امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۱:۵۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
ثبت نام+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
معاون وزیر ارتباطات: اینترنت دانشجویان رایگان نیست، بعضی سایت‌های دانشگاهی رایگان شده
به گفته معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات. ترافیک دانشجویان رایگان نشده، بلکه دسترسی به سایت‌های دانشگاهی رایگان شده و به همین دلیل درصورت مراجعه دانشجویان به سایت‌های دیگر، از حجم اینترنت آنها کم می‌شود.
شفاخانه عبارت + عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
استفاده از اینترنت باعث فراموشی می شود / روش جدید تعیین تناسب اندام / مواد غذایی به ظاهر سالم که در واقع بسیار مضر هستند / بعد از غذاهای سنگین مثل کله پاچه چه بخوریم؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
حاجی میرزایی+عبارت
چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
وزیر آموزش و پرورش: در صدد رایگان کردن هزینه اینترنت دانش آموزان هستیم
وزیر آموزش و پرورش درباره پیگیری رایگان شدن اینترنت دانش‌آموزان گفت: در صدد رایگان کردن هزینه اینترنت دانش آموزان هستیم.
وزارت امور خارجه+عبارت
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
واکنش ایران به تصمیم آمریکا درباره فیلتر کردن رسانه‌های ایرانی
وزارت امور خارجه نسبت به تصمیم اخیر آمریکا در ایجاد محدودیت برای رسانه‌های ایرانی واکنش نشان داد.
سعدی پور+عبارت
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران؛
تعداد بازدیدکنندگان از سامانه محتوای الکترونیکی مدارس استان مازندران به مرز ۱۰۰ هزار نفر رسید / آموزش مجازی بعد از کرونا هم ادامه دارد / شاهد یک انقلاب آموزشی در کشور بودیم / پیگیری آموزش در مناطق محروم و ۲ سال اینترنت رایگان برای آنها
علیرضا سعدی پور نظرش در خصوص آموزش مجازی دانش آموزان را این گونه بیان کرد: به نظر من این نوع آموزش، گذر از جامعه صنعتی و ماشینیسم به سمت جامعه دانایی محور است یعنی «توانا بود هرکه دانا بود» یا به عبارتی «دانش قدرت می آورد». همانطور که دیدید تهدید ها در حوزه آموزش به فرصت تبدیل شد و به نظرم شاهد یک «انقلاب آموزشی» در کشور بودیم.
کرونا+عبارت
سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸
مثل رژیم لاغری، رژیم خبر بگیرید/ ۵ توصیه‌ ساده برای مدیریت اخبار کرونا
هریک ازما روزانه در معرض هزاران پیام رسانه‌ای از منابع مختلف قرار داریم. آگاهی از اخبار و اطلاعات به یکی از ملزومات زندگی مدرن تبدیل شده و کمتر کسی از ما می‌تواند زندگی بدون دسترسی به منابع خبری از قبیل رسانه‌ها، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی را تصور کند. با این حال، زیاده‌روی در پیگیری اخبار می‌تواند پیامدهای نامیمونی در زندگی هر یک از ما ایجاد کند. به‌ویژه در شرایط بحران، این زیاده‌روی می‌تواند آسیب‌های ذهنی و روانی به بار بیاورد و با ایجاد ترس و ناامنی روانی، بحران را تشدید کند.
محسن حاجی میرزایی+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
وزیر آموزش و پرورش خبر داد / پیش‌بینی اینترنت رایگان برای دانش‌آموزان
وزیر آموزش و پرورش از پیش بینی اینترنت رایگان برای دانش آموزان با هدف دسترسی آسان به آموزش‌ها خبر داد و گفت: مساعدت خانواده‌ها در ارائه آموزش‌های فضای مجازی از افزایش زمان دوره تحصیلی جلوگیری می‌کند
اینترنت شبکه  + عبارت
سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
وزیر ارتباطات: برای دریافت اینترنت رایگان، اقدام کنید
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالی از ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان خبر داد که این بسته‌ها تنها برای خطوط ارائه شده و اینترنت همراه را شامل نمی‌شود، اما افراد همین حالا هم می‌توانند نسبت به دریافت اینترنت از هر یک از ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت ثابت اقدام کنند.
اینترنت شبکه  + عبارت
چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
درخواست وزارت صمت از وزیر ارتباطات برای کاهش هزینه‌های خرید اینترنتی
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) طی نامه‌ای به وزیر ارتباطات، پیشنهاداتی از جمله افزایش پهنای باند و کاهش هزینه‌های خدمات اینترنتی برای ترغیب مصرف‌کنندگان به خرید اینترنتی ارائه کرده است.
اینترنت شبکه  + عبارت
دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
علت افت کیفیت اینترنت در روز‌های اخیر چیست؟
به گفته نایب رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت، اپراتور‌ها به‌دلیل افزایش۴۰ درصدی استفاده مصرف دیتا در یک هفته گذشته، برای ارائه سرویس آماده نبودند که این موضوع منجر به افت کیفیت شده بود و اکنون ظرفیت شبکه ارتباطی آن‌ها افزایش یافته است.
بسته اینترنت+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
مقایسه قیمت بسته‌های اینترنت ایرانسل، همراه اول و رایتل / کدام یک به صرفه تر است؟
اگر اهل شب‌زنده‌داری هستید، رایتل حسابی هوایتان را دارد، چراکه اغلب بسته‌های اینترت بلندمدت این اپراتور همراه با حجم هدیه شبانه عرضه می‌شود. در طرف مقابل اگر نمی‌خواهید پول اضافه برای حجم شبانه خرج کنید، احتمالا بسته‌های همراه اول و ایرانسل برایتان جذاب‌تر باشد. بسته‌های اینترنت همراه اول تنوع کمتری دارند و در طرف مقابل بسته‌های متنوع ایرانسل ممکن است شما را گیج کند.
اینترنت شبکه  + عبارت
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
علت کندی اینترنت در این روزها چیست؟ / معاون وزیر توضیح می دهد
رییس سازمان فناوری اطلاعات درباره حملات اخیر سایبری به زیرساخت‌های کشور گفت: ما نگرانیم با حمله کاری کنند که کیفیت اینترنت کاهش یابد و از این طریق این نگرانی ایجاد شود که خود حاکمیت کیفیت را پایین می‌آورد.
هک کردن حمله سایبری + عبارت
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
هک اطلاعات کاربران سایت‌های ایرانی / چه کسی پاسخگوست؟
در حالی که روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر هک شدن اطلاعات کاربران از جمله در وب‌سایت علی‌بابا منتشر شد اما نه خود شرکت و نه مسوولی پاسخگوی دقیق چرایی این موضوع که آیا این اتفاق به دلیل بی‌احتیاطی و عدم اتخاذ تدابیر حفاظتی افتاده یا خیر، نبوده است؛ بار دیگر این موضوع پررنگ شده که چرا با گذشت بیش از یک سال از تدوین لایحه‌ای تحت عنوان صیانت از داده‌های شخصی، این لایحه هنوز به تصویب و اجرا نرسیده است.
شفاخانه عبارت + عبارت
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
استفاده از اینترنت باعث فراموشی می شود / روش جدید تعیین تناسب اندام / مواد غذایی به ظاهر سالم که در واقع بسیار مضر هستند / بعد از غذاهای سنگین مثل کله پاچه چه بخوریم؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت مطلع خواهید شد.
هکر+ عبارت
یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
دلیل کندی اینترنت مشخص شد/ جزئیات ‌گسترده‌ترین حمله هکری به زیرساخت‌های ارتباطی کشور
هکرهای اجاره‌ای، روز گذشته گسترده‌ترین حمله تجربه شده در تاریخ ایران را علیه زیرساخت‌های کشور اجرا کردند که به گفته مسوولان شرکت ارتباطات زیرساخت ایران، پیش از این نظیر نداشته است.