امروز : یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت : ۹:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������������
عزیزالله شهیدی فر رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی تفضیلی شهیدی فر؛ رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با عبارت:
خرید تضمینی روزانه ۱۸۵ تن مرغ برای جلوگیری از ورشکستگی مرغداران/ رکورد صادرات مازندران در سال گذشته شکسته شد/ تعطیل کردن بخش کشاورزی غیرممکن است/صادرات ۱۴۰ هزار تنی مرکبات در سال ۹۸
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تصریح کرد: با توجه نزدیکی به زمان آغاز سال زراعی در مازندران، تمامی مراکز سازمان جهاد کشاورزی از دهستان ها تا شهرهای بزرگ استان حتی در روزهای تعطیل نیز فعال است و سعی می کند بهترین خدمات را به کشاورزان عزیز ارائه دهد.
مرغ+عبارت
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸
سرپرست وزارت کشاورزی: ارز ۴۲۰۰ تومانی برداشته شود قیمت مرغ کیلویی ۳۰ هزار تومان می‌شود / آیا توانستند بعد از گرانی بنزین بازار را کنترل کنند؟
سرپرست وزارت کشاورزی با بیان این که در صورتی که ارز ۴۲۰۰تومانی از واردات نهادهای تولید مرغ برداشته شود قیمت هر کیلوگرم به حدود ۳۰هزار تومان می‌رسد، گفت: برخی می‌گویند می‌توان بازار را کنترل کرد، اما آیا توانستند بعد از گرانی بنزین بازار راکنترل کنند.
مرغ + عبارت
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
ماجرای مرغ‌های معتاد به تریاک چیست؟
چند روز پیش خبری از مصرف تریاک در مرغداری‌‌ها برای کنترل بیماری از سوی یکی از تشکل‌های بخش خصوصی عنوان شد. مصرف تریاک در مرغداری‌‌ها تازگی ندارد و در سال‌ها گذشته نیز درباره آن سخن به میان آمده بود. موضوعی که رئیس سازمان دامپزشکی کشور ضمن رد نکردن آن، این امر را اشتباه مدیریتی خواند که موجب مزمن شدن بیماری در مرغ‌ها می‌شود.
مرغ+عبارت
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
۱۰ هزار عدد مرغ در آتش سوختند + جزییات
مهدی ابراهیمی مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان خبر از آتش سوزی در یک مرغداری در روستای " اگره " دامغان داد و گفت: در این آتش سوزی ۱۰ هزار قطعه مرغ سوختند و علت این حادثه اتصال برق بوده است.
قیمت مرغ
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
علت خوشمزگی بال مرغ چیست؟
چربی زیاد ذخیره شده در بال مرغ سبب خوشمزگی آن شده است.
آنفولانزامرغی
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵
کشف مرغ های غیر بهداشتی در نوشهر!
رییس اداره دامپزشکی شهرستان نوشهر از معدوم سازی ۱۰۸ کیلوگرم مرغ شکم پر که بصورت غیر مجاز کشتار شده بود خبر داد.
مرغ-عبارت
پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵
بهانه‌های عجیب مسؤولان درباره افزایش غیرمنطقی قیمت مرغ
قیمت مرغ هم در هفته‌های اخیر خبرساز شده و از یک سو سازمان پشتیبانی امور دام از عرضه کافی و با قیمت مناسب نهاده‌های دام و طیور خبر می‌دهد و دلیل گران شدن مرغ به سبب گران شدن قیمت ذرت را بی‌اساس می‌داند و از سوی دیگر تولیدکنندگان و فعالان بازار مرغ کشور تأکید دارند خوراک مرغ همچنان گران است بنابراین مرغ نیز گران تولید و عرضه می‌شود.
صادرات مرغ به افغانستان-سایت عبارت
پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵
[تلنگـر]عراق جنگ زده هم مرغ مازندران را نمی خواهد؛
چراغ سبز روس ها و کوررنگی ما/ سهم مازندران از «صندوق وابسته به طیور» چیست؟
اثرات مخرب ماجرای آنفولانزای مرغی در مازندران نیز با بی دقتی و تعجیل روابط عمومی استانداری در اعلام خبر آغاز شد و این سوء مدیریت به بحرانی دامن زد که صادرات گوشت مرغ مازندران را برای ماه ها متوقف کرد.
محمد یوسف عثنی عشری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سیمرغ -سایت عبارت
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵
رئیس اداره دامپزشکی سیمرغ خبر داد :
بایکوت مرغ زنده در سیمرغ
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سیمرغ با اعلام اینکه بیماری‌ها نوپدید از آن دسته از بیماری‌هایی است که وجود نداشته و امروز آشکار شده است، تصریح کرد: بیماری سل و بروسلوز از جمله بیماری‌هایی است که سازمان دامپزشکی برنامه ویژه‌ای برای آن در نظر دارد.