از سرگیری برگزاری کنسرت‌ها را تشریح کرد.
مدرسه+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
دستورالعمل برگزاری امتحانات دانش‌آموزان ابلاغ شد
معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل برگزاری امتحانات و آزمون‌های تراکمی دانش‌آموزان در شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی را ابلاغ کرد.
مدرسه+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
مدیرکل آموزش و پرورش: فعالیت مدارس مازندران با پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود
مدیرکل آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه فعالیت مدارس مازندران با رعایت پروتکل بهداشتی خواهد بود افزود: پیش از این به تمامی مدارس سرانه و اعتبارات بهداشتی تخصیص داده شد و از بابت هزینه مشکلی وجود ندارد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
حسن روحانی در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر بهداشت:
از سرگیری فعالیت‌ها به‌منزله نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی نیست / ضرورت اقناع‌سازی مردم در پایبندی به شعار «در خانه ماندن»
رییس‌جمهوری گفت: دولت به شکل متوازن با اولویت قرار دادن سلامت مردم به فکر وضعیت اقتصادی و معیشت آنان نیز هست و از سرگیری فعالیت کسب و کارهای ضروری نباید منجر به آسیب به سلامت مردم شود.