امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۴۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
آشنا+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
واکنش آشنا به ادعای توقف پخش «گاندو۲» / آیا صدا و سیما نقشی در تولید یا پخش این سریال داشته ‌است؟
‏واکنش آشنا به ادعای توقف پخش «گاندو» به دنبال فشار گسترده بر ‎صداوسیمامشاور رئیس جمهور به به ادعای توقف پخش «گاندو» به دنبال فشار گسترده بر ‎صداوسیما واکنش نشان داد.
صداوسیما+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
تذکر جدی شورای نظارت به صداوسیما بابت «منقل»
شورای نظارت بر سازمان صداوسیما درباره ادبیات توهین‌آمیز یکی از مهمانان برنامه «زاویه» شبکه چهار، ضمن تذکر، از رئیس سازمان خواست با عوامل موثر برخورد قاطع کند.
بایدن+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
اتهام جنسی به معاون جو بایدن در برنامه شبکه ۳
در یکی از برنامه های شبکه ۳ تلویزیون شخصی که خود را کارشناس مسائل سیاسی معرفی می کند به کامالا هریس معاون رییس جمهور منتخب آمریکا توهین جنسی کرده و عامل پیشرفت وی را داشتن روابط متعدد با مردان عنوان کرده است/جماران
عصر جدید+عبارت
چهارشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۹
«عصر جدید» چه زمانی به تلویزیون برمی‌گردد؟
برنامه "عصر جدید" قرار بود آبان تکلیف فصل دومش روشن شود نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه مشغله برخی از داوران شاید زمان ضبط مراحل نهایی را دورتر کند.
رشیدپور+عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
تقلید ناشیانه برنامه جدید رشیدپور از یک مسابقه خارجی + عکس
مدتی است مسابقه سیم آخر با اجرای رضا رشیدپور و مسابقه زوجی نو با اجرای باربد بابایی از شبکه سه در حال پخش است و متاسفانه در ادامه موج این سالهای تلویزیون این برنامه هاهم یک کپی از مسابقه های خارجی boom و family feud است.
روفیا رحمانی+عبارت
دوشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۹
گفتگوی جذاب و صمیمی با مجری شبکه تلویزیونی تبرستان / روفیا رحمانی را بهتر بشناسید
گفتگویی صمیمی با یکی دیگر از بانوان از اهالی سوادکوه فعال در عرصه رادیو و تلویزیون انجام داده ایم. این گفتگو با خانم روفیا رحمانی حاصل تلاش امیرحسین اصغری است.
احمدی نژاد _خاتمی_ عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
پخش تصاویر سیدمحمد خاتمی و احمدی نژاد در مسابقه صداوسیما
بردن نام و نمایش تصویر خاتمی و احمدی نژاد در مسابقه «رخداد» شبکه افق. مجری مسابقه گفته: «تا آنجا که در جریانم خدا را شکر محدودیتی نبوده است». /خبرآنلاین
صداوسیما+عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
سانسور عجیب پستان گاو در بازپخش یک تبلیغ قدیمی در صداوسیما
در بخش اول ویدیو تبلیغ جدید شرکت میهن را می‌بینید که در آن پستان‌های گاو سانسور شده و فقط سر گاو نشان داده می‌شود، در ادامه ویدیو تبلغ مربوط به سال ۱۳۷۱ را می‌بینید که در آن لحظه دوشیدن و شیر خوردن گوساله از پستان گاو نشان داده می‌شود. /عصرایران
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۹
تفاهم نامه ۳۸ میلیاردی صداوسیما و استانداری مازندران
تفاهم نامه ۳۸۰ میلیارد ریالی همکاری مشترک معاونت توسعه و فناوری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با استانداری مازندران در تهران به امضای علیدادی، معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندارن رسید. ‎
شبکه جام جم+عبارت
دوشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۹
اتفاق عجیب و بی سابقه در تلویزیون ایران +عکس
علاقه‌مندان موسیقی می‌دانند که نمایش ساز جزو خط قرمز تلویزیون است و شاید جز مواردی خاص نظیر پیانو نواختن علیرضا عصار در شبکه یک یا نوازندگی پرواز همای در شبکه چهار که این موارد هم عموماً در ویژه برنامه اعیاد بوده و شرایط خاصی داشته، تلویزیون ساز را نشان نمی‌دهد.
صداوسیما+عبارت
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹
سانسور جدید صداوسیما در بازپخش پس از باران!
سریال پس از باران مجموعه‌ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی است که در ۴۰ قسمت در سال ۱۳۷۹ از شبکه ۳ سیما ایران پخش شد این شب ها مجددا از شبکه آی فیلم در حال پخش است.
آمار+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
تسلیت‌نامه‌‌ای به بهانه‌ی روز آمار و برنامه‌ریزی؛
سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه!
اینجا همه دوست دارند آمارهای‌شان بالا باشد و کارشناسی محبوب دل مدیر است که فلش نمودارهایش همیشه صعودی است. به همین خاطر است که آمارهای رسمی کشور با واقعیت میدانی همخوانی ندارد، زیرا این آمارها برآیندی از اطلاعات ارائه شده توسط استان‌های مختلف است که عموما به جای تهیه شدن، ساخته می‌شوند.
منبر+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
عواقب اظهارات نامتعارف برخی روحانیون / از آفرینش تبعیض جنسیتی تا کرونا، نتیجه گناهان
یک روحانی و کارشناس مذهبی به‌نام محمد شجاعی در یک برنامه تلویزیونی مدعی شده که «از زمان تولد پیغمبر انقلاب اسلامی ایران دیده شده» و شکسته شدن ۱۴ کنگره کاخ کسری در عصر ساسانیان و صدر اسلام، نشان‌دهنده «برچیده شدن بساط ستم‌شاهی» است و «حضرت جبرئیل با اخبار انقلاب اسلامی حضرت زهرا را آرام می‌کرد و می‌گفت ایرانی‌ها خواهند آمد.» این‌ها بخشی از اظهارات نامتعارفی است که در طول چند روز گذشته از سوی برخی روحانیون در مناصب مختلف مطرح شده است.
صداوسیما+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
ماجرای تبلیغ ماساژور ۲۰۰ میلیونی در رسانه ملی!
در شرایط بد اقتصادی کشور که عموم جامعه دغدغه معاش خود را دارند تبلیغ یک کالای گران‌قیمت در تلویزیون با واکنش‌ برخی کاربران در فضای مجازی روبه‌رو شده است.
برنامه کودک+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
تصویر عجیب شبکه پویا از همسران حضرت ابراهیم!
تصاویری از همسران حضرت ابراهیم(ع) در یک پویانمایی صداوسیما، بحث‌برانگیز شده است.