امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۸:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������������
معصومه ابتکار  + عبارت
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
معاون رئیس جمهور در بازدید از پارک علم و فناوری مازندران عنوان کرد:
حل مشکلات کشور در همه زمینه‌ها نیازمند کار علمی و پژوهشی است
دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان و خانواده، حل مشکلات کشور در همه زمینه‌ها را نیازمند کار علمی و پژوهشی دانست و گفت: لازم است فعالان در شرکت‌های دانش‌بنیان بیشتر به مسائل پسماند و آلایندگی‌های دریای خزر ورود کنند تا بتوانند این معضلات را با نگاه علمی حل کنند. ‎
ابتکار+عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
معصومه ابتکار در زندان‌ زنان + عکس
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده همراه احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران از زندان زنان در ساری بازدید کرد. معصومه ابتکار در صفحه توییترش نوشت: «‌بازدید زندان‌های زنان در شهرهای مختلف وگفتگوی چهره به چهره با زندانیان امکان ارزیابی و ارایه گزارش جامع وضعیت زندان‌ها و زندانیان و پیگیری سیاست‌های متناسب را فراهم می‌کند. تلاش‌های زیادی توسط مددکاران و مدیران برای بهبود شرایط صورت می‌گیرد.
عکس  + عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
از مدیرعامل و کارکنان آبفای شهری مازندران به عنوان خادمان آب قدردانی شد
در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان نور که با حضور استاندار مازندران، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل آبفاشهری استان، فرماندار و مدیران شهرستانی نور و رویان برگزار شد، از مدیرعامل و کارکنان آب و فاضلاب شهری مازندران به عنوان خادمان آب تجلیل به عمل آمد.
حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
توسعه ورزش همگانی در راستای ارتقاء سلامت عمومی
استاندار مازندران به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش بر توسعه ورزش همگانی در راستای ارتقاء سلامت عمومی و تقویت نشاط اجتماعی تاکید کرد.
استاندار + عبارت
پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
با تاکید استاندار مازندران انجام خواهد شد؛
ورود جدی بخش خصوصی برای حمایت از تئاتر مازندران
صبح پنجشنبه، مجید حسین‌زادگان؛ استاندار مازندران به همراه زارع؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، میزبان رییس و نایب‌رییس انجمن هنرهای نمایشی مازندران بود.
رازجویان  + عبارت
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
در همایش روزجهانی استاندارد در ساری تاکید شد:
ضرورت استفاده از کالای ایرانی
همایش روز جهانی استاندارد در استان مازندران با حضور خانم یحیی زاده معاون سازمان ملی استاندارد ایران، یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم ساری ، راز جویان معاون عمرانی استانداری مازندران،گلچوب مدیر کل اقتصادی استانداری مازندران، امینی مدیر کل استاندارد مازندران، اسعدی مدیر کل بنادر و دریانوردی گلستان، تیموری رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در سالن همایش دانشکده علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری برگزار و با اهداء جوائز و لوح تقدیر به واحدهای منتخب تولیدی ،مدیران کنترل کیفی و سازندگان کلیپ های ویدیوئی و بازدید از غرفه های شرکت های تولیدی پایان یافت.
احمد حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
طرح ممنوعیت حسابرسی ۱۰ ساله تأمین اجتماعی از بخش خصوصی عملیاتی شود
استاندار مازندران گفت: طرح ممنوعیت حسابرسی ۱۰ ساله تأمین اجتماعی مصوبه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در استان مازندران با هدف کمک به فعالان بخش خصوصی عملیاتی شود.
رازجویان  + عبارت
چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران از موکب‌ های استان در کربلای معلی
مهدی رازجویان در این بازدید با اشاره به اینکه تعامل مناسب دستگاه های اجرایی و نیروهای بسیجی نظامی سبب برپایی و شکل گیری هر چه مناسب تر موکب های مردم مازندران در کشور عراق شده است، خاطر نشان کرد: استقبال بی نظیر مردم بیانگر حسن نظر و اعتقاد قلبی آنها به نحوه مدیریت و اداره این موکب ها است. ‎
ارتباط ۱۱ + عبارت
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
اعتماد شهروندان مازندرانی به سامانه ۱۱۱ برای ارتباط با دولتمردان
بررسی گزارش دو ماهه مرداد و شهریور ارتباط گیری شهروندان مازندرانی با مدیران دستگاه‌های اجرایی نشان می‌دهد بیشترین اقبال در این زمینه استفاده از سامانه ۱۱۱ به عنوان یکی از روش‌های در میان گذاشتن مشکلات با دولتمردان بوده است.
رازجویان + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:
بخش قابل توجهی از مطالبات پیمانکاران و پرسنل سازمان همیاری شهرداریهای استان در دوره مدیریتی جدید پرداخت شده است
مهدی رازجویان در همایش شهرداران و شورای سازمان همیاری شهرداری های استان با اشاره به اینکه در دوران جدید مدیریتی سازمان همیاری شهرداری های استان شاهد اقدامات و اتفاقات خوبی بوده ایم گفت: این روند به گونه ای بوده است که بخش قابل توجهی از مطالبات پیمانکاران بخش خصوصی و پرسنل پرداخت شده است.
حسین زادگان  + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
حسین زادگان استاندار مازندران در همایش شهرداران استان:
شهرداریها اجرای طرح پایش تصویری را از طریق سازمان همیاری شهرداریهای استان اجرائی نمایند
بهزیستی  + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
در راستای ارائه خدمات به اقشار آسیب دیده روستا صورت گرفت؛
تجلیل استاندار مازندران از کارشناسان اداره کل بهزیستی استان
به مناسبت روز جهانی روستا احمد حسین زادگان استاندار مازندران در راستای ارائه خدمات بهزیستی مازندران به اقشار آسیب دیده روستا، از کارشناسان این اداره کل تقدیر کرد.
حسین زادگان  + عبارت
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
استاندار مازندران: شرکت‌های دانش بنیان، پسماند استان‌های شمالی را به انرژی و مواد تبدیل می‌کنند
استاندار مازندران با بیان اینکه وزارت کشور منابع مالی «ایجاد تاسیسات منطقه ای تبدیل پسماند به مواد و انرژی» در استان های شمالی را از محل عوارض تولید کالاهای آلاینده و وارداتی برای تسریع در ساماندهی پسماند در نظر گرفته است، گفت: طبق آئین نامه اجرایی وزارت کشور قرار است استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان وارد اجرای تبدیل پسماند به مواد و انرژی شوند.