امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۴:۱۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
معلم+عبارت
شنبه ۲۲ آیان ۱۴۰۰
خبرهای جدید مجلس برای معلمان مدارس غیرانتفاعی و نهضتی ها
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت:‌ طرحی در این کمیسیون در حال بررسی است که اگر به نتیجه نهایی برسد خانواده آموزش و پرورش اعم از غیر انتفاعی‌ها، نهضتی‌ها، خرید خدمتی‌ها،‌ قبل و بعد از سال ۱۳۹۱ ساماندهی شده و با برگزاری یک آزمون داخلی در وزارت آموزش و پرورش برای همیشه تکلیف آنها مشخص خواهد شد.
خودرو+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
شوک سنگین به بازار خودرو / قیمت‌گذاری دستوری از صنعت خودرو حذف شد
طبق مصوبه ۲۸ مهر شورای هماهنگی سران قوا، قیمت‌گذاری دستوری از صنعت خودرو حذف شد.
ذوالنور+عبارت
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۴۰۰
انتقاد ذوالنوری از گزینه پیشنهادی برای وزارت آموزش و پرورش / سه برابر شدن قیمت گاز مصیبت است
نماینده مردم قم در مجلس درباره گزینه پینشهادی رئیس جمهور برای تصدی وزارت خانه آموزش و پرورش گفت: ما گزینه‌های قوی فراوانی داریم و توقع نبود چنین شخصیتی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش معرفی کنید.
دوچرخه سواری زنان+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
ادعای عجیب ذوالنوری علیه دوچرخه‌سواری زنان / این مجلس برای حل این مسائل مستعد است!
نماینده مردم قم در مجلس گفت: تصویب قانون برای جرم انگاری ناهنجاری‌هایی مانند دوچرخه سواری زنان در سطح شهر، بدحجابی و موارد دیگری که هنجارهای جامعه را مورد هجوم قرار می دهد نیازمند درخواست دستگاه‌های مربوطه است و خوشبختانه این مجلس برای حل این مسائل مستعد است.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
ماجرای ‌‌ طرح‌های سفارشی در صحن بهارستان
نماینده مردم صومعه‌سرا با تأکید بر اینکه رسیدگی به طرح اصلاح قانون نظارت بر رفتار نمایندگان ضرورتی ندارد، گفت: مردم امروز به نظارت بر رفتار نمایندگان بیشتر نیاز دارند یا حل مشکلات اقتصادی از سوی دولت و مجلس؟ عده‌ای از طرح شفافیت و اصلاح قانون نظارت سو‌ءاستفاده می‌کنند و قصدشان گمراهی مردم از مشکلات است.
اینترنت+عبارت
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۴۰۰
گلایه نماینده مجلس از کیفیت بد اینترنت / اگر شرایط به همین صورت باشد شبکه ثابت خانگی نابود می شود
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در رابطه با تعرفه‌ خدمات اپراتورهای ثابت و سیار کشور، گفت: هرگونه تغییر در تعرفه‌ سرویس‌های پهن‌باند ثابت و سیار باید در دولت بررسی شده و در نهایت پیشنهاد دولت به مجلس ارجاع شود و نمایندگان در خصوص تصویب آن تصمیم‌گیری کنند.
ذوالنوری+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
موضع تند ذوالنور در برابر رئیس جمهور سابق / روحانی همه عمر را باید در زندان بماند!
ذوالنور درباره حوادث آبان ۹۸ نیز با حمایت از عملکرد محمود احمدی‌نژاد در مقایسه با روحانی گفته است: در ماجرای گرانی بنزین در سال ۹۸ و حوادث بعد از آن، کار در اراده دولت بود و صفر تا صد ماجرا با اراده دولت انجام شد؛ بنابراین یا می‌توانست این‌طور نشود و اصل کار صورت نگیرد یا اگر انجام می‌شود، با مدیریت بهتر و اطلاع‌رسانی دقیق‌تری انجام شود که آن خسارت بزرگ به کشور تحمیل نشود
رئیسی+عبارت
دوشنبه ۱۷ آیان ۱۴۰۰
صدای اعتراض مجلس علیه دولت سیزدهم / پایان ماه عسل رئیسی و نمایندگان اصولگرا نزدیک است؟
چرا کاری نمی‌کنید؟ این صدای برخی نمایندگان علیه رئیسی در روزهای گذشته است. در روزهای گذشته برای نخستین بار اعتراضاتی از سوی پارلمان همسو با دولت سیزدهم به جانب رئیسی روانه شده است.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۴۰۰
ورود مجلس به عملکرد بانک‌های دولتی و واگذار شده / انتصابات مشاغل حساس بررسی می شود
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک‌های دولتی و بانک های واگذارشده در اجرای اصل(۴۴) قانون اساسی را بررسی می کنند.
مجلس+عبارت
شنبه ۱۵ آیان ۱۴۰۰
ممنوع الخروجی مدیران تا سه سال بعد از پایان مسئولیت
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: طرح ممنوع‌الخروجی مدیران پس از پایان مسئولیت‌شان در حقیقت صیانت و مراقبت از مدیران جمهوری اسلامی است به طوری که ممکن است آسیب‌هایی در دوران مسئولیت و پس از آن متوجه آن مدیر شود، اما بنا داریم جلوی آن آسیب‌ها را بگیریم.
کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
بابایی‌کارنامی: قانون حمایت از خانواده دغدغه مهمی را از دوش خانواده‌های جوان برمی‌دارد
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را باید از جمله طرح ‌های راهبردی مجلس دانست که افق روشنی را پیش روی کشور قرار داده است.
معلم+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
اعتراض شدید به لیست منتشره نمایندگان مخالف رتبه بندی معلمان / رئیس مجلس به اعتراضات پاسخ داد
رئیس مجلس با اشاره به شایعات در فضای مجازی در خصوص مخالفت برخی نمایندگان با لایحه رتبه بندی معلمان اظهار داشت: اتفاق نظر بسیار بالایی در بین نمایندگان مجلس در موافقت با رتبه بندی معلمان وجود دارد.
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
تذکر رهبر انقلاب به مجلس در پی انتشار یک گزارش / استکبارستیزی یعنی حل مشکلات اقتصادی مردم
رئیس مجلس در پی تذکر رهبر معظم انقلاب در مورد مطرح شدن نام برخی افراد در گزارش یکی از کمیسیون‌های مجلس گفت: از همه همکارانم می‌خواهم ضمن جبران گذشته در گزارشات کمیسیون‌ها، نطق‌ها و ... نسبت به این رهنمود جدی باشند.
قالیباف+عبارت
چهارشنبه ۱۲ آیان ۱۴۰۰
مخالفت مجلس با یک طرح جنجالی / مجلس انقلابی را به توپ می‌بندند! / با طرح نظارت حق اظهارنظر را از نمایندگان خواهید گرفت
نمایندگان کلیات طرح اصلاح و الحاق موادی به قانون نظارت مجلس بر رفتار نمایندگان را با ۹۹ رأی موافق، ۱۲۲ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۰ نماینده حاضر در مجلس رد کردند.
علی بابایی کارنامی+عبارت
یکشنبه ۹ آیان ۱۴۰۰
در نطق میان دستور جلسه علنی مجلس مطرح شد؛
نطق تند نماینده ساری در مجلس / بابایی کارنامی: تورم و گرانی کالاها چه زمانی کنترل ‌می شود؟ / ملت منتظر اقدامات جهادی رئیس جمهور هستند / روستاییان جنگل نشین مازندران آواره شدند / می دانید محافظان جنگل ۲۶ ماه است که حقوق نگرفتند؟
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: چه زمانی قرار است تورم و گرانی افسارگسیخته کالاها و خدمات کنترل ‌شود؟ چه زمانی دست دلالان و کاسبان و عوامل بی‌ثباتی بازار قطع می‌شود؟