امروز : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۴۶ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
جیک سالیوان +عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
واکنش روزنامه اصولگرا به ایده توافق موقت هسته‌ای
زمزمه پیشنهاد جدید آمریکایی‌ها درباره تعلیق غنی‌سازی ۶۰ درصد در ازای دسترسی ایران به بخشی از دارایی‌های مسدود شده‌اش در حالی است که دولت آمریکا پیش از این در قبال سیاست منفعلانه و تعلیق و انتظار در دولت سابق، بی‌اعتنایی پیشه کرده بود.
ترامپ+عبارت
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۴۰۰
نقشه عجیب برای منصرف کردن ترامپ از حمله به ایران
در بخش‌هایی از این کتاب، تاکتیک «کریستوفر میلر» سرپرست دقت وزارت دفاع آمریکا برای منصرف ساختن ترامپ از ماجراجویی نظامی علیه ایران در واپسین هفته‌های حضور او در کاخ سفید، روایت شده است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
خبر مهم سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره دیپلماسی اقتصادی / ۳۵ رایزن بازرگانی فعال می شوند
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: موضوع دیپلماسی اقتصادی و توسعه تجارت با همسایگان موضوع دیگری بود که مورد تاکید مجلس و نمایندگان قرار داشت و وزیر امور خارجه توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد و این خبر را نیز داد که به زودی ۳۵ رایزن بازرگانی با همکاری دستگاه های ذی ربط معرفی و برای فعال شدن دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی با همسایگان و کشورهای آمریکای لاتین وارد عرصه خواهند شد و مجلس نیز این موضوع را با جدیت دنبال خواهد کرد.
مذاکرات وین+عبارت
پنج شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۰
پیام‌های محرمانه آمریکا به ایران در هفته‌های اخیر
این منابع می‌گویند در پیام آمریکا به این نکته اشاره شده است که آنها حاضرند مذاکرات وین را از همان نقطه‌ای که متوقف شده بود، ادامه دهند.
امیر عبداللهیان+عبارت
شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰
اولین اظهارات امیرعبداللهیان در مقام وزیرخارجه پس از ورود به بغداد / هشدار به آمریکا درباره ترور شهید سردار سلیمانی
وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد: یکی از برنامه های ما در وزارت خارجه پیگیری جدی حقوقی و بین‌المللی طرف‌هایی است که به نام دولت آمریکا و کاخ سفید آشکارا اقدام تروریستی علیه شهید سردار سلیمانی و همراهان شان انجام دادند.
سعید خطیب زاده +عبارت
پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰
واکنش وزارت خارجه ایران به اتهام برنامه ریزی برای ربایش مسیح علی نژاد
وزارت دادگستری آمریکا مدعی شده است که چهار ایرانی برنامه داشتند ''خبرنگاری ایرانی الاصل را به خاطر تحریک افکار عمومی در ایران و سراسر جهان نسبت به تغییر قوانین و رویه حکومت ایران'' بربایند.
مسیح علی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۰
۴ ایرانی متهم به تلاش برای ربودن مسیح علی‌نژاد
دادستان‌ آمریکا چهار ایرانی را متهم به ربودن یک روزنامه نگار اهل نیویورک کرد.
ایران و آمریکا+عبارت
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
محکومیت حبس برای مذاکره کنندگان با آمریکا بدون اجازه مجلس
تخلف از احکام این قانون مستوجب مجازات تعزیری درجه چهار (حبس بیش از پنج تا ده سال، جزای نقدی بیش از یکصد و هشتاد میلیون ریال تا سیصد و شصت میلیون ریال و انفصال دائم از خدمات دولتی و عمومی) خواهد بود.
اسرائیل+عبارت
شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰
مرگ مشکوک دو فرمانده نظامی / قاتل شهید سلیمانی قصاص شد؟
جسد افسر نیروهای هوایی امریکا که در ترور سردار سلیمانی دست داشت، در پایگاه هوایی العدید قطر پیدا شد.
رافائل گروسی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد / احیای برجام به بعد از انتخابات ۱۴۰۰ موکول شد
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت و گویی با روزنامه ایتالیایی در پاسخ به این سوال که مذاکرات در چه مرحله‌ای قرار دارند، گفت: همه می‌دانند که در این مقطع، لازم خواهد بود که تا تشکیل دولت جدید در ایران صبر کنیم.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
حضور رئیس جمهور در دهمین پویش هرهفته الف ب ایران؛
روحانی: خدا نگذرد از کسانی که با کارهای احمقانه به مراکز دیپلماتیک حمله کردند / روابط ما با روسیه در هشت سال گذشته توسعه یافت / شکستن تحریم در قدم‌های آخر است
رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه روابط تهران و مسکو در هشت سال گذشته در زمینه های مختلف توسعه یافت از همکاری دولت و رییس جمهوری روسیه تقدیر کرد.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
بیانیه ۲۰۰ نماینده مجلس درباره مذاکرات وین
۲۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای درباره مذاکرات وین بر لغو واقعی همه تحریم‌ها و راستی آزمایی دقیق آن به عنوان شرط اصلی پایبندی ایران به تعهدات هسته ای تاکید کردند.
خطیب زاده+عبارت
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
راستی آزمایی ایران از گزارش جدید ترور سردار سلیمانی
به نوشته یاهونیوز، یک مامور واحد ضدتروریستی اقلیم کردستان که لباس پلیس بغداد را به تن داشت، پس از حمله به خودروهای منهدم شده نزدیک شد و پس از گرفتن چند عکس، به جمع آوری نمونه دن ان ای کشته شدگان برای شناسایی اقدام کرد.
فرزندان سردار سلیمانی+عبارت
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
افشای جزئیات جدید و عجیب از ترور سردار سلیمانی
همزمان با ورود آن دو خودرو به منطقه ترور، هدایت‌کنندگان پهپاد‌ها به سمت خودرو‌ها شلیک کردند. دو موشک هل‌فایر به خودروی حامل [سردار شهید]سلیمانی برخورد کردند... راننده خودرو دوم برای گریختن، بیشتر گاز داد. راننده قبل از اینکه تک‌تیرانداز دلتا فورس به سمت خودرو شلیک کند و مجبور به توقف شود، حدود ۹۰ متر حرکت کرد. در زمانی که خودرو نقلیه متوقف شد، سومین موشک هل‌فایر نیز به آن اصابت کرد».
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
در جلسه هیات دولت مطرح شد؛
روحانی: فایل صوتی محرمانه بود و به سرقت رفت / توطئه ها در پرونده هسته ای را با ایستادگی ظریف شکاندیم / ۳۲ سال در شورای عالی امنیت بودم و می دانم میدان و دیپلماسی، مقابل هم نیستند / به سردار شهید سلیمانی افتخار می کنیم
رئیس جمهور گفت: درست است قاتل سردار سلیمانی، ترامپ بود اما کسی که تحریک کرد تا این اقدام تروریستی انجام شود، صهیونیست ها بودند.