امروز : چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۳:۴۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������������
انتخابات+عبارت
شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰
به خرداد بی‌حادثه عادت کنید
اگرچه مخالفان دولت، رجالی مانند لاریجانی، جهانگیری، همتی و بسیاری دیگر را به‌درستی ادامه‌ی وضع موجود می‌دانند اما گویا فراموش می‌کنند خودشان نیز چهل سال است در عرصه‌های مختلف مدیریتی حضور دارند و قرار نیست رئیس‌جمهور منتخب آنها در صورت پیروزی از سیارات دیگری وزرا، استانداران و مدیران میانی‌اش را انتخاب کند.
کامران اصغری+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
متقاضیان بیمه بیکاری در مازندران منتظر بمانند؛
مدیر مورد نظر در دسترس نمی‌باشد، لطفاً دیگر تماس نگیرید
اکنون وقت ارتباط مداوم با رسانه‌ها و اقناع افکارعمومی است. مدیران باید خودشان به دنبال اهالی خبر و تحلیل بدوند تا به مردم بگویند در این چند ساله چه کرده‌اند و ضمن شنیدن صدای آنها، رسانه‌ها را به مثابه خط تماس مستقیم با افکارعمومی بدانند.
آمار+عبارت
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹
تسلیت‌نامه‌‌ای به بهانه‌ی روز آمار و برنامه‌ریزی؛
سنگ‌ها همه شکستند اما، سرِ ما نه!
اینجا همه دوست دارند آمارهای‌شان بالا باشد و کارشناسی محبوب دل مدیر است که فلش نمودارهایش همیشه صعودی است. به همین خاطر است که آمارهای رسمی کشور با واقعیت میدانی همخوانی ندارد، زیرا این آمارها برآیندی از اطلاعات ارائه شده توسط استان‌های مختلف است که عموما به جای تهیه شدن، ساخته می‌شوند.
کرونا+عبارت
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
با وارد شدن به مرحله تازه از همه گیری کرونا، نیاز به تصمیمات و رفتارهای جدید از سوی مسئولان به شدت احساس می شود؛
سایه کرونا تا ابد بر سر ما نمی ماند / آیا مسئولان برنامه ای برای دوران پس از همه گیری دارند؟
در حال حاضر شرایط به گونه ای شده که انگار ادارات و نهادهای کشور کرونا را به عنوان یک حقیقت مطلق پذیرفته اند و خود را چنان در اعماق چاه این ویروس می بینند که انگار هیچ امید و یا پلنی برای گذر از این دوران و ورود واقعی به دوران پسا کرونا ندارند. گویی قرار است سایه این بیماری تا ابد روی سر ما سنگینی کند.
سید مصطفی موسوی+عبارت
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی عبارت با مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران؛
برای تامین نیاز کپسولهای اکسیژن بیمارستان‌ها آماده‌ایم / ۲۲ واحد توليدي وصنعتي با ۲ برابر ظرفیت ملزومات بهداشتي توليد مي كنند
مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران با اشاره به افزايش ظرفيت توليد شركت هاي توليدكننده محلول و ژل ضد عفوني كننده درشهركهاي صنعتي افزود: هم اكنون تمام واحدهاي صنعتي توليدكننده،ملزومات بهداشتي در سطح شهركهاي صنعتي فعاليت خود را سه شيفت كرده اند وبا تمام توان براي مقابله با ويروس كرونا در كنار مردم هستند .
سعدی پور+عبارت
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران؛
تعداد بازدیدکنندگان از سامانه محتوای الکترونیکی مدارس استان مازندران به مرز ۱۰۰ هزار نفر رسید / آموزش مجازی بعد از کرونا هم ادامه دارد / شاهد یک انقلاب آموزشی در کشور بودیم / پیگیری آموزش در مناطق محروم و ۲ سال اینترنت رایگان برای آنها
علیرضا سعدی پور نظرش در خصوص آموزش مجازی دانش آموزان را این گونه بیان کرد: به نظر من این نوع آموزش، گذر از جامعه صنعتی و ماشینیسم به سمت جامعه دانایی محور است یعنی «توانا بود هرکه دانا بود» یا به عبارتی «دانش قدرت می آورد». همانطور که دیدید تهدید ها در حوزه آموزش به فرصت تبدیل شد و به نظرم شاهد یک «انقلاب آموزشی» در کشور بودیم.
فتوتیتر+کرونا+عبارت
پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
مدیران مازندرانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند
بی شک پزشکان و پرستاران اصلی ترین سربازان خط مقدم مبارزه با شیوع کرونا در مازندران هستند اما در کنار آنها مدیران و مسئولانی قرار دارند که ۵ روز است به خانه نرفته اند و مدام در حال پایش وضعیت در استان هستند. حیف است نامشان را ندانیم و از آنها قدردانی نکنیم.
بانک+عبارت
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
ماجرای عزل مدیران متخلف بانکی از چه قرار است؟
برخی از مدیران شعب از مشتری‌های خاص‌خود اسناد را برای جابه جایی مبالغ بالای یک میلیارد تومان طلب نمی‌کنند، چراکه از این امر واهمه دارند، در صورت اجرایی چنین درخواستی این افراد سرمایه‌های خود را از بانک بیرون بکشند و وضعیت ناترازی بانک‌ها از گذشته نیز وخیم‌تر شود، برای همین موضوع نیز است که در برابر اجرای این ابلاغیه بانک مرکزی در قبال نقل و انتقال مبالغ بالای یک میلیارد تومان مقاومت می‌کنند.
رئیس بنیاد+عبارت
چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸
اعتراض روزنامه ی اصولگرا به کم بودن حقوق ۸ میلیونی رئیس بنیاد مستضعفان / می گویند این حقوق، مدیران توانمند را فراری می دهد!
آن چه درباره حقوق دریافتی رئیس بنیاد مستضعفان باید گفت، این است که رقم ۸.۲ میلیون در ماه به عنوان رقم ناخالص حقوق و ۶.۸ میلیون به عنوان خالص دریافتی ایشان، رقم پایینی است و قابل مقایسه با بسیاری از مدیران حقوق بگیر نیست.
دست+میز+عبارت
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
براساس داده‌های رسمی مرکز آمار ایران استخراج شد
مدرک تحصیلی نیم میلیون مدیر ایرانی چیست؟
داده‌های تفصیلی بازار کار در سال ۹۷ نشان می‌دهد حدود ۵۵۵ هزار نفر از شاغلان کشور، در دسته شغلی «قانونگذار، مقامات عالی‌رتبه و مدیران» فعال بوده‌اند. از این تعداد، مدیران با سابقه تحصیلی مهندسی، بیشترین فراوانی را داشته‌اند. تقریبا ۲۷ درصد از کل مدیران، در یکی از رشته‌های مهندسی تحصیلات آکادمیک خود را سپری کرده‌اند. پس از این گروه تحصیلی، فارغ‌التحصیلان «بازرگانی و علوم اداری»، بیشترین تعداد را در بین شاغلان مدیر و مقامات (۲۵ درصد از کل مدیران) دارا بودند. در نتیجه بیش از ۵۰ درصد پست‌های مدیریتی، در اختیار این دو گروه بوده است. شاغلان تحصیلکرده در رشته‌های «علوم اجتماعی و رفتاری» مانند علوم سیاسی، علوم اقتصادی و جامعه‌شناسی، تنها سهم ۴/ ۶ درصدی در بین مدیران داشته‌اند. نکته تامل‌بر‌انگیز گزارش مرکز آمار، چگونگی فعالیت نیمی از شاغلان ۶ گروه تحصیلی در حوزه تخصصی خود است. یکی از ضعیف‌ترین عملکرد‌ها مربوط به مهندسان است؛ تقریبا فقط یک‌پنجم آن‌ها در حوزه‌های تخصصی مشغول به‌کار بوده‌اند. در این زمینه، بیشترین توفیق را گروه «بهداشت» داشته است.
وزارت کشور+عبارت
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
یک آمار جالب از مدیران منصوب در وزارت کشور؛ سهم هر جناح چه قدر است ؟
در حالی که مدعیان اصلاح‌طلبی سعی می‌کنند مسئولیت دولت را از سر خود باز کنند، آمارها نشان می‌دهد بیشتر انتصابات در وزارت کشور مربوط به همین طیف است.
روحانی
سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸
با ابلاغیه رییس جمهور در خصوص سقف سنی مدیران کشور ؛
مدیران کشور، جوان می‌شوند
رییس جمهور اجرای مصوبه شورای عالی اداری درخصوص سقف سنی مدیران کشور را به تمامی وزارتخانه‌ها، موسسات، شرکت‌ها، نهادهای عمومی غیردولتی و استانداری‌ها ابلاغ کرد.