امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۱:۵۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
دستگیری+عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
ادامه برخورد با متخلفین شهرداری در مرکز استان / یک پیمانکار دیگر در پرونده شهرداری ساری دستگیر شد
یکی از پیمانکاران شهرداری ساری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
دستگیری+عبارت
چهارشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۹
دستگیری ۷ نفر از مدیران و کارمندان شهرداری این بار در ارومیه
سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت: ۷ نفر از مدیران و کارکنان شهرداری ارومیه، به علت تخلفات مالی، توسط نهادهای امنیتی دستگیر شدند.
فساد در مازندران + عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
مروری بر مهمترین پرونده های اقتصادی یک دهه اخیر در مازندران به بهانه دستگیری شهردار ساری؛
دستگیری ۷ شهردار و ۱۰عضو شورا / از فروپاشی باند سلمانشهر تا بازداشت آقازاده مدیرارشد سابق/ از فساد ۷۲ میلیون دلاری تا دستگیری مدیر فراری بعد از ۴ سال
در یک سال گذشته موضوع مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی و اجتماعی به سوژه داغ رسانه ها تبدیل و اقدامات تیم جدید قوه قضائیه توجه افکار عمومی را بیش از گذشته به این پدیده شوم جلب نموده است. دستگیری شخصیت های مهم مثل بابک زنجانی، حسین هدایتی و یا اکبر طبری، بسیاری از افراد که احساس می کردند حاشیه امنی در اطراف خود ایجاد کرده اند را دچار دلهره کرد و در سوی مقابل مردم را به اصلاح نظام نه چندان جالب مالی-اداری کشور امیدوار نمود.
شورای شهر ساری+عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
گزارش اختصاصی عبارت از نخستین جلسه شورای اسلامی شهر ساری پس از دستگیری شهردار این شهر؛
تکلیف شهرداری تا ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود / شورا ناراحت است اما ناراضی نیست / متاسفیم که هرروز مسائل بدتری رخ می‌دهد / اتفاقات شهرداری ساری در طول تاریخ انقلاب کم‌نظیر بود / باید از مردم عذرخواهی کنیم
جلسه امروز شورای اسلامی شهر ساری کاملا تحت تاثیر بازداشت شهردار این شهر قرار گرفت.
گادفادر+عبارت
شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۹
پیچیدگی‌های پرونده شهرداری ساری ادامه دارد؛
احتمال انتشار اسناد پسماند و فرهنگی شهرداری ساری / آیا بازداشت‌ها ادامه دارد/ ماجرای معرفی برخی افراد توسط رئیس شورای شهر ساری چیست؟
این فرد پس از انتخاب رجبی بعنوان شهردار ساری توسط رئیس فعلی شورای شهر ساری به عباس رجبی معرفی شده بود و رجبی این شخص را که از خارج از مجموعه شهرداری آمده بود به سمت معاون اداری مالی خود منصوب کرد.
رائفی پور+عبارت
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹
جشن حاشیه‌ساز در مشهد بدون مجوز بود!
در شرایطی که اوج‌گیری ابتلا و تعداد قربانیان بیماری، ستاد مقابله با کرونا را مجبور کرده محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها را به شدت افزایش دهد، برگزاری یک مراسم در مشهد شگفتی‌ساز شد.
میدان ابن شهرآشوب+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
طرح بازآفرینی ۲۷ نقطه شهری در مازندران تصویب شد؛
دست بجنبانیم، قبل از اینکه تحمل شهرها تمام شود
نكته دیگری كه باید به این بحث اضافه كرد این است كه بازآفرینی به طور سنتی از محدوده های تاریخی شروع شده است. اما امروزه فقط شامل بافت های تاریخی در دنیا نمی شود. اگر شما در یك عرصه شهری از طریق مداخلات منطقی و مشاركتی كاربری های جدید، اختلاط كاربری ها و سرزندگی و كارآمدی بیشتری در برنامه ریزی بیاورید آن منطقه نیز شامل بازآفرینی خواهد شد. مانند مناطق حاشیه نشین.
حجت الاسلام محمد صادق اکبری  + عبارت
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹
بازداشت یک عضو شورای شهر سلمانشهر
رئیس کل دادگستری مازندران ازبازداشت یک عضو شورای شهر سلمانشهر خبر داد.
نمای هوایی بهشهر+عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به مشارکت جوانان در مدیریت شهری؛
جوانان اهرم پیشرفت اداره شهر
شهر مجموعه‌ای از قوانین آهنی نیست بلکه بیشتر بخشی از فرهنگ و خواسته انسان‌هایی است که مدام درحال تغییر‌اند.
ساری+عبارت
پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
درپی بازداشت برخی افراد در مجموعه مدیریت شهری ساری به دلیل فساد مالی؛
مدیریت شهری تمام شیشه ای، اکسیر مبارزه با فساد در شهرداری
اگر نگاهمان کمی عمیق و ریشه‌ای باشد می‌توانیم به روشنی درک کنیم ریشه اصلی مفاسد و مشکلاتی که امروزه در کشور با آن روبرو هستیم، نبود شفافیت است؛ این مفاسد و مشکلات ریشه در فقدان زیر ساخت‌هایی دارند که شفافیت راهکار تحقق و مقابله با آن هاست.
تخریب ملک+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
ماجرای ملک جنجالی ریاست‌جمهوری در جماران
کاربری ملک، مسکونی و بر اساس ضوابط طرح تفصیلی دارای تراکم۳۰۰ درصد است و برخلاف برخی اخبار منتشره این ملک باغ نیست و به عبارتی مستند به مصوبه کمیسیون ماده هفت ازسال ۹۳ نوعیت ملک، باغ نیست و همچنین تائیدیه جدید کمیسیون ماده ۷ مبنی بر باغ نبودن را نیز دارد.
معماری+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
بررسی علل ناکارآمدی فزاینده شهرهای تاریخی استان مازندران و راهکارها؛
هویت گمشده شهرهای مازندران در کوچه پس کوچه تاریخ
بافت تاریخی شهرها به دلیل برخورداری از مولفه‌هایی چون قدمت تاریخی، ساختار محلات و اصلوب ساخت و ساز، سند هویت مردمان آن محسوب می‌شود، بنابراین تصمیم‌گیری درباره آن نیازمند اتخاذ تدابیر ویژه از سوی مدیران شهری است.
مهدی رازجویان+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
معاون استاندار مازندران : شهرداری‌ها ارتباط خود با مردم را قطع نکنند / ملاقات های عمومی با تلفن انجام شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به ممنوعیت برگزاری ملاقات عمومی تاکید کرد : شهرداری‌ها نباید ارتباط با مردم را قطع کنند.
ستاد پیشگیری از کرونا ساری+عبارت
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان ساری برگزار شد / قدردانی نماینده ولی فقیه در مازندران از اقدامات شهرداری
در این جلسه حضرت آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران با قدردانی از فعالیت های دستگاه های اجرایی شهرستان به ویژه شهرداری ساری و پیگیری های عباس رجبی شهردار مرکز مازندران در جلوگیری از شیوع و انتشار ویروس کرونا ، بر هماهنگی های بیشتر میان دستگاه های مربوطه و همراهی مردم در مقابله با این بیماری مهلک تاکید کرد.
کارگران فضای سبز+عبارت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یادداشت عبارت به بهانه‌ی پیام‌های فراوان کارگران شهرداری؛
لباس نو بر تن شهرهای خالی از مسافر / دوراهی سخت نان و جان !
نوروز امسال با تمام سالیان گذشته متفاوت است. در آستانه سال جدید قسمت اعظمی از بازارها در استان مازندران نیمه تعطیل است. یعنی یا کرکره ها را پایین کشیدند و یا مشتری آنچنانی ندارند و از روی اجبار در مغازه نشسته اند. ادارات، بانک ها و شرکت ها نیز یا ساعات کاری شان کم شد و یا اغلب مانند گذشته ارباب رجوع ندارند و محیط کارشان خلوت تر از قبل است.