امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۳۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:����������
رهبری+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب؛
بیانات مهم رهبرانقلاب درباره انتخابات / هر کسی به امنیت ایران علاقه‌مند است در انتخابات شرکت کند / چگونه است که انتخابات وقتی به نفع شما است صحیح و متقن است اما وقتی به نفع شما نیست انتخابات خراب است / معامله قرن قبل از مردن ترامپ، خواهد مرد
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه هر کسی به ایران و امنیت آن علاقه‌مند است، باید در انتخابات شرکت کند، در بخش دیگر بیانات‌شان تاکید کردند: طرح آمریکایی معامله قرن قبل از مردن ترامپ، خواهد مرد.
محمود واعظی واعضی+ عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
واعظی: فایل صوتی را مسئولان ما در اختیار اوکراین قرار دادند؛ مسئله پنهانی وجود ندارد / دولت و شخص رئیس‌جمهور تا روز جمعه از سقوط هواپیمای اوکراین توسط موشک مطلع نبود؛ ما معترض بودیم که چرا اطلاع نداشتیم / مکانیسم ماشه عملیاتی نخواهد شد
رییس دفتر رییس جمهوری سفر مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران را بسیار خوب عنوان کرد و گفت: معنای اظهارات آقای بورل این است که اروپا مکانیسم ماشه را عملیاتی نمی‌کند و از دید اروپا هیچ موافقتنامه‌ای بهتر از برجام وجود ندارد.
بازدید از خودرو+عبارت
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸
تولید نخستین خودروی برقی ایرانی توسط سايپا و مپنا
سايپا و مپنا نخستین خودرو برقی ایرانی را تولید می‌کنند(+جزئیات)مديرعامل گروه مپنا گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری، اين مجموعه با همكاري گروه خودروسازي سايپا پروژه مشترك توليد نخستین خودرو برقي ایرانی را آغاز كردند.
کیروش+ عبارت
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
افشای نقش برخی دولتمردان در جدایی «کی روش» !
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن اعلام آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی، از دست دادن کارلوس کی‌روش را اشتباهی استراتژیک دانست.
بیمارستان ووهان+عبارت
دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
به بهانه تکمیل یک بیمارستان هزار تخت خوابی طی ۱۰ روز در ووهان چین؛
نگاهی به تغییرات چین و مازندران در ۳ دهه گذشته! / ساخت بیمارستان ۲۵۰ تخت خوابی سخت تر است یا انقلاب اقتصادی؟!
وقتی می گوییم به تجربیات جهانی نگاه کنیم منظورمان این نیست که فقط آمریکا یا اروپا را ببینیم. منظورمان این است که به «جهان» از شرق تا غرب بنگریم تا شاید مفهوم قدرت، توسعه و ساختن را دریابیم. و ایضا نمی گوییم که ما چین و آمریکا و ژاپن بشویم و فقط حرفمان این است که در همین حد وعده و حرف خالی از عمل هم باقی نمانیم!
هواپیما بلیط پرواز + عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
پرواز های چین به ایران همچنان ادامه دارد / امروز هم ۳ پرواز به زمین نشست
در حالی که ۴۸ ساعت از صدور دستور توقف پروازهای رفت و برگشت به چین از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت راه و شهرسازی می‌گذرد، امروز هم سه پرواز از چین به ایران وارد شد.
محمد اسلامی راه و شهرسازی + عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی چه خبر؟
وزیر راه و شهرسازی در خصوص بررسی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی، گفت: ایران و اوکراین به عنوان جزء لاینفک بررسی سانحه، در حال بررسی جعبه سیاه هستند.
توئیت+عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
وزارت بهداشت: ویروس کرونا به مرزهای ایران نزدیک شده است
مراقبت‌ها و غربالگری ورود ادامه دارد؛ لکن هیچ کدام مانع قطعی و کاملی در مقابل ویروس نخواهد بود.
باکتری بیماری عفونی ویروس میکروب  + عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
اولین مبتلا به ویروس کرونا وارد ایران شد؟
جهان روزهای تلخی را به دلیل شیوع ویروس کرونا سپری می‌کند، بار دیگر ثابت شد که هرچقدر نیز انسان در علوم رشد کند باز ناشناخته های زیادی وجود دارد.
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
نگاهی به وضعیت تاسف برانگیز آسفالت در مازندران و راهکار ها؛
قانون پایستگی دست انداز ها ! / تعریف نادرست از واگذاری به بخش خصوصی
همیشه و همه حال قانون پایستگی آسفالت بر لزوم وجود ناهمواری در خیابان ها تاکید می کند و طبق این نظریه دست انداز ها از بین نمی روند و فقط از خیابانی به خیابان دیگر منتقل می شوند!
پرنس چارلز+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
ابراز علاقه ولیعهد انگلیس برای سفر به ایران
پرنس چارلز ولیعهد انگلیس در گفت وگو با هفته‌نامه "ساندی تایمز" برای سفر به جمهوری اسلامی ایران در چارچوب یک برنامه رسمی ابراز علاقه کرد.
حسن خمینی+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
سیدحسن خمینی: در تعیین مصالح نظام، مصلحت را نباید تنگ و محدود کرد /ایران متعلق به همه ماست
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی یادگار امام، روز گذشته در دیدار با مدیران و دبیران رسانه‌های «ایران» و «ایرنا» ضمن تأکید بر ضرورت امیدواری، تأکید کرد که همه ما باید این باور را درون خود نهادینه کنیم که ایران متعلق به همه ماست و هیچ کدام از ما به تنهایی نمی‌توانیم ادعا کنیم که این سرزمین از آن ماست.
دانش بنیان+عبارت
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
نگاهی به مشکلات ۷۶ شرکت دانش بنیان تایید شده در مازندران؛
راه نجات ما منتظر توجه ویژه بالا دستی ها / به جای زمین مغزهایمان را شخم بزنیم
از چندین سال پیش اما در ایران با توجه به اهمیت فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان، قوانین بالادستی خوبی در حوزه مالیات، بیمه، قوانین گمرکی و ... برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در کشور وضع شد. مسئولین و مقامات بلندپایه کشور نیز در سخنرانی‌های خود بر اهمیت شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرده‌اند.
مهناز افشار + عبارت
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
مهناز افشار به ایران باز می گردد !
طبق شنیده‌ها، مهناز افشار در هدف بازگشت دوباره به ایران است و به همین دلیل از زمانی که به آن‌ سوی آب رفته درخواست مصاحبه از جانب شبکه‌های سطلنت‌ طلب و مجاهدین را رد کرده و حاضر به حضور در این شبکه‌ها نشده است