امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۴:۳۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
مهرداد محمدی+عبارت
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
ماجرای ترک فعل برخی مدیران مازندران در روزهای گذشته
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران گفت: طی روزهای اخیر گزارش از ترک فعل مدیران زیاد ارائه می‌شود.
برق+عبارت
یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰
آغاز زودهنگام خاموشی های سراسری در کشور؛
مسئولانِ بی تقصیر و مردمِ همیشه گناهکار
بدون شک صرفه جویی در مصرف آب و برق، عدم تخریب طبیعت، کمتر آلوده کردن هوا، شکار نکردن و هزار و یک فعالیت مثبت دیگر وظیفه همه ماست. اما یک وظیفه دیگر هم داریم و آن "مطالبه" است. مطالبه از مسئولینی که سهمشان در نگهداری از ذخایر کشور، میلیون ها برابر همه ماست.
کاریکاتور+عبارت
سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۰
ساختارهای شاخدار و مسئولان همیشه طلبکار؛
رجل سیاسی ایران و سندروم خاله جمیله / بیا منو بخور!
بابت چهل سال ضعف مدیریت و سردرگمی، دریغ از استعفای ۴۰ نفر. دریغ از اینکه حداقل ۴۰ مقام مسئول عذرخواهی یا ابراز پشیمانی کنند.
آیت الله لائینی+عبارت
شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹
دلیل اصلی گرانی اجناس از زبان نماینده ولی فقیه در مازندران
نماینده ولی فقیه در مازندران وجود دلالان وواسطه های بین تولید و مصرف را دلیل گرانی اجناس وکالاها اعلام کرد و خواستار حذف آنان شد.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹
جزئیات طرح ممنوع الخروج کردن مسئولان نظام از کشور / مدیران دو تابعیتی ۲ سال ممنوع الخروج می‌شوند
بر اساس این طرح مسئولین ارشد نظام تا سه سال پس از پایان خدمت، اجازه خروج از کشور را ندارند مگر این که دارای مجوز از نهاد‌های قضایی و امنیتی مانند وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه باشند.
کپسول گاز مایع + عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
صبح امروز انفجار کپسول گاز مایع خودرو در آمل؛
گرایش روزافزون مردم به استفاده از سوختی خطرناک / مسئولان تماشاگر ویژه آتش بازی ها
اضافه کردن سیلندر گاز مایع به سیستم ماشین و استفاده از گاز مایع یا همان LPG به جای بنزین یا CNG کاری بود که در گذشته نیز عده ای برای به اصطلاح صرفه جویی دست به انجامش زده بودند اما این بار وسیع تر از گذشته این اتفاق رخ داد و کم کم در حاشیه شهرهای مازندران تعداد مکان های پر کردن گپسول گاز از تعداد انگشتان دست فراتر رفت.
آمار+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
تسلیت‌نامه‌‌ای به بهانه‌ی روز آمار و برنامه‌ریزی؛
سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه!
اینجا همه دوست دارند آمارهای‌شان بالا باشد و کارشناسی محبوب دل مدیر است که فلش نمودارهایش همیشه صعودی است. به همین خاطر است که آمارهای رسمی کشور با واقعیت میدانی همخوانی ندارد، زیرا این آمارها برآیندی از اطلاعات ارائه شده توسط استان‌های مختلف است که عموما به جای تهیه شدن، ساخته می‌شوند.
آیت الله لائینی+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
نماینده‌ ولی ‌فقیه در مازندران خواستار تعیین تکلیف وزارت صنعت شد / لائینی: متاسفانه برخی از مسئولان ما اشرافیگری در زندگی پیشه کرده اند
نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری خواستار همکاری مجلس شورای اسلامی با دولت در انتخاب وزیر وزارت صنعت ، معدن و تجارت شد و گفت : در جنگ اقتصادی با دشمنان ما نیاز به فرماندهی جامع به خصوص در وزارت صنعت داریم .
کرونا+عبارت
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
با وارد شدن به مرحله تازه از همه گیری کرونا، نیاز به تصمیمات و رفتارهای جدید از سوی مسئولان به شدت احساس می شود؛
سایه کرونا تا ابد بر سر ما نمی ماند / آیا مسئولان برنامه ای برای دوران پس از همه گیری دارند؟
در حال حاضر شرایط به گونه ای شده که انگار ادارات و نهادهای کشور کرونا را به عنوان یک حقیقت مطلق پذیرفته اند و خود را چنان در اعماق چاه این ویروس می بینند که انگار هیچ امید و یا پلنی برای گذر از این دوران و ورود واقعی به دوران پسا کرونا ندارند. گویی قرار است سایه این بیماری تا ابد روی سر ما سنگینی کند.
آشنا+عبارت
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
آشنا: مسئولا ظاهر را حفظ می کنند اما اختلافات زیادی در پشت صحنه هست
آلودگی اطلاعاتی یکی از بحران‌های جدی در کشور ما است، یعنی یک نوع تعارف و رودربایستی در میان مسئولان و نهاد‌های حاکمیتی وجود دارد که اجازه نمی‌دهد مسائل کاملاً مشخص و دقیق بیان شود. در ظاهر همه حفظ ظاهر می‌کنند، اما در پشت صحنه، می‌بینید که اختلافات زیادی هست.
فیلترشکن+عبارت
شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
شصت و یکمین بسته ویژه خبری عبارت؛
شوخی‌انگاری مسئولان و مردم فریدونکنار با کرونا / مشکل کمبود داروی کرونا در بابل به کجا رسید؟ / مسافرین کرونایی در مازندران باید هزینه درمان بدهند / انکار و تکذیب زمین‌خواری در اراضی ملی مازندران توسط محیط زیست!
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
دیوید کاپرفیلد+عبارت
جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۸
ماجرای سفر بی‌سروصدای دیوید کاپرفیلد به گیلان
چه معجزه‌ای در این ۴ روز توسط مسئولان این استان رقم خورده که در کمتر از یک هفته میزان مبتلایان جدید از بیش از ۱۰۰ نفر به ۵ نفر کاهش پیدا می کند؟
پارازیت+عبارت
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
کرونا با چاشنی پارازیت؛ غذای مخصوص سرآشپز
تنها یکی دو روز بعد از شیوع کرونا و اعلام رسمی نخستین جان باختگان بود که تازه آقایان در مملکت به فکر افتادند که مسئله جدی است.
سید عباس صالحی+عبارت
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
واکنش وزیر ارشاد به اخبار ابتلای مسئولان به کرونا؛ دغدغه مردم، کروناگرفتکی من و شما نیست
«چند خبر منتشر امروز از مراکز و اشخاص مسوول: ‌۱.تعداد ... از نمایندگان مجلس کرونا گرفتند. ‌۲. رئیس مرکز... کرونا گرفته است. ‌۳. نماینده شهرستان... :کرونای من کنترل شده است.
برق+عبارت
سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸
شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای پیشگیری و مقابله با کرونا چه کرده است؛
از ایجاد قرارگاه ویژه تا حضور مدیرعامل در مناطق کوهستانی و دوردست
شرکت توزیع نیروی برق مازندران هم راستا با دیگر نهادهای دولتی استان و به منظور رفاه حال شهروندان، از نخستین روزهای اعلام شرایط ویژه اقدامات پدافندی خود را برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس آغاز نمود و با برقراری شرایط خاص، اقدامات مختلفی را در دستور کار قرار داد.