امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۴۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
ادعای جنجالی یک نماینده درباره پشت صحنه بررسی طرح صیانت
نوری با اشاره به تنش رخ‌داده بین وی در جلسات اخیر با ریاست کمیسیون گفت: به خاطر تاکید بر اینکه باید به نظرات مخالفان و منتقدان طرح گوش دهید، مرا تهدید به شکایت به هیات نظارت کردند.
قالیباف+عبارت
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
گفتگویی به مناسبت دهم آذرماه روز مجلس؛
قالیباف: قرعه‌کشی خودرو بلیت بخت‌آزمایی شده / عمده خانه‌های نوساز در اختیار بانک‌ها است / دغدغه معیشتی دلیل اصلی کاهش موالید / رانت‌ها و اطلاعات ویژه‌ای در بورس وجود دارد
رئیس مجلس با اشاره به جلسه امروز مجلس و دولت، گفت: وقتی اقتصاد دغدغه اول کشور است و نگرانی مردم از بی ثباتی اقتصاد و گرانی است، در مجلس به این موضوعات با اولویت می‌پردازیم و می‌بینیم که مهمترین قوانین تصویب شده در مجلس متمرکز بر بحث اقتصاد است.
 کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح صیانت+عبارت
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
میکروفون باز، رسوایی در کمیته بررسی «طرح صیانت» را افشا کرد
چند ماه پیش در نخستین جلسات شورای شهر ششم و در جریان انتخاب شهردار جدید پایتخت باز بودن میکروفون و پخش سخنان چمران حاشیه آفرید . سه‌شنبه همین هفته نیز در جریان برگزاری دهمین نشست کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس تکرار شد.
پول+وام+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
ادعای عضو هیأت رئیسه مجلس درباره جلوگیری از پرداخت حقوق‌های نجومی
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت که برخی شرکت‌های دولتی و عمومی به دلیل عدم نظارت دقیق دستگاه‌های نظارتی به حیاط خلوتی برای بعضی مدیران به منظور دریافت حقوق‌ها و پاداش‌های نجومی تبدیل شده است.
یوسف نوری+عبارت
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
رای اعتماد نمایندگان به وزیر پیشنهادی ابراهیم رئیسی؛
«یوسف نوری» وزیر آموزش و پرورش شد / موافقان و مخالفان چه گفتند؟
نمایندگان مجلس به «یوسف نوری» وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت آموزش و پرورش اعتماد کردند.
سربازی+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
خبر خوش نماینده مجلس: سربازی برای متاهل ها آسان می شود
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره جزئیات اصلاحیه قانون تسهیل ازدواج جوانان توضیح داد.
مجلس+عبارت
شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
جزییات طرح مجلس برای استخدام کارکنان قراردادی و پیمانی دولت
دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تشریح جزئیات جدید از طرح ساماندهی کارکنان دولت گفت: برخی کارمندان "استخدام" و برخی دیگر در این "تبدیل وضعیت" می‌شوند.
شفافیت+عبارت
پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰
راه‌اندازی کامل سامانه پاکنا جدی تر از همیشه؛
ابهامات یک طرح به ظاهر شفاف / حقوق مدیران و کارکنان دولت بالاخره علنی می‌شود؟
سامانه پاکنا، یکی از سامانه‌های کارمند ایران است. سامانه کارمند ایران، یک ابر سامانه اطلاعاتی است که ۱۰ زیرسامانه مانند استخدام و به‌کارگیری نیروی انسانی، پایگاه اطلاعات کارکنان نظام اداری، ثبت حقوق و مزایای کارکنان، مدیریت مشاغل دستگاه‌های اجرایی، استعلام نیروی انسانی دستگاه‌ها، مدیریت ساختار دستگاه‌های اجرایی و ... دارد.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
نظر کمیسیون آموزش مجلس در مورد وزیر پیشنهادی اعلام شد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که این کمیسیون در روز معرفی آقای نوری به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بلافاصله جلسه‌ای را تشکیل داد و نظر اعضای کمیسیون بر روی ایشان مثبت بود.
 ویس کرمی+عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰
نماینده مجلس: هم تلگرام دارم؛هم فیلترشکن/ به فیلتر پیام‌رسان‌ها رای نمی‌دهم / پاسخگو به کسی که حرف بی‌حساب و غیرکارشناسی می‌زند نیستم
قرار شده صدای ذی نفعان شنیده شود. خود من از بسیاری خواستم نظر خود را ارائه دهند اما نظر کارشناسی نداشتند و فقط نگرانی بابت جوسازی رسانه‌ای بود. ما ندیدیم حرف کارشناسی داشته باشند.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰
پنهان‌کاری‌های عجیب دولت و مجلس! / بهارستانی ها خیلی چیزها را از مردم پنهان می کنند،ولی شعار شفافیت می دهند
دولت و مجلس هرچند اختلافاتی دارند؛ اما یکی از نقاط اشتراک آنها «محرمانه‌کردن» جلسات، مقررات و قراردادها به نفع خود است و این در حالی است که «شفافیت» شعار همیشگی پاستورنشینان و بهارستانی‌ها بود.
کودک همسری+عبارت
دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
رکوردشکنی ازدواج دختران ۱۰ تا ۱۴ ساله در سال جاری؛
کودک همسری لباسی گشاد بر تن فرشتگان کوچک / آمارهای تکان دهنده از تولد فرزند تا طلاق زودهنگام
مطابق با آمار اخیر منتشر شده از سوی مرکز آمار که مربوط به بهار سال جاری است، تعداد ازدواج دختران ۱۰ تا ۱۴ ساله در بهار ۱۴۰۰ با حدود ۳۲ درصد رشد در قیاس با آمار مشابه خود در بهار سال گذشته به ۹۷۵۳ ازدواج رسیده و از سوی دیگر این آمار فصلی ازدواج برای این بازه سنی از دختران با توجه به آمارهای مشابه فصلی طی دو سال اخیر بالاترین تعداد را نشان می‌دهد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
طرح اتهامات جدید علیه روحانی در مجلس / رئیس‌جمهور سابق متهم به اخلال در بورس‌
نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در ادامه بیان کرد: درخصوص شکایت از روحانی، نامه‌ای به دادستان کل جناب آقای منتظری داده شده که یک مورد آن در ارتباط با موضوع مداخلات ارزی است و یکی هم به مسئله بورس برمی‌گردد. مستنداتی در دست داریم که رئیس‌جمهور وقت رفتار مجرمانه در بورس و ارز چهارهزارو ۲۰۰ تومانی انجام داده است، برای بررسی و پیگیری، مستندات را به رئیس قوه قضائیه ارسال کرده‌ایم تا ایشان به این موضوع رسیدگی کنند.
معین‌ الدین سعیدی+عبارت
دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰
انتقاد شدید نماینده چابهار از حضور چینی ها در دریای ایران / مجلس جلوی صید ترال را بگیرد
نماینده چابهار در مجلس گفت که اسناد متقنی دارم که سهام برخی شرکت‌هایی که مبادرت به صید ترال می‌کنند متعلق به چینی‌هاست ولی مجلس اجازه نمی‌دهد که خلیج فارس و دریای عمان آماج هجوم شرکت‌های چینی شود تا آنها به صید ترال بپردازند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره ریشه تورم / دلیل افزایش پایه پولی کشور مشخص شد
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی گزارشی به بررسی عملکرد مالی دولت در سال ۹۹ پرداخت و اعلام کرد: برداشت‌های دولت از صندوق توسعه ملی باعث افزایش پایه پولی کشور شد.