امروز : سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت : ۱۲:۴۸ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
استاندار : گردشگری مازندران تعطیل‌بردار نیست
استاندار مازندران تعطیلی بخش گردشگری استان برای مقابله با کرونا را غیرممکن توصیف کرد و گفت: تعطیلی گردشگری می‌توانست و می‌تواند اقتصاد مازندران را به سمت فاجعه پیش ببرد و معیشت بخش قابل توجهی از مردم استان را با خطر مواجه کند.
قوانلو + عبارت
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
قول رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به مردم / ۱۰ هزار شغل جدید در حوزه صنعت مازندران ایجاد می شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با تکمیل پروژه های صنعتی و واحدهای تولیدی در دست تاسیس بیش از ۱۰ هزار شغل جدید در حوزه صنعت استان ایجاد می شود.
لوازم آرایشی+عبارت
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
مازندران جزو ۵ استان اول کشور در زمینه مصرف لوازم آرایشی و بهداشتی؛
قاچاق لوازم آرایشی؛ پرسود برای دلالان و پرخطر برای مردم
متاسفانه به علت مشکلات در واردات و همچنین نوسانات قیمت ارز، کالاهای اصلی این صنعت قیمت بسیار بالایی در ایران پیدا کرده اند و همین موضوع سبب شده تا بگوییم اغلب اجناس در بازار ايران تقلبي، نامرغوب و چيني هستند و لوازم آرايشي قاچاق بدون هيچ گونه نظارت و مجوزي در فروشگاهها و حتي كنار خيابان به فروش مي‌رسند.
کارگاه  + کارگر+عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
بررسی نقش مهارت افزایی در اشتغال پایدار استان مازندران؛
اشتغال در گرو مهارت، مهارت در گرو امکانات
به عقیده کارشناسان یکی از دلایل عدم موفقیت مراکز متعدد آموزشی فنی‌وحرفه‌ای و مهارت‌محور در استان، از بین رفتن فرهنگ مهارت‌آموزی و تمایل به مدرک‌گرایی در بین مازندرانی‌ها است. اما دلایل دیگری نیز در این زمینه وجود دارند.
نوبخت + عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
نوبخت: ۵۴۲ هزار شاغل جدید در سال ۹۸ / اصلاح ساختار بودجه برمبنای حذف نفت از اقتصاد کشور/ کاهش نرخ تورم به ۲۱ درصد
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در سال ۹۷، ۲۳ میلیون و ۷۳۱ هزار شاغل داشتیم که این میزان در سال ۹۸ به ۲۴ میلیون و ۳۷۳ هزار نفر رسید که به معنای افزایش ۵۴۲ هزار نفری
آب بندان+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
انتخاب ۱۰۹ آببندان مازندران برای مقاصد گردشگری
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: از تعداد ۸۱۲ آببندان استان مازندران حدود ۱۰۹ آببندان برای جذب سرمایه‌گذار و مقاصد گردشگری انتخاب شدند.
کارگر+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
بررسی نقش مهارت افزایی در اشتغال پایدار مازندران؛
اشتغال در گرو مهارت و مهارت در بند امکانات / گام های آهسته مازندران برای مهارت افزایی با دستان خالی
با گسترش مراکز مختلف آموزش عالی و دانشگاهی، سونامی دانش آموختگان بدون مهارت جامعه را در برگرفته و بحران اشتغال به اوج خود رسیده است و این در حالیست که بسیاری از فرصت های شغلی به دلیل نبود نیروی کار ماهر و آموزش دیده با کمبود متقاضی روبرو شده است.
گوهردهی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
اشتغال ۲۵۹۰ نفر با حمایت های بهزیستی مازندران
۲۵۹۰ مددجوی بهزیستی مازندران پارسال با حمایت‌های بهزیستی مشغول به کار شدند.
دانش بنیان+عبارت
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
نگاهی به وضعیت و خسارات کرونا به شرکت های دانش بنیان مازندران ؛
وقتی علم به اقتصاد گره می خورد / جبران خسارت شرکت های دانش بنیان مازندران با تسهیلات ۵۰۰ میلیونی
گفتنی است پرداخت تسهیلات مشروط به حفظ اشتغال ۹۰ درصدی شرکت ها است و این تسهیلات با نرخ ۹ درصدی با دوره پرداخت شش ماه، دوره تنفس شش ماه و دوره بازپرداخت ۱۲ ساله ارائه می شود.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
راه اندازی خانه جوانان و کاهش سن مدیریتی؛ درخواست حسین زادگان از فرمانداران مازندران
استاندار مازندران یکی از دغدغه‌های مهم قابل توجه برای مدیران را حل مشکلات حوزه جوانان دانست و خواستار راه‌اندازی خانه جوانان در تمامی شهرستان‌های استان شد.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: غربالگری جدید در کشور آغاز شده است/در ماه رمضان تجمع مذهبی، مراسم افطار و رازو نیاز جمعی نداریم/ فعالیت بازارها و پاساژها از فردا آغاز می‌شود/ رستوران‌ها و قهوه خانه‌ها همچنان تعطیل/ آزادی زندانیان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد
رییس جمهوری با بیان این که غربالگری جدید در کشور آغاز شده است، گفت: پس از مثبت شدن آزمایش کرونای افراد از افراد مرتبط با مبتلایان نیز آزمایش گرفته می‌شود تا آمارها دقیق‌تر شود.
مهندس ولی اله محمدزاده مدیرکل شیلات استان مازندران+عبارت
دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی عبارت با مدیرکل شیلات استان مازندران؛
رشد ۲۱ درصدی ارزش محصولات صادراتی شیلات از مازندران / از اروپا تا افغانستان مشتریان پروپاقرص ماهی های خزری
در کنار اثرات مستقیم اقتصادی نباید سایر تاثیرات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ناشی از فعالیت این بخش را نادیده گرفت.مواردی مانند جلوگیری از مهاجرت به وسیله جذب و اشتغال افراد و حفظ حدود مرزهای ملی از پیامدها و اثرات شیلات است.توسعه اشتغال با اجرای طرح های صیادی و شیلات برای جوانان یکی از مهمترین بحث های حال امروزدر خصوص اشتغال وبهره مندی ازآب های دریای خزر است.
بیکاری+عبارت
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
گزارش تحلیلی عبارت درباره دلایل موفقیت مازندران در کاهش نرخ بیکاری زمستان ۹۸‌؛
مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
تعداد جمعیت بیکاران کشور در زمستان ۱۳۹۸، دو میلیون و ۷۸۸ هزار و ۵۸۷ نفر گزارش شده است که این تعداد در مقایسه با زمستان ۱۳۹۷ کاهشی ۴۸۲ هزار و ۷۸۱ نفری را تجربه نموده است. با این کاهش جمعیت بیکاران، متوسط نرخ بیکاری کشور نیز از ۱۲.۳ درصد در زمستان ۱۳۹۷ به ۱۰.۶ درصد در زمستان ۱۳۹۸ کاهش یافته است.
پسر بچه  + عبارت
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸
کدام دسته از بانوان کمتر بچه‌دار می‌شوند؟
افراد تحصیلکرده مرجع به شمار می‌روند و می‌توانند روی دیگر گروه‌های سنی تاثیر بگذارند، بنابراین در سیاست‌های جمعیتی تغییر در باور و رفتار آن‌ها باید مد نظر قرار گیرد و تعادل در اشتغال، فرزندآوری و تحصیلات بانوان، ضروری است.
گلیم بافی+عبارت
یکشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۸
در پی اظهارات وزیر کار مبنی بر افزایش ۲۰ درصدی سهم اشتغال روستایی؛
یک میلیون و ۴۰۰ هزار مازندرانی چشم به راه منجی / اشتغال روستایی از تسهیلات تا تمهیدات / کدام شهرستان ها بیشترین تعداد بیکار را دارند؟
در شرایطی که تحریم های ناجوانمردانه ی ایالات متحده هرروز سنگین تر از قبل می شود، ایجاد فضای کار و تولید می تواند نقش اساسی در برون رفت از این هجمه ی دشمن داشته باشد. رونق تولید مساوی است با اشتغالزایی و در پی آن بالا رفتن سطح زندگی مردم.