امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۲۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������-����
کرونا+عبارت
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
با گذشت هفت ماه از شیوع کرونا در مازندران همچنان حدود ۵۰۰ بیمار مبتلا در بیمارستان ها بستری هستند؛
به موج سوم سلام کنیم
دولت بالاخره کوتاه آمد و در همان روز ۵ مهر تصمیم گرفت که بخشی از اختیاراتش را واگذار کند تا ستادهای استانی بتوانند برای استان خود برای مدت یک هفته برخی از موارد را محدود و یا تعطیل کند که این موارد با فهرستی در اختیار همه استانداران و ستادهای استانی قرار گرفت.
شفاخانه عبارت + عبارت
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
بسته ویژه دانستنی های روز سلامت در عبارت؛
چرت بزنید اما نه طولانی! / عوارض مصرف بیش از حد کافئین چیست؟ / ارتباط سکته مغزی با ویروس‌هایی که از طریق پشه‌ منتقل می‌شوند! / تاثیر ویتامین دی روی عوارض کووید-۱۹ چقدر است؟
«شفاخانه عبارت» بسته ویژه خبری حوزه ی سلامت است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه و منتشر می شود. با خواندن این ستون شما از به روزترین مطالب مرتبط با سلامت در مازندران و کشور مطلع خواهید شد.
کرونا+عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
پاییز هم آغاز شد و کرونا همچنان در ایران و جهان جولان می دهد؛
زخـم کـرونا بر صـورت روح
این معضل اجتماعی علاوه بر اثرات مستقیم در بروز مشکلات و اختلالات روانی، به صورت غیرمستقیم نیز با عواملی چون بهم ریختگی مشکلات اقتصادی و بیکاری، قرنطینگی و افزایش دعواهای زناشویی و خانوادگی، افزایش اعتیاد به قلیان و سیگار در جوانان و نوجوانان، سوگ ناشی از دست دادن عزیزان و کاهش ارتباطات و حمایت‌های اجتماعی، در نهایت باعث کاهش سطح سلامت روان و بروز افسردگی و ناامیدی در جامعه شده است.
مشروبات الکلی  + عبارت
سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹
مرگ ۱۲ نفر در مازندران بر اثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی در سه ماه؛
تلوتلو خوران در آغوش مرگ
در مازندران ابتدا ۲۰ روز پس از اولین مشاهده بیمار مبتلا به کرونا در کشور و در تاریخ ۲۰ اسفندماه، به گفته دکتر علی عباسی رئیس پزشکی‌قانونی‌استان، ۱۲ نفر در مازندران بر اثر مصرف الکل جان خود را از دست دادند. این در حالی بود که در مدت مشابه سال قبل هیچ گونه فوتی ثبت نشده بود.
دکتر فرزادگوهردهی
دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
گفتگوی تفضیلی عبارت با دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران؛
ارائه بیش از ۵۰۰۰ مشاوره تلفنی رایگان در زمینه اضطراب کرونا/ حمایت۲/۵ میلیارد ریالی از ۱۸۰۰ معتاد متجاهر و بی‌خانمان/آموزش و تب سنجی ۵۲۵ کودک کار در استان/تست مثبت کرونا در ۹ زن سرپرست خانوار
«فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران» در گفتگوی تفضیلی با عبارت اهم فعالیت ها و عملکرد سازمان تحت مدیریتش را در ۴۰ روز گذشته و در مقابله با «ویروس کرونا» تشریح کرد.