امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۱۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
 سیدناصر موسوی لارگانی+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
نماینده اصفهان :کارد به استخوان کشاورزان رسیده / طرح های نماینده رئیس جمهور نمی تواند مشکلات کم آبی را حل کند
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با این درخواست از مردم ایران که همه به مردم اصفهان کمک کنند، گفت که باید فکر عاجلی برای حل مشکل کم آبی استان اصفهان صورت گیرد.
حجت‌الاسلام اکبر احمدپور +عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
نظر مجلس درباره سومین وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش / نوری دو اولویت مهم دارد / معیشت معلمان در اولویت آموزش و پرورش قرار گیرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را از جنس و رنگ معلمان توصیف کرد وگفت: نوری فردی از درون آموزش و پرورش و با سوابق ممتد و طولانی در سمت‌های مختلف استانی، وزارتی و کشوری است و همین موضوع امیدواری برای رای‌آوری او را افزایش می‌دهد.
حسن نوروزی+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
جزئیاتی جدید از آتش زدن تابلو دفتر نماینده جنجالی مجلس
نماینده شهرستان‌های رباط کریم و بهارستان گفت: یک فرد با پرتاب کوکتل مولوتف تابلوی دفتر ارتباط مردمی اینجانب را در شهر رباط کریم آتش زده و از آن فیلم‌ گرفته است.
علی نیکزاد+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
نایب رئیس مجلس اشتباه کرد یا رئیسی؟
رحمت‌الله بیگدلی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در مطلبی مدعی شده بود که رئیس جمهور علی‌رغم سابقه طولانی در دستگاه قضا، در نامه معرفی «یوسف نوری» به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، به جای واژه حقوقی «اصل ۱۳۳ قانون اساسی» از عبارت «ماده ۱۳۳ قانون اساسی» استفاده کرده است.
وام ازدواج+عبارت
یکشنبه ۳۰ آیان ۱۴۰۰
اعتراض نمایندگان به مشکلات گرفتن وام ازدواج / بهتر نیست اعلام کنید که وام ازدواج را به جوانان نمی‌دهید ؟
نمایندگان در تذکرات شفاهی و نامه‌نگاری با مسئولان مربوطه نسبت به درخواست‌های فرا قانونی بانک‌ها در زمینه وام ازدواج واکنش نشان دادند.
طحان نظیف+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
شورای نگهبان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را تایید کرد
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از رفت و آمد میان مجلس و شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفت و اخیراً رئیس جمهور آن را ابلاغ کرد. قانون اساسی ما نگاه ویژه به خانواده دارد و اصل دهم حاکی از این نگاه ویژه است.
طحان نظیف+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
ضعف قانون نویسی در مجلس / برای ساماندهی صنعت خودرو طرحی دریافت نکردیم
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به تایید طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفت: قانون اساسی نگاه ویژه‌ای به خانواده دارد و امیدواریم قوانینی از این دست ما را به مقصود قانون اساسی نزدیک کند.
مهرداد ویس کرمی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
نقش مافیای آب در تنش آبی اخیر ‬⁩/ هشدار یک نماینده: ‏مردم و مسئولان به هوش باشند!
نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تنش آبی‬⁩ را حاصل سیطره طولانی مافیای آب بر مدیریت آب خواند و گفت: تحقیق و تفحص‬⁩ از مافیای آب راهکاری اساسی است که در کمیسیون کشاورزی مجلس پیگیر هستم.
مجلس+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
شرط مجلس برای رای به وزیر آموزش و پرورش
سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش عائله‌مندترین وزارتخانه کشور است، گفت: تعداد زیادی معلم، دانش‌آموز و خانواده‌های آنها با آموزش و پرورش ارتباط دارند و همین موضوع به شکل کلی اهمیت و حساسیت خاصی برای نمایندگان در قبال این وزارتخانه ایجاد کرده است.
جهانگیری+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
سرنوشت شکایت جهانگیری از یک نماینده مجلس به کجا رسید؟
نماینده مردم تبریز گفت که ملت ایران منتظر هستند که مدعی‌العموم به پرونده جهانگیری در ماجرای خصوصی سازی ایران ایرتور و کشت و صنعت مغان ورود کند.
تیم ملی+عبارت
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰
جادوگری در فوتبال وزیر ورزش را به مجلس کشاند
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جمع بندی کمیته ورزش این کمیسیون درباره جادوگری در فوتبال از حضور عزیزی خادم رئیس فدارسیون فوتبال و توضیحات وی در این باره در روزهای آینده خبر داد.
حیوانات خانگی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
طرح جنجالی مجلس در خصوص نگهداری از سگ و گربه؛
الان مشکل مملکت ما، حیوانات خانگی ما است؟
هنوز مردم ماجراهای طرح صیانت از فضای مجازی را هضم نکردند که آن ها را با یک طرح صیانت جدید شگفت زده می کنید؛ بد نیست بدانید که در دنیای واقعی فارغ از فضای مجازی و حیوانات خانگی، عده ای بدون تردید پرسش شان این است که پس چه زمانی قرار است از معیشت مردم صیانت شود؟
خودرو+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
شوخی مجلس با واردات و صادرات خودرو
مجلس و شورای نگهبان گفته‌اند تنها شرط واردات خودرو، این است که هیچ ارزی از کشور خارج نشود. یعنی باید خودرو و قطعات خودرو صادر کنیم تا بتوانیم خودروی خارجی وارد کنیم. این موارد نشان می‌دهد ایران تاکنون نه تنها در جذب بازار صادراتی موفق نبوده که بخشی از بازار خود را هم از دست داده است.
 علی لاریجانی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
فاز جدید حمله به علی لاریجانی / چه کسانی احساس خطر کردند؟
در جدید‌ترین حملات، علی خضریان، عضو جبهه پایداری، در صحن علنی مجلس گفته که لاریجانی مرکز پژوهش‌ها را مأمور کرده بود جزواتی علیه رئیسی و قالیباف «در انتخابات ۹۶» آماده و منتشر کند. سند ادعای خضریان، سخنان رئیسی در کتاب «روایت انتخاب دوازدهم» است که از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است. رابطه جبهه پایداری و سازمان اسناد انقلاب اسلامی در زمان مدیریت روح‌الله حسینیان بر این مؤسسه، بسیار تنگاتنگ بود. حسینیان خودش هم یکی از مخالفان سرسخت لاریجانی در مجلس بود.
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۷ آیان ۱۴۰۰
عقب نشینی فوری نمایندگان مجلس از تذکر به دولت / نمی‌گوییم انتصابات فامیلی صورت گرفته، قصدمان صرفاً پیشگیری بود
محمد حسن آصفری درباره تذکر روز سه‌شنبه ۳۵ نماینده مجلس به دولت گفت: ما نمی‌گوییم انتصابات فامیلی در دولت وجود داشته است بلکه می‌گوییم دولت از الان پیشگیری کند و در وزارت خانه‌ها نگذارد انتصابات فامیلی صورت گیرد.