امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۱:۱۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
عباس فتح الله پور کامی + سایت عبارت
چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۱
اختصاصی عبارت
فتح الله پور کامی؛ رییس سازمان برنامه و بودجه مازندران شد/ یک بابلی رفت؛ یک بابلی آمد
غلامی راد در اردیبهشت سال ۱۳۹۷ و در دور دوم دولت حسن روحانی به این عنوان منصوب شد و حالا جای خود را به یکی از متخصصان حوزه بودجه ریزی می دهد.
نرخ تورم سالانه در مازندران
سه شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱
گزارش تحلیلی آماری عبارت از نرخ تورم سالانه در مازندران؛
مازندران؛ گران‌ترین استان ایران در سال گذشته/ به مرز بحران رسیدیم/ تورم مازندران؛ جهنم سرمایه‌گذاران و بهشت دلال‌ها
من پیشتر در گزارشی اخطار داده بودم که اگر روند موجود در بهمن ۱۴۰۰ ادامه پیدا کند، مازندران بی‌شک در "نرخ تورم سالانه" رتبه‌ی خجالت‌آوری را ثبت خواهد کرد اما متاسفانه گوش شنوایی برای این تحلیل‌ها در مازندران وجود ندارد و رسانه‌ای استان نیز کمترین شناختی از تحولات تورمی مازندران در یک دهه‌ی گذشته ندارند. وقتی ارکان اصلی سیاستگذاری و اطلاع‌رسانی وقعی به این خطر اقتصادی نمی‌نهند؛ نتیجه از این بهتر نخواهد شد.
بازدید استاندار مازندران از بازار مرکزی میوه و تره‌بار ساری
سه شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۱
پیگیری عبارت از نتیجه بازدید استاندار مازندران از بازار مرکزی میوه و تره‌بار ساری ؛
فعلا دلالان؛ ماست‌ها را کیسه کردند/ پیشنهاداتی برای اثرگذاری بیشتر بازدیدها
انتظار می‌رود رضایت ایجاد شده بعد از بازدید استاندار مازندران از بازار میوه و تره بار در باقی حوزه‌ها نیز ایجاد شود و معاونان استانداری ، خود را ملزم به بازدیدهای دوره‌ای بدانند و در این مسیر نهایت استفاده را از ظرفیت بالای فرمانداری‌ها ببرند.
سد فینسک و مسئولان دولت
شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱
شهید رجایی بحرانی ترین سد مازندران شد؛
آیا نفرین شهید رجایی وزیر نیرو را خواهد گرفت/ صد رحمت به شهر کورها
با اینهمه حقیقت عریان درباره مضرات احداث سد فینیسک آدمی متعجب می شود که نکند در شهر کورها زندگی می کند که کسی نمی تواند واقعیت پیش رو را ببیند. البته باید گفت صدرحمت به شهر کورها، در آنجا حداقل با شنیدن و لمس کردن، تن به حقیقت داده می شود اما اینجا اگر اسمان به زمین بیاید نیز، کسی که چشمش را به روی حقیقت بسته باشد بیدار نخواهد شد.
توالت عمومی ساری
جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱
کمبود، کثیفی و بی نشان بودن توالت های عمومی مازندران مشکل جدی گردشگران؛
سرگردانی برای قضای حاجت در نگین گردشگری ایران!
شاید در بین مشکلات ریز و درشت گردشگری مازندارن، معضل کمبود توالت‌های عمومی چندان جدی به نظر نرسد، اما کافی است خودتان در شهری مسافر باشید و کارتان گیر توالت باشد، آنوقت خواهید فهمید اهمیت آن از همه چیز بیشتر است.
رضا براهنی + سایت عبارت
جمعه ۵ فروردین ۱۴۰۱
رضا براهنی در غربت و آلزایمر درگذشت؛
پایان مردی که با پروانه ها سخن می گفت
براهنی شیرابه گل بود و سختی سنگ را داشت. کلاهش که همچون درخت انجیلی به یاری ابروانش می آمد سایه ای همیشگی بر آن چشمهای مضطرب می انداخت و عشق را در تجلی لبخند به میعادگاه تنهایی می برد.
رابطه روسیه و مازندران + سایت عبارت
پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱
مازندران چگونه می تواند تهدید جنگ اوکراین را به فرصت بدل کند؛
چند پیشنهاد به استاندار مازندران برای افزایش صادرات به روسیه
با توجه به افتتاح نخستین سرای تجاری مازندران در وولگاگراد روسیه، استانداری باید نهایت استفاده را از این فرصت ببرد و ضروری است که استاندار مازندارن با هماهنگی وزارت امورخارجه و نمایندگی این نهاد در استان، دستیاری ویژه در حوزه‌ی رابطه تجاری مازندارن و روسیه تعیین کند.
ژول ورن و طنز + سایت عبارت
پنج شنبه ۴ فروردین ۱۴۰۱
ستون طنز عبارت
ژول‌ورن بره جلو بوق بزنه
ستون طنز بخش جدید عبارت است که سعی می کنیم به صورت روزانه ‌آن را پر کنیم. طنز از جمله بهترین روش ها برای انتقال پیام و البته بالا بردن ظرفیت نقدپذیری است. امیدواریم با خواندن این ستون لبخندی بر لبان شما بنشیند. شما نیز اگر دستی بر آتش طنز دارید می توانید آن را از طریق راه های ارتباطی با عبارت برای ما ارسال کنید
قیمت تولیدکننده + سایت عبارت
چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گفتگوی تلفنی عبارت با قوانلو رییس سازمان صمت مازندران؛
قیمت تولیدکننده چیست؟/ نگذارید فروشگاه ها سرتان کلاه بگذارند
عبارت ـ گروه اقتصاد: تغییر شیوه‌ی قیمت‌گذاری کالاها و وارد شدن عنصری تحت عنوان "قیمت تولیدکننده" این‌روزها موجب سردرگمی خریداران شده و به جدال‌های لفظی فراوانی در فروشگاه‌ها دامن زده است. فروشندگان سلیقه‌ای عمل می‌کنند و هرچه دلشان می‌خواهد به این نرخ اضافه می‌کنند.عبارت در گفتگویی تلفنی با مهندس قوانلو رئیس سازمان صمت مازندران جزئیات این طرح جدید را جویا شده است. بر اساس اظهارات قوانلو فروشندگان میتوانند در کالاهای مصرفی تنها ۳۰درصد و در کالاهای ماندگار (مثل لوازم خانگی) تنها ۲۰ درصد به قیمت تولیدکننده که بر روی کالا درج شده اضافه کنند. شما می‌توانید تجربیات خود از رعایت این درصدها توسط فروشگاه‌ها را برای عبارت ارسال کنید
تعداد کارمندان در مازندران
سه شنبه ۲ فروردین ۱۴۰۱
گزارش ویژه عبارت از آمار کارمندان دولت در هر استان+ نقشه
دست مردم کدام استان ها بیشتر در جیب دولت است/ تعداد کارمندان در مازندران چقدر است؟
استان مازندران با جمعیت بیش از ۳ میلیون نفر همواره در زمره ثروتمندترین استان های ایران بوده است. بر اساس گزارش سالنامه آماری ایران؛ به ازای هر هزار نفر جمعیت در سال گذشته، حدود ۲۷ نفر در مازندران کارمند دولت هستند.
کاریکاتور گرانفروشی
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۰
گزارش عبارت درباره کلاهبرداری و دزدی برخی از فروشگاه ها در روز روشن؛
حتما از فروشنده فاکتور بخواهید/ حرام خوری؛ زرنگی نیست / وقتی مسئولان اولویت ها را اشتباه می گیرند
در بررسی میدانی عبارت که ٣٧ فروشگاه بزرگ را در سطح شهر ساری شامل می‌شد، نتیجه‌ی بسیار تلخ و دردآوری به‌دست آمد. بسیاری از این فروشگاه ها که برای خریدار فاکتور صادر نمی‌کنند یا گرانفروشی و دزدی می‌کنند یا به بهانه ده درصد مالیات جدید دولت رئیسی، که نه به دار است و نه به بار، روی قیمت اجناس می‌کشند.
سرقت درب فاضلاب مازندران
شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰
به بهانه افزایش نگران کننده سرقت‌ در مازندران؛
نگذاریم شهر؛ هِرت شود
اگر بعنوان نمونه سری به روستاها یا باغ های جاده فرح آباد ساری بزنید، خواهید دید که سرقت درب و نرده‌های باغ آنقدر زیاد شده است که دیگر بسیاری از مالکان ترجیح می دهند اساسا ملک خود را بی‌دروپیکر رها کنند. زیرا ناچار به جاگذاری مجدد درب بعد از چندین بار سرقت می شوند.
فاصله طبقاتی + عبارت
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰
گزارش میدانی ـ آماری عبارت از وضعیت افسارگسیخته زمین و مسکن در مازندران؛
افزایش ۲برابری قیمت مسکن در ۱سال گذشته/ وقتی دلال‌ها جای مسئولان را می‌گیرند/ مستاجران همیشه یکسال عقبند
در نبود دل‌نگرانیِ دولت، این مردم مازندران هستند که هزینه‌ی این مدیریتِ ول‌انگارانه را پرداخت می‌کنند. مسئولان ارشد استانی نیز مطلقا برنامه‌ای در این حوزه ندارند، زیرا اصلا خبر ندارند در این بازار چه می‌گذرد. اکثر مدیران مازندرانی در خانه‌های زیبا زندگی می کنند و به جز خودشان، فرزندان محترم‌شان نیز سواره هستند، بنابراین عجیب نیز از حال مستاجران پیاده بی‌خبر باشند.
بیمار بدحال + عبارت
دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰
اندراحوالات خدمات‌رسانی در بیمارستان‌ امام(ره) ساری؛
از کمبود پرستار و درماندگی بیماران تا شکست طرح تحول نظام سلامت
شاید اساسا انتظار احترام داشتن در این کشور، دیگر انتظار بی‌جایی است. مخصوصا اینکه امروز در خبرها آمده بود استاندار نسبتا محترم فارس فرموده اند: "هر پزشکی قصد مهاجرت دارد، برود، من پول بلیت‌اش را می دهم." این تکرار همان نسخه‌ی همیشگی این سالهای حاکمیت است که هر کس دوست ندارد از ایران برود.
دکتر محمد مهدی ناصحی + عبارت
یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰
رییس دانشگاه علوم پزشکی احمدی‌نژاد و مدیرعامل بیمه سلامت روحانی، در دولت رییسی ابقا شد؛
مدیرانی با کپسول اکسیژن
برخی از مدیران در جمهوری اسلامی به نوعی کپسول اکسیژن مجهز هستند که آنها را در هر نوع جو و آب‌وهوایی زنده نگه می‌دارد. این موضوع بار دیگر اهمیت تحزب‌ واقعی و جای خالی آن در عرصه سیاسی و اجتماعی کشور را نشان می‌دهد.