امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۲۲ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
قوانلو+عبارت
دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
گزارش اختصاصی از نشست خبری رئیس سازمان صمت مازندران؛
قوانلو: افزایش دوبرابری سرمایه گذاری صنعتی در مازندران / احیای ۲۰۰ واحد تولیدی راکد در سراسر استان / افتتاح طرحی با قابلیت اشتغالزایی برای ۱ هزار نفر پس از انتخابات
وی بهبود فضای کسب‌وکار در صنایع مازندران را یکی از دست‌آوردهای مهم خود برشمرد و تصریح کرد: در گذشته افراد برای دریافت مجوز باید مدت زیادی انتظار می‌کشیدند اما با تغییراتی که ایجاد کردیم مدت زمان انتظار برای جواز تاسیس درحال حاضر بین یک و نیم تا ۲ روز است و پروانه بهره‌برداری نیز دو و نیم تا ۳ روزه در مازندران صادر می‌شود.
مهاجرت+پرواز+عبارت
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
بهترین کشورها برای مهاجران شغلی در اروپا کجاست؟
جمهوری چک بهترین و بلژیک بدترین مقاصد مهاجران غیراروپایی در سال ۲۰۲۰ بوده اند.
اشتغال مددجویان+عبارت
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
۲۰ هزار مددجوی بهزیستی مازندران صاحب شغل شدند
معاون مشارکت‌های مردمی، مراکز غیردولتی، توانمندسازی و مسکن بهزیستی مازندران گفت که طی هشت سال گذشته با پرداخت تسهیلات برای ۱۹ هزار و ۲۳ ۵ مددجوی این نهاد در استان شغل ایجاد شده است.
علی اصغر باقرزاده+عبارت
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
انتقادات تند نماینده بابلسر / تعیین تکلیف منطقه ویژه اقتصادی فریدونکنار تنها به بنرهای تشکر ختم شد!
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی بندر فریدونکنار تعیین تکلیف نشد و منطقه آزاد فریدونکنار نیز فقط به بنرهای تشکر ختم شده و ثمره‌ای برای مردم نداشت.
کارگر+عبارت
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
مخالفت مجلس با اصلاح شرایط بازنشستگی
پیشنهاد اصلاح شرایط بازنشستگی با سنوات ۳۰ سال سابقه پرداخت حق بیمه بدون در نظر گرفتن سن بیمه‌شدگان در کمیسیون بهداشت مجلس رد شد.
شهرک صنعتی+عبارت
یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
خواب سوداگران زمین در شهرک‌های صنعتی مازندران آشفته شد
کمیته ویژه رصد واحد‌های تولیدی راکد و غیرفعال برای بازپس گیری اراضی شهرک‌های صنعتی از چنگال سوداگران در مازندران تشکیل شده است.
فرزاد گوهردهی+عبارت
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
سه برابر شدن چتر حمایت از زنان آسیب‌پذیر در بهزیستی مازندران / اشتغال، تدبیری برای توانمند سازی
مدیرکل بهزیستی مازندران گفت که چتر حمایت از زنان آسیب‌پذیر مازندران سه برابر شد و آمار زنان زیر پوشش طی هشت سال گذشته به بیش از ۱۵ هزار نفر رسیده است.
بشل+عبارت
شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
روایتی تازه از ماجرای جنجالی بازدید نماینده مجلس از شهرک صنعتی بشل سوادکوه
بازدید یکی از نمایندگان مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس یازدهم از شهرک صنعتی بشل سواکوه حاشیه‌هایی داشت که مدیرعامل شهرک صنعتی بشل سوادکوه شمالی و سهام‌دار شرکت بشل انرژی با حضور در دفتر خبرگزاری فارس مازندران به تشریح این مسئله پرداخت.
شالیزار+عبارت+کشاورزی+برنج+شالی
چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹
سنگ‌اندازی مافیای واردات برای افزایش کشت برنج در کشور
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با بیان اینکه مافیای واردات مخالف افزایش کشت برنج در کشور است، گفت: باید در مناطقی که توان و ظرفیت کافی وجود دارد و مشکلی برای منابع آبی ایجاد نمی‌شود کشت برنج را افزایش دهیم.
اسکناس+عبارت+پول
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تا امروز چند میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در مازندران پرداخت شد؟
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که تاکنون ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شده است که از لحاظ پرداخت در رتبه نخست کشور قرار دارد.
مصطفی عباس نژاد شانی +عبارت
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۹
زندگی پرماجرای پرورش دهنده نمونه مرغ مادر ایران در سال ۹۹ / از کارگری ساده در مرغداری تا رکوردشکنی تولید در کشور
یک کارگر ساده اهل روستای « شانتراش » از توابع بخش بندپی غربی بابل با طی پله‌های ترقی در شغلی که از جان و دل برایش مایه می‌گذاشت موفق شد امسال عنوان پرورش دهنده نمونه کشوری را در تولید مرغ مادر گوشتی به خود اختصاص داده و تاج نمونه ملی را بر سر نهد.
مفید غلامی+عبارت
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
بیشتر مازندرانی ها چه شغلی دارند؟
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی مازندران از تدوین سند آمایش ونوآوری و فناوری استان خبر داد و گفت: عمده اشتغال و تولید ناخالص مازندران در حوزه خدمات است.
کشاورزی+عبارت
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹
سونامی بیکاری کشاورزان تحصیلکرده در پایتخت کشاورزی ایران؛
مهندسان بیکار؛ مدیران بی تفاوت
در کشور ما دستگاه‌های عریض و طویلی در زمینه «کار» وجود دارند اما هنوز خروجی آنها منجر به تدوین نظام مشخص جهت کاریابی نشده است.
حسن خیریانپور+عبارت
سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
اشتغال ۷ هزار نفری با پروژه های دهه فجر در مازندران
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که هفت هزار و ۳۷۸ نفر با افتتاح طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زای استان طی دهه فجر صاحب شغل می‌شوند.
صنعت+عبارت
یکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
ایجاد اشتغال برای ۸۰۰ نفر در مازندران با احیای یک واحد تولیدی تعطیل
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: میزان سرمایه گذاری صنعتی طی سال جاری در استان نسبت به سال قبل رشد دو برابری داشته است.