امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۳۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������������
دکل بندان+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
حکایت عجیب حمایت از مخترعان در شهر دکل بندان ایران
درحالی که شرکت های دانش بنیان و مخترعان مازندران تلاش دارند برای رفع مشکلات فراروی استان دست به ابتکار و نوآوری و اختراع بزنند اما دولتی ها چشم به تولیدات آن سوی آبی دارند.
فوتوتیتر+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
تحلیلی بر تنش‌های منطقه‌ای ایران و دشواری‌های امنیتی - سیاسی؛
گربه‌ هشیار در بشکه باروت
حضور تحریک کننده نیروهای آمریکایی در منطقه و تلاش ایالات متحده برای فروپاشی اقتصاد ایران بعلاوه خشم مهار شده‌ی ایران از ترور سرلشگر قاسم سلیمانی و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران، همچون بمبی عمل نکرده زیر پای آمریکایی هاست که در صورت انفجار همه منطقه را به آتش خواهد کشید.
لوازم آرایشی+عبارت
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
مازندران جزو ۵ استان اول کشور در زمینه مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی؛
قاچاق لوازم آرایشی؛ پرسود برای دلالان و پرخطر برای مردم
متاسفانه به علت مشکلات در واردات و همچنین نوسانات قیمت ارز، کالاهای اصلی این صنعت قیمت بسیار بالایی در ایران پیدا کرده اند و همین موضوع سبب شده تا بگوییم اغلب اجناس در بازار ايران تقلبي، نامرغوب و چيني هستند و لوازم آرايشي قاچاق بدون هيچ گونه نظارت و مجوزي در فروشگاهها و حتي كنار خيابان به فروش مي‌رسند.
بن سلمان+آبه+عبارت
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸
سورپرایز جالب بن‌سلمان برای نخست‌وزیر ژاپن/ آبه عبا پوش شد+تصاویر
ولیعهد سعودی در اقدامی غافلگیرانه دیدار خود با نخست وزیر ژاپن را در یک خیمه و چادر بیابانی ترتیب داد و نخست‌وزیر ژاپن عبای عربستانی پوشید.
شمخانی  + عبارت
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸
اقدامات حماقت بار آمریکا در خاورمیانه / بازگشت به دوران اوج، امری محال و دور از دسترس است
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: به نظر می‌رسد هیات حاکمه آمریکا بر اساس تجربیات عینی به این جمع بندی رسیده است که معادله قدرت و هندسه سیاسی جهان، به ویژه در قلب آن یعنی خاورمیانه تغییر کرده و ایالات متحده آمریکا بر خلاف تمام تبلیغات پر حجم خود، دیگر نمی‌تواند ادعای سروری مطلق بر امورات نظام بین‌الملل را داشته باشد.
ایران و عربستان+عبارت
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸
چهار شرط مهم ایران برای آشتی با عربستان
عربستان سعودی بنابر گزارش سی.ان.ان تمایل یافته که سیستم پدافندی خود را تقویت کند. در این رابطه حتی از طرف رسانه‌ها و محافل سعودی نیز نسبت به بی‌تفاوتی آمریکا درباره امنیت عربستان حرف و حدیث‌هایی به‌وجود آمده است. برخی محافل در این زمینه نشانه‌هایی از «گردش به شرق» در سیاست عربستان (مانند نمونه ترکیه و امارات) نیز مشاهده کردند.
نتانیاهو + عبارت
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
نتانیاهو: اگر ما نبودیم خاورمیانه فروپاشیده بود!
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با جمعی از روزنامه‌نگاران عرب مدعی شد، تل‌آویو نقش ضروری را در خاورمیانه ایفا می‌کند، زیرا تنها قدرتی است که مانع از فروپاشی منطقه و تسلط افراطگرایان بر آن شده است!
پادشاه عمان
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
عمان: اسرائیل را به عنوان کشوری در خاورمیانه به‌رسمیت می‌شناسیم
وزیر خارجه عمان با ادعای اینکه این کشور سیاست خارجی «بی طرفی مثبت» را در پیش گرفته از به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی سخن گفت.
خاورمیانه
شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
‍ با تأکید بر رقابت ایران، ترکیه و عربستان؛
دوستی و دشمنی ها در خاورمیانه چگونه شکل می گیرند؟
در خاورمیانه، دوستی یک بازیگر با بازیگر دیگر، حتماً متضمن دشمنی با بازیگر دیگر است و از این روی، در این منطقه، هر حرکتی متضمن بازتابی ضد امنیتی است؛ برای نمونه، نزدیکی ترکیه به اسراییل، حتماً موجب تصور تهدید از سوی سوریه و ایران خواهد شد یا نزدیکی ایران به عراق یا عوامل خود در یمن، موجب تضعیف عربستان سعودی و تصور تهدید ضد امنیتی نزد ریاض خواهد شد. در همین راستا، یکی از مهمترین موضوعاتی که روابط ترکیه و عربستان سعودی را تحت تاثیر قرار داده، ایران است. روابط ترکیه با ایران تا حدودی بر روابط خود با عربستان تأثیر می گذارد. به این دلیل که ایران تهدیدی برای عربستان سعودی است و در بسیاری از جبهه ها با ایران روبه روست.
خاورمیانه
سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
خاورمیانه در انتظار یک جنگ بزرگ!
کارشناسان نشریه The National Interest براین باورند که در سال آینده امکان بروز جنگی بزرگ میان ایران و اسرائیل وجود دارد.
خاورمیانه
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
چهار حادثه‌ای که باعث افزایش نفوذ ایران در منطقه شد
مداخلات نظامی و سیاسی ایالات متحده امریکا شرایط را برای افزایش نفوذ ایران در منطقه خاورمیانه فراهم کرده است.