امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت : ۱۱:۰۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
ارز ۴۲۰۰ تومانی رسما حذف شد
رأی مجلس به بازگشت «کوپن»
نمایندگان مجلس در بررسی های بودجه ای امروز سازوکار حذف ارز ترجیحی واردات کالاهای اساسی را مشخص کردند. حذف ارز ۴۲۰۰ با ۱۹۴ رای مثبت و ۴۲ رای مخالف به تصویب رسید. نمایندگان مجوز استفاده از کوپن یا کالا برگ الکترونیکی را هم به دولت دادند.
مجلس+عبارت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۰
بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ در صحن از فردا/ چرا رئیسی به مجلس نمی رود؟
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس درباره زمان اتمام بررسی لایحه بودجه در صحن علنی پارلمان، گفت: قطعاً تا پایان اسفند کار بررسی لایحه بودجه در مجلس به اتمام می‌رسد و به دولت برای اجرا ابلاغ می‌شود.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۰
در صحن علنی صورت گرفت
موافقت مجلس با کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱
نمایندگان مردم در مجلس با کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ موافقت کردند.
سربازی+عبارت
چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰
طرح مجلس درباره سربازی / چه کسانی مشمول معافیت جدید می شوند؟
جمعی از نمایندگان مجلس طرحی را تحت عنوان الحاق یک ماده به قانون خدمت وظیفه عمومی را تهیه و تدوین کرده‌اند.
معین‌ الدین سعیدی+عبارت
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
نابرابری در توزیع بودجه / ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای مصلی تهران / چهار شهرستان حوزه سواحل مکران ،بدون حتی یک تخت بیمارستانی
نماینده چابهار در مجلس، گفت: آیا این بودجه انقباضی فقط باید شامل حال مناطق محروم در ایجاد زیرساخت‌های عمرانی شود؟ آیا زور حضرات به بودجه صداوسیما نمی‌رسد که افزایش محیرالعقولی داشته؟
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰
انتقاد قالیباف از شیوه تکراری و غلط تصمیم گیری برای حل مشکلات اقتصادی در ۵۰ سال گذشته
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه تفکر و مدیریت مبتنی بر سنت الهی، تکنولوژی و علوم مهندسی در صنعت هوا فضای کشور شده است و در مقابل نتیجه تفکر و مدیریت غلط، صنعت خودروسازی کشور می باشد.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۰
انتقاد شدید نماینده مجلس از تجمع معلمان / نباید کف خیابان عرصه تصمیم‌گیری کشور باشد / نماینده صنف برود و با حاکمیت صحبت کند
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: ما نباید با تجمع دنبال کار قانونگذاری باشیم، یعنی آنچه که باید توسط دولت و مجلس که نماینده مردم‌اند، در کف خیابان مطالبه شود. نباید چنین باشد وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.
مجلس+عبارت
شنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۰
حواشی مجلس ادامه دارد / از حقوق های نجومی نمایندگان تا دنا پلاس و افشاگری کامران
مجلس یازدهم این روزها با حواشی پررنگی دست و پنجه نرم می کند، از یک سو ماجرای خودروهای دنا پلاس و حقوق چند ده میلیونی جنجال برانگیز شده است و از سوی دیگر تعلل مجلس در تصویب طرح شفافیت گلایه ها و نقدهایی را سبب شده است.
معلم+دانش آموز+عبارت
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰
صفر تا صد تصویب رتبه بندی معلمان در مجلس؛
جزئیات کامل از میزان افزایش حقوق معلمان / کدام گروه از فرهنگیان شامل رتبه بندی نمی شوند؟
قالیباف: رتبه‌بندی معلمان فقط برای کار معلمی است نه بخش‌های اداری و خدماتی هر چند که آن افراد برای ما عزیز هستند، اما رتبه‌بندی شامل معلمان می‌شود.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰
میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان مشخص شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده ۶ لایحه رتبه بندی معلمان، میزان افزایش حقوق و مزایای معلمان را مشخص کردند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰
دعوای مجلس و دولت بر سر خودرو به جنگ انقلابی و ضدانقلابی کشیده شد!
انتقادات نمایندگان مجلس از تصمیم وزارت صمت برای صدور مجوز افزایش قیمت خودرو ابعادی وسیع‌تر و تعجب‌آور گرفت تا جایی که یکی از نمایندگان گفت دولت در بسیاری از حوزه‌ها از جمله خودرو هیچ برنامه مشخصی ندارد و بالاخره یک روز صدایش درخواهد آمد.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰
شرطِ جدید مجلس برای افزایش سن بازنشستگی
رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به پیشنهاد دولت در لایحه ۱۴۰۱ برای افزایش سن بازنشستگی به ۲ سال و مبنا قرار گرفتن کسور بیمه‌ای ۳ سال آخر برای محاسبه مستمری بازنشستگی، گفت: «تن‌ها پس از بررسی استدلال‌ها و آمار‌های دولت و اثبات قابل اتکا بودن آن‌ها، با این پیشنهاد موافقت می‌کنیم.»
فضای مجازی+عبارت
دوشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۰
آخرین وضعیت طرح صیانت در مجلس / بر اساس اصل ۸۵ حرف آخر در قانون گذاری با کمیسیون ها است
دبیر کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی با بیان اینکه کمیسیون بر تصویب طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی اصرار دارد، گفت: اما اصرار کمیسیون بر تصویب درست، منطقی و همراه با نظرات کارشناسان می‌باشد.
وام ازدواج+عبارت
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰
وام ازدواج در بودجه سال آینده حذف شد!
بند مشخص و رقم وام ازدواج جوانان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ حذف شده است و ظاهرا دولت اختیار کلی برای تعیین آن در هیات وزیران با هماهنگی دستگاه‌ها درخواست کرده است.
معلم+عبارت
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۰
جزییات تازه از طرح رتبه بندی و حقوق معلمان
رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس طرح رتبه بندی که اجرای آن از ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ خواهد بود، پایین ترین و حداقل دریافتی معلمان بر اساس طرح رتبه بندی مبلغ ۸ میلیون و ۲۰ هزار تومان خواهد بود.