امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۰۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
پیمان یوسفی+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
صدای گزارشگر مطرح صدا و سیما حذف شد!
در اقدامی عجیب گزارش پیمان یوسفی در برنامه فوتبال برتر پخش نشد.
صداوسیما+عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
دیوان محاسبات بدهی صداوسیما را برملا کرد
گزارش دیوان محاسبات مهر تاییدی بر اعلام وزارت ورزش و جوانان مبنی بر عدم پرداخت مطالبات ورزش ایران از سوی سازمان صداوسیما و از محل درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی است.
صداوسیما+عبارت
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
تغییرات در صداوسیما / گزینه های ریاست رسانه ملی چه کسانی هستند؟
در روزهای اخیر اخبار تحولات قریب‌الوقوع در رسانه ملی اوج گرفته است. گفته می‌شود عبدالعلی علی‌عسکری رئیس رسانه ملی که از اردیبهشت ۹۵ بر کرسی ریاست سازمان صداوسیما تکیه زده است، به زودی جای خود را به یکی از معاونانش خواهد داد.
صداوسیما+عبارت
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
مجری برنامه تلویزیونی به خاطر انتقاد از مسئولان سلامت توبیخ شد
روابط عمومی گروه اجتماعی شبکه سه سیما در رابطه با اظهارات مجری برنامه طبیب اعلام کرد: پیمان طالبی در این برنامه، نتوانست بر احساسات شخصی و عقاید فردی خود غلبه کند و خارج از چارچوب حرفه‌ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبردگان توسط مدیر شبکه منجر شد.
عادل فردوسی پور+عبارت
شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰
وضعیت عادل فردوسی‌پور در دولت ابراهیم رئیسی
سؤال اولی که در این بین مطرح می‌شود نقش دولت است؛ آیا دولت دخالتی در ماجرای عادل فردوسی‌پور داشته است؟ مشخصا نه. تلویزیون مستقیم زیر نهاد دیگری فعالیت می‌کند و دولت نقش مستقیمی در اتفاقات رخ‌داده در سازمان صداوسیما ندارد.
کیمیا علیزاده+عبارت
پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
واکنش تلویزیون به صحبت مجریان علیه کیمیا علیزاده
اگرچه در جملاتی که به نقل از مدیر تولید شبکه ورزش منتشر شده، چندان انسجامی دیده نمی‌شود؛ ولی به نظر می‌رسد آن بخش از صحبت‌هایش که گفته کاملا علنی نمی‌خواستیم کیمیا علیزاده را بزنیم، ابهام عجیبی نهفته است؛ معنی‌اش می‌شود اینکه در جلسه قبل از مسابقه با مجریان قصد بر تخریب چهره کیمیا علیزاده بوده؛ ولی هدف این بوده است که چندان علنی نباشد.
صداوسیما+عبارت
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰
دست‌درازی یک سازمان به صندوق توسعه ملی / چاپ پول برای صدا و سیما!
جالب اینجاست که ۱۵۰میلیون یوروی صدا وسیما در حالی به این نهاد اختصاص یافته که حتی به بودجه حدودا سه هزار میلیارد تومانی امسال این سازمان هم انتقاد وارد بود.
بشیر حسینی+عبارت
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰
واکنش جالب همسر بشیر حسینی به یک شایعه عجیب
همسر سیدبشیر حسینی گفت: قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.
رضا رشیدپور+عبارت
یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
ماجرای مهاجرت رضا رشیدپور و مجریان سرشناس تلویزیون
شاید شائبه دریافت دستمزد‌های نجومی از تلویزیون و عدم موفقیت برنامه‌های جدید این مجری، سبب ایجاد احتمال مهاجرت او در میان کاربران و رسانه‌ها شده باشد. شاید هم این موضوع از شائبه مهاجرت برخی دیگر از مجریان سرشناس کشور، چون عادل فردوسی پور و محمدرضا حیاتی سرچشمه می‌گیرد.
مهرعلیزاده+عبارت
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
صداوسیما چه چیزی را از مستند مهرعلیزاده سانسور کرد؟
​ستاد انتخابات محسن مهرعلیزاده کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری طی اطلاعیه ای از سانسور نخستین فیلم مستند این کاندیدا توسط صدا و سیما خبر داد.
استودیوی صدا و سیما+عبارت
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
رئیسی از صداوسیما ۵ دقیقه وقت اضافه گرفت
ستاد حامیان ابراهیم رئیسی از مدت ۵ دقیقه زمان جهت پاسخگویی به اظهاراتی که مهرعلیزاده و همتی علیه ابراهیم‌ رئیسی در مناظره اول داشتند، خبر داد.
محسن رضایی+عبارت
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
صداوسیما مستند یک کاندید دیگر را هم پخش نکرد / از صدای مردم نترسیم!
صداوسیما مستند محسن رضایی را هم پخش نکرد.
انتخابات+عبارت
یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
لغو سفرهای استانی و ورود نامزدهای ریاست جمهوری به آنتن مراکز صداوسیما+ جدول
در پی لغو سفرهای استانی نامزدها به دلیل شرایط کرونا در کشور، برنامه‌های تبلیغی هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قالب ۲۱۰ برنامه روی آنتن صداوسیمای مراکز می‌رود.
صداوسیما+عبارت
شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
برنامه‌ریزی عجیب تلویزیون برای برگزاری مناظره‌ها / فوتبال یا انتخابات؟!
چهارشنبه‌ شب مراسم قرعه‌کشی برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای سیزدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما برگزار شد. بر اساس نتایج این قرعه‌کشی، ۳ مناظره میان نامزدها که مهم ترین برنامه‌های انتخاباتی تلویزیون در این مدت به شمار می‌آیند، در تاریخ‌های دوشنبه ۱۷ خرداد ماه، جمعه ۲۱ خرداد ماه و سه‌شنبه ۲۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد. این مناظره‌ها به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
واکسن کرونا+ واکسیناسیون + عبارت
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
واکسیناسیون زودهنگام ۳۰۰۰ نفر در صداوسیما!
اکنون واکسیناسیون ایرانیان بالای ۷۵ سال در حال انجام است و از فردا، شنبه اول خرداد نیز افراد بالای ۷۰ سال با ثبت‌نام در سامانه و دریافت نوبت می‌توانند واکسن بزنند