امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۹:۱۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
مرغ + عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
توزیع مرغ ۱۵ هزار تومانی از امروز در مازندران
توزیع ۶۰۰ تن مرغ منجمد به قیمت هر کیلو گرم ۱۵ هزار تومان از امروز در بازار مازندران آغاز شد.
مرغداری+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
شرط تحویل نهاده های دامی به مرغداران مازندران مشخص شد
مدیرکل دامپزشکی مازندران اعلام کرد که از این پس صاحبان مرغداری‌های استان برای دریافت نهاده‌های مورد نیاز باید تاییدیه تخلیه جوجه یک‌روزه در مرغداری و تحویل مرغ پرورش یافته به کشتارگاه را در سامانه یکپارچه قرنطینه دامپزشکی ثبت کنند.
مرغ + عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
مرغ منجمد در مازندران کیلویی ۱۴ هزار تومان قیمت خورد
مدیرکل پشتیبانی امور دام مازندران از توزیع ۶۰۰ تن مرغ منجمد با هدف تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت که مرغ منجمد با قیمت هرکیلوگرم ۱۴ هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.
مرغ + عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
قیمت مرغ قصد بالاتر رفتن دارد؟
حبیب اسدالله نژاد با اشاره به افزایش قیمت مرغ به کیلویی ۲۵ هزار تومان، گفت: افزایش هزینه‌های تولید و کمبود نهاده‌های مورد نیاز تولیدکنندگان دلیل اصلی این مساله است.
مرغ + عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
پرواز دوباره قیمت مرغ؛ هر کیلو ۲۶ هزار تومان
در حال حاضر قیمت مرغ در خرده فروشی‌های سطح شهر تهران به مرز ۲۶ هزارتومان رسیده است.
مرغ + عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
۱۱ درصد گوشت سفید کشور در مازندران تولید می‌شود
مدیر طیور سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مازندران ۳۰ درصد تولید جوجه یکروزه و ۱۱ درصد تولید گوشت سفید کشور را بر عهده دارد.
مرغ لاین + عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
روزگاری ۷۰ درصد مرغ کشور از نژاد آرین بابلکنار بود که این رقم اکنون به زیر ۱ درصد رسیده است؛
گنجینه ای ارزشمند که در حال فراموشی است
کارشناسان تولید لاین را فوق‌العاده‌ترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی در صنعت طیور می‌دانند و حتی در میان آنان اهمیت این دانش به حدی است که آن را با تکنولوژی هسته‌ای مقایسه می‌کنند.
جوجه+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
دلار ۴۲۰۰ همچنان قربانی می­‌گیرد / قاتل نامرئی جوجه‌ها
بحث جوجه‌کُشی برای اولین بار نیست که رخ می‌دهد بلکه پیش از این در اردیبهشت‌ماه امسال فیلمی از کشتار جوجه‌ها به شکلی فجیع منتشر شد که باعث شد حتی رئیس‌جمهوری هم به آن ورود کنند. در تبیین دلایل این اتفاق، ازسوی برخی از متولیان و فعالان اقتصادی مسائلی مطرح شد. برخی وقوع چنین اتفاقی را ناشی از مصوبه ستاد تنظیم بازار دانستند و برخی کمبود نهاده‌های دامی را به‌عنوان یکی از دلایل معدوم‌سازی جوجه‌های یک‌روزه مطرح کردند.
نهاده های دامی+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
فروش نهاده‌های دامی دولتی در بازار آزاد از شایعه تا واقعیت
فروش نهاده‌های دامی دولتی به قیمت آزاد در بازار گویا این روزها به یکی از کسب و کارهای پر سود و بی‌زحمتی برای برخی مرغداران مازندرانی تبدیل شده است که البته جای اما و اگرهای بسیار دارد.
مرغ+عبارت
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
مرغ را گران نخرید / فروش مرغ بالاتر از ۱۷هزار تومان گرانفروشی است
حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه از ثبات نسبی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۱۲ هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها ۱۷ هزار تا ۱۷ هزار و ۳۰۰ تومان است.
مرغ+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
۴۰ تن صادرات پس از لغو موقت ممنوعیت / پرواز مرغ های مازندران در آسمان عراق
رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات ۴۰ تن مرغ تولیدی استان به عراق طی روزهای گذشته و به دنبال برداشته شدن موقت ممنوعیت صادرات این مواد پروئینی خبر داد.
مرغ + عبارت
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
بررسی نابسامانی ادامه دار تولید و قیمت مرغ در مازندران؛
از کمبود نهاده ها تا نبود جای خالی در سردخانه های مازندران؛ مرغ ها خیال پر کشیدن ندارند
سالانه ۲۵۰ هزار تن مرغ در مازندران تولید می شود که ۱۱ درصد تولیدات کشور را به خود اختصاص داده است. طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی مسئولان این حادثه به بخش مرغ مادر و گوشتی در استان بیش از هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال آسیب وارد کرده و این رقم هر روز در حال افزایش است.
مرغداری+عبارت
دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
به زودی مرغ‌ها هم زنده به گور خواهند شد!
عضو هیأت موسس اتحادیه مرکزی مرغداران میهن این کاهش تقاضا را ناشی از شیوع ویروس کرونا اعلام می‌کند تا آنجا که باعث شد مصرف مرغ گوشتی ۳۰ تا ۳۵ درصد پایین بیاید؛ این کاهش مصرف ناشی از تعطیلی تالار‌های پذیرایی، رستوران‌ها، مراکز تهیه غذا و فست‌فودها، عدم برگزاری مراسم عروسی و ختم و ... بود و سبب شد تا قیمت عرضه مرغ در بازار مصرف به کیلویی ۹ هزار تومان هم برسد. در این شرایط وقتی مرغداران نتوانستند مرغ تولیدی خود را که از اواخر بهمن جوجه‌ها را ریخته بودند در بازار بفروشند و واحد‌ها را تخلیه کنند، از خرید جوجه یک روزه جدید در فروردین نیز خودداری کردند.
مرغداری+عبارت
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
گزارش آماری ویژه عبارت از وضعیت بازار مرغ مازندران در این روزها؛
زیان هنگفت ۲۴۰۰ واحد تولیدی مرغ در استان/ مرغ های کباب شده بر آتش سرد کرونا / دغدغه فعالان صنعت مرغداری از نهاده های دامی تا واکسن و دارو
کارشناسان افزایش تولید، کاهش مصرف و توقف صادرات را عامل افت شدید قیمت مرغ می دانند. همچنین به عقیده ی آنان تعطیلی رستوران‌ها و مراکز اقامتی و پذیرایی در استان مازندران در پی کاهش ۸۰ درصدی ورود مسافران به استان از جمله دیگر دلایل با اهمیت در این زمینه است.