امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۲:۲۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������������
اینترنت + عبارت
یکشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۸
یک مقام مطلع خبر داد:محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت!
یک مسئول مطلع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ایسنا خبر داد که محدودیت دسترسی به اینترنت از شب گذشته با تصویب شورای امنیت کشور انجام شده است.
سانسور+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
۲۰ کشوری که از همه بیشتر سانسور می‌کنند!
یک وبگاه انگلیسی بعد از بررسی درخواست‌های جولای ۲۰۰۹ تا جولای ۲۰۱۸ از گوگل درباره محتوای مطالب منتشر شده اینترنتی، از لیست ۲۰ کشوری که بیشترین درخواست‌ها برای حذف مطالب را داشتند، رونمایی کرد.
حمید فتاحی+عبارت
شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۸
VPN قانونی می شود؟
معاون وزیر ارتباطات با بیان اینکه طرح وی پی ان قانونی در دست بررسی کمیته فیلترینگ است، گفت: دسترسی به اینترنت بدون فیلتر بنا بر مقتضیات شغلی و اجتماعی کاربران از دلایل اجرای این طرح است.
اینترنت
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
کاربران کدام سرویس اینترنت ثابت بیشتر ناراضی هستند؟
۱۵ هزار شکایت علیه اپراتور‌های اینترنت ثابت به سازمان تنظیم مقررات رسیده. روند تعداد شکایت‌ها در تابستان نشان می‌دهد مردادماه کاربران اینترنت بیشترین نارضایتی را داشته‌اند. اغلب آن‌ها از کیفیت پشتیبانی و ارائه خدمات اپراتورشان شکایت دارند
نت+عبارت
شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
اینترنت تحریم نمی‌شود
نایب ‌رییس هیأت‌مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با تأکید بر این‌که قیمت اینترنت، نسبت به قیمت‌های فعلی افزایش پیدا نخواهد کرد و اصلاً اجازه افزایش قیمت داده نخواهد شد گفت: برای کاهش قیمت اینترنت برنامه داریم.
اینترنت
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند
روسیه قصد دارد در یک طرح آزمایشی ارتباط خود را با اینترنت جهانی قطع کند. هنوز زمان دقیق اجرای طرح مشخص نیست اما پیش‌بینی می‌شود قبل از یکم آوریل سال جاری میلادی اجرا شود.
اینترنت
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
تعویض اینترنت دایل‌آپ با فیبر نوری
با گذشت بیش از یک دهه از ورود اینترنت به ایران، اکنون تا حدی فناوری فیبرنوری با سرویس‌های دایل‌آپ و ADSL جایگزین شده و اگرچه هنوز به تمام منازل نرسیده است، اما انتظار می‌رود طی سال‌های آینده این روند همه‌گیر شود.
فضای مجازی
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
شرکتی که به کاربران فضای مجازی ادب می آموزد!
یک شرکت بزرگ بازی های رایانه ای قصد دارد طی برنامه ای جدید به کودکان بیاموزد در فضای مجازی مودب باشند و در این مسیر برای رفتار خوب به آنها جایزه می دهد.
مشاغل
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
۵ شغل پردرآمد در ایران را بشناسید
یکی از مهمترین مشغله‌های فکری افراد جامعه انتخاب شغل مناسب است، زیرا ما برای چرخاندن زندگی به شغل نیاز داریم و زمان زیادی از عمر خود را به کار کردن می‌گذرانیم.
زن+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
درخواست بی‌شرمانه پسر ۹ ساله از یک زن
پسر ۹ساله که با فرستادن پیام‌های اینترنتی به یک زن برای او مزاحمت ایجاد می‌کرد از سوی پلیس دستگیر شد
پایگاه خبری تحلیلی عبارت
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
خبر خوش مخابرات به مردم درباره اینترنت
سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در مراسم بهره‌برداری از شبکه عملیات این شرکت اظهار داشت:‌ در سال گذشته ۸۰۰ نفر از کارمندان دارای مدرک دیپلم و فوق‌دیپلم در مخابرات با استفاده از مزایای بازنشستگی تشویقی بازنشسته شدند.
اینترنت-سایت-عبارت
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵
قیمت مودم اینترنت در بازار /جدول
در واقع استفاده از مودم کلید اصلی ورود به دنیای اینترنت و وب جهان شمول ، سرویسهای آنلاین تجاری، ایمیل، و سیستم های بُرد بولتین (BBSes) است.
 فردوسی
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵
نگاه نگران فردوسی به ثبت جهانی آرامگاهش
جلسه‌ هم‌اندیشی مدیر پایگاه میراث فرهنگی توس و شهردار جدید منطقه ۱۲ مشهد با هدف «ساماندهی شهر تاریخی توس» و رفع موانع ثبت جهانی آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی درحالی برگزار شد که به نظر راهکاری برای حل مشکلاتِ مربوطه ارائه نشده است.
اینترنت- سایت عبارت
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
خبرهای داغ اینترنتی اززبان مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران
مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران گفت: به‌زودی هزار و ۴۰۰ سایت ۴ جی، ۳ جی و ۲ جی در سراسر استان مازندران نصب و راه‌اندازی می‌شود.