امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۲:۵۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰
بی توجهی نمایندگان مجلس به هشدار رهبر انقلاب / تکلیف چهار کرسی خالی در مجلس چیست؟
علی رغم نهی صریح رهبری مبنی بر رها نکردن صندلی نمایندگی مجلس به بهانه منصب‌های جدید، چهار نماینده از ساختمان هرمی بهارستان به انتهای خیابان پاستور رفتند. رفتنی که احتمالا تا انتخابات مجلس دوازدهم در سال ۱۴۰۲ جانشینی نخواهد داشت.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰
حضور ۶ وزیر در کمیسیون‌های مجلس / اسلامی به کمیسیون اصل ۹۰ می‌رود
برنامه ارائه شده از سوی کمیسیون‌های ویژه و تخصصی مجلس شورای اسلامی اعلام شد.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
اسحاق جهانگیری از یک نماینده مجلس شکایت کرد
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: اسحاق جهانگیری به دلیل آنچه که آن را اتهام فساد و مافیا از جانب بنده به خود دانسته شکایت کرده و این موضوع به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارجاع شده است.
یارانه + عابربانک + عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
چرا مجلس به دنبال رفراندوم برای حذف یارانه‌هاست؟
یک اقتصاددان گفت: مجلسی‌ها مدعی هستند بدون اینکه تحریم‌ها برداشته شود می‌توانند کشور را اداره کنند که یکی از طرح‌هایشان این بوده که یارانه‌های پنهان را حذف کنند. اما باید گفت در صورتی هم که بودجه دولت تامین شود باز هم مشکل وجود خواهد داشت زیرا مشکل اصلی کمبود تولید است نه کمبود بودجه.
یارانه+عبارت
چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۰
رفراندوم مجلس برای حذف یارانه / کدام یارانه‌ها حذف می‌شوند؟
طبق این تصمیم مجلسی‌ها اگر قرار باشد یارانه‌های پنهان و آشکار حذف شود، قیمت کالا‌هایی که یارانه می‌گیرند مثل انرژی افزایش می‌یابد، اما به یارانه نقدی که خانوار‌ها می‌گیرند اضافه می‌شود؛ بنابراین تعدادی از یارانه‌ها حذف و به تعدادی اضافه می‌شود.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
گام اول بررسی طرح صیانت در مجلس برداشته شد / لیست نمایندگانی که این طرح را بررسی می‌کنند
کمیسیون فرهنگی مجلس غلامرضا منتظری نماینده مردم گیلان و آق قلا، بیژن نوباوه‌وطن نماینده مردم تهران، حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان و سیدعلی یزدی‌خواه نماینده مردم تهران را برای عضویت در کمیسیون ویژه طرح صیانت انتخاب کردند. روز گذشته با انتخاب نمایندگان کمیسیون‌های تخصصی مجلس برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت گام اول بررسی این طرح در مجلس برداشته شد. به گزارش ایسنا، نتیجه انتخابات برگزار شده در کمیسیون‌های تخصصی مجلس که برای عضویت در کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت از فضای مجازی دارای سهمیه می‌باشند به شرح زیر است:
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰
جلسه غیرعلنی مجلس درباره افغانستان با حضور سردار قاآنی
جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی از دقایقی قبل آغاز به کار کرد.
زندان اوین+عبارت
دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰
جزئیات گزارش مجلس درباره زندان اوین
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: در بخش دوم گزارش مجلس درباره زندان اوین درخصوص نواقص و کاستی‌هایی که مجموعاً در ساختار زندانبانی ما و فرایند آن وجود دارد آسیب شناسی صورت پذیرفته و خلاء‌هایی که وجود دارد مورد احصا قرار گرفته و راه حل‌هایی پیشنهاد شده است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
طرح صیانت از فضای مجازی به کجا رسید؟
غلامرضا منتظری، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در رابطه با بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران گفت که این طرح مورد بازنگری قرار می‌گیرد و اعضای کمیسیون ویژه برای بررسی این طرح مشخص شده‌اند.
ابراهیم رضایی+عبارت
یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰
ورود مجلس به ماجرای فیلم لو رفته از بدرفتاری با زندانیان زندان اوین
رضایی با اشاره به ماموریت رئیس مجلس به کمیسیون اصل نود برای ورود به موضوع بدرفتاری با زندانیان زندان اوین گفت: ما در کمیسیون این مسئله را با دقت مورد بررسی قرار می دهیم و اگر به این نتیجه برسیم و ضرورتی به بازدید از زندان اوین و سایر زندان های کشور بود قطعا این بازدید انجام می شود.
کیوان مرادیان +عبارت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
نماینده قائمشهر: از سجادی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان حمایت نکرده ام / سردرگمی در حوزه جوانان موجب عقب ماندگی کشور شده است
کیوان مرادیان گفت:کابینه دولت سیزدهم باید در حوزه های مهمی همچون ورزش و جوانان بسیار قوی تر و با برنامه تر باشد.
جواد اوجی+عبارت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
جزییات روز پنجم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش دوم؛
انتقاد شدید نادران از گزینه پیشنهادی نفت: او درباره اموالش خلاف گفت / وزیر ۱۰۰۰ میلیاردی را فراموش نکرده‌ایم! / فساد را از وزارت نفت ریشه‌کن می‌کنم
در ادامه مجلس شورای اسلامی بررسی صلاحیت اوجی وزیر پیشنهادی نفت را در دستور کار قرار داد. کمیسیون های تخصصی نظر مثبت خود را درباره او اعلام کردند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰
جزییات روز پنجم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش اول؛
از سن بالای عزت‌الله ضرغامی تا چهره‌ای منحصر به‌فرد برای کابینه رئیسی / این می‌گو آن میگو نیست اما کار را راه می‌اندازد! / موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی چه گفتند؟
جلسه بررسی صلاحیت عزت‌الله ضرغامی، به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، عصر دیروز با سخنرانی چهار نماینده موافق و چهار نماینده مخالف آغاز شد که ادامه آن، به صبح امروز (چهارشنبه سوم شهریور) موکول شد. در این نشست، مخالفان بر سن بالای رئیس اسبق صدا و سیما و محبوب نبودنش انگشت گذاشتند و موافقان، او را چهره منحصر به‌فردِ کابینه رئیسی و صاحب‌نظر در تبلیغات و امور رسانه‌ای دانستند.
زلفی گل+عبارت
سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰
جزییات روز چهارم بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی ابراهیم رئیسی / بخش دوم؛
دلالی رای برای برخی وزرای پیشنهادی! / انتقاد شدید از وزیر پیشنهادی علوم: او به خاتمی علاقه دارد و معتقد به ساخت تندیس بنی صدر بود / زلفی گل در ماجرای فتنه پرونده خوبی دارد
در ادامه جلسه امروز بررسی برنامه ها و صلاحیت زلفی گل وزیر پیشنهادی علوم تحقیقات و فناوری در دستور کار قرار گرفت.
حجت عبدالملکی +عبارت
سه شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰
وزیر پیشنهادی رفاه حرفش درباره بیوت عظام را پس گرفت / سودجویان با سواستفاده به دنبال برخورداری از رانت هستند
عبدالملکی در جریان جلسه صحن علنی امروز مجلس گفته بود: ما که نمازخوان هستیم و خودمان را پیرو ولایت می‌دانیم نباید بگویم فلان مجموعه مربوط به فلان بیت آیات عظام است یا متعلق به فلان جریان سیاسی است.