امروز : پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۴۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
انتخابات+عبارت
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
نامزدهای احتمالی انتخابات ۱۴۰۰ از دید صداوسیما
صداوسیما در یک بخش خبری به بررسی نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری خرداد ۱۴۰۰ پرداخت و این افراد را خواهان حضور در این دوره از انتخابات معرفی کرد.
داور زن+عبارت
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
شاهکار تازه تلویزیون! / حکایت سانسورهای عجیب و غریب در صداوسیما
شبکه ورزش هربار‌که حتی نمای چندان روشنی هم از این کمک‌داور زن به تصویر کشیده نمی‌شد، سعی می‌کرد با سانسورکردن آن این‌طور القا کند که اصلا هیچ داور زنی در این مسابقه وجود نداشته است!
پوستر+عبارت
جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰
غفلت از سلامت روان مازندرانی‌ها در دوران کرونا و نتایج آن؛
غائبی بزرگ به‌نام دانشگاه مازندران / چرا کسی حال ما را نمی‌پرسد؟
متاسفانه مازندران موفق نشد دستاوردی علمی و پژوهشی از گرداب کرونا صید کند. به‌جز دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل که عملکرد پژوهشی و تحلیلی مناسبی در حوزه‌ی علم پزشکی داشتند، نهادهای علمی، اجتماعی و فرهنگی مازندران، این فرصت را از دست دادند و همین غفلت موجب بلاتکلیفی تصمیم‌گیران در برخی از مواقع حساس شد.
گاندو+عبارت
یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
پشت پرده توقف پخش سریال پرحاشیه شبکه سه / دفتر رییس جمهور به ادعای سازندگان پاسخ داد
سریال گاندو در سری دوم خود به بحث جاسوسی از تیم مذاکره کننده هسته ای پرداخته است. محمد جواد ظریف وزیر خارجه در واکنش به این سریال آن را تماما دروغ دانست.
آشنا+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
واکنش آشنا به ادعای توقف پخش «گاندو۲» / آیا صدا و سیما نقشی در تولید یا پخش این سریال داشته ‌است؟
‏واکنش آشنا به ادعای توقف پخش «گاندو» به دنبال فشار گسترده بر ‎صداوسیمامشاور رئیس جمهور به به ادعای توقف پخش «گاندو» به دنبال فشار گسترده بر ‎صداوسیما واکنش نشان داد.
صداوسیما+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
تذکر جدی شورای نظارت به صداوسیما بابت «منقل»
شورای نظارت بر سازمان صداوسیما درباره ادبیات توهین‌آمیز یکی از مهمانان برنامه «زاویه» شبکه چهار، ضمن تذکر، از رئیس سازمان خواست با عوامل موثر برخورد قاطع کند.
بایدن+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
اتهام جنسی به معاون جو بایدن در برنامه شبکه ۳
در یکی از برنامه های شبکه ۳ تلویزیون شخصی که خود را کارشناس مسائل سیاسی معرفی می کند به کامالا هریس معاون رییس جمهور منتخب آمریکا توهین جنسی کرده و عامل پیشرفت وی را داشتن روابط متعدد با مردان عنوان کرده است/جماران
عصر جدید+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
«عصر جدید» چه زمانی به تلویزیون برمی‌گردد؟
برنامه "عصر جدید" قرار بود آبان تکلیف فصل دومش روشن شود نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه مشغله برخی از داوران شاید زمان ضبط مراحل نهایی را دورتر کند.
رشیدپور+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
تقلید ناشیانه برنامه جدید رشیدپور از یک مسابقه خارجی + عکس
مدتی است مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور و مسابقه زوجی نو با اجرای باربد بابایی از شبکه سه در حال پخش است و متاسفانه در ادامه موج این سالهای تلویزیون این برنامه هاهم یک کپی از مسابقه های خارجی boom و family feud است.
روفیا رحمانی+عبارت
دوشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی جذاب و صمیمی با مجری شبکه تلویزیونی تبرستان / روفیا رحمانی را بهتر بشناسید
گفتگویی صمیمی با یکی دیگر از بانوان از اهالی سوادکوه فعال در عرصه رادیو و تلویزیون انجام داده ایم. این گفتگو با خانم روفیا رحمانی حاصل تلاش امیرحسین اصغری است.
احمدی نژاد _خاتمی_ عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
پخش تصاویر سیدمحمد خاتمی و احمدی نژاد در مسابقه صداوسیما
بردن نام و نمایش تصویر خاتمی و احمدی نژاد در مسابقه «رخداد» شبکه افق. مجری مسابقه گفته: «تا آنجا که در جریانم خدا را شکر محدودیتی نبوده است». /خبرآنلاین
صداوسیما+عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
سانسور عجیب پستان گاو در بازپخش یک تبلیغ قدیمی در صداوسیما
در بخش اول ویدیو تبلیغ جدید شرکت میهن را می‌بینید که در آن پستان‌های گاو سانسور شده و فقط سر گاو نشان داده می‌شود، در ادامه ویدیو تبلغ مربوط به سال ۱۳۷۱ را می‌بینید که در آن لحظه دوشیدن و شیر خوردن گوساله از پستان گاو نشان داده می‌شود. /عصرایران
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
تفاهم نامه ۳۸ میلیاردی صداوسیما و استانداری مازندران
تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی همکاری مشترک معاونت توسعه و فناوری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با استانداری مازندران در تهران به امضای علیدادی، معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندارن رسید. ‎
شبکه جام جم+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
اتفاق عجیب و بی سابقه در تلویزیون ایران +عکس
علاقه‌مندان موسیقی می‌دانند که نمایش ساز جزو خط قرمز تلویزیون است و شاید جز مواردی خاص نظیر پیانو نواختن علیرضا عصار در شبکه یک یا نوازندگی پرواز همای در شبکه چهار که این موارد هم عموماً در ویژه برنامه اعیاد بوده و شرایط خاصی داشته، تلویزیون ساز را نشان نمی‌دهد.
صداوسیما+عبارت
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹
سانسور جدید صداوسیما در بازپخش پس از باران!
سریال پس از باران مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی است که در ۴۰ قسمت در سال ۱۳۷۹ از شبکه ۳ سیما ایران پخش شد این شب ها مجددا از شبکه آی فیلم در حال پخش است.