امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۴۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
محمود احمدی بیغش +عبارت
یکشنبه ۹ آیان ۱۴۰۰
دفاع تمام قد نماینده مجلس از آیت الله صافی گلپایگانی / ایشان آیت الله سیستانی ایران است
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که سخنان آیت‌الله صافی گلپایگانی درباره روابط بین‌الملل حرف دل مردم است.
مجلس+عبارت
شنبه ۸ آیان ۱۴۰۰
رونمایی یک نماینده از پشت پرده حمله سایبری اخیر / هک شدن سامانه توزیع بنزین به معنای ضعف ما نیست!
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: دشمن بر آن بود تا با هک کردن سامانه توزیع سوخت ناآرامی‌های آبان ۹۸ را مجدد در کشور ایجاد کند که با هوشمندی دولت و صبوری مردم ناکام ماند.
پمپ بنزین+عبارت
چهارشنبه ۵ آیان ۱۴۰۰
نماینده مجلس: سیستم سوخت رسانی در بستری نیست که از بیرون هک شود / مشکل داخلی است
در بخش افزایش قیمت بنزین باید منتظر قانون بودجه در سال آینده باشیم و این در حالی است که مجلس فعلا هیچ تصمیمی بر گران کردن بنزین ندارد.
بابایی کارنامی+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
پیشنهاد نماینده ساری برای بازسازی اعتماد ملی به بورس
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که با مهار موانع رشد بورس می توان اعتماد ملی را بازسازی کرد.
اینترنت+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
احتمال رفع فیلتر توئیتر با اجرای طرح صیانت!
حاشیه‌های طرح صیانت همچنان ادامه دارد و این طرح هنوز نتوانسته افکار عمومی و حتی نگاه بسیاری از کارشناسان عرصه رسانه را با خود همراه کند.
وزارت آموزش و پرورش+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
کدامیک از این ١٠ نفر وزیر آموزش و پرورش می‌شوند؟
اگرچه هنوز نمی‌دانیم گزینه نهایی به‌منظور معرفی به مجلس چه کسی خواهد بود، اما می‌توان از فهرستی دست‌کم ١٠ نفره به عنوان گزینه‌های به ‌نسبت جدی در این راستا سخن گفت.
 احمد امیرآبادی فراهانی+عبارت
سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰
درخواست یک نماینده از قوه قضاییه برای اجرای یک قانون مهم / یک وزیر،۶۰ نماینده را به وزارت نفت برد
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس قانون نظارت بر رفتار نمایندگان را در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس اصلاح کرده و قانون در این زمینه سختگیرانه‌تر خواهد شد.
سنگدوینی +عبارت
شنبه ۱ آیان ۱۴۰۰
سهم‌خواهی عجیب نماینده مجلس از وزیر نفت!
نامه‌نگاری و امتیازگیری از وزیر نفت زمانی جالب‌تر می‌شود که به توییت این نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در زمان بررسی صلاحیت وزرا توجه شود. سنگدوینی در زمان رأی اعتماد به کابینه وعده داده بودند که با انتخاب اوجی به‌عنوان وزیر نفت، وضعیت نیروی انسانی این وزارتخانه متحول شود!
مجلس+عبارت
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
ثبت اموال مسئولین اجباری می‌شود
نوروزی گفت: این طرح محرمانه بودن اموال مسئولان مربوط به قانون سال ۹۴ مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با رسیدگی به اموال مسئولان است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
مجلس نمی‌تواند برای مهریه سقف تعیین کند
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در مورد طرح اصلاح قانون مهریه در این کمیسیون گفت: طرحی برای اصلاح قانون مهریه از سال‌های قبل در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مانده بود که ما در این کمیسیون در رابطه با این طرح هنوز به نتیجه نرسیده ایم که باید چکار کنیم. یعنی ممکن است اصلا این طرح در کمیسیون مطرح و بررسی نشود.
حجت‌الاسلام‌ و المسلمین مصدق +عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
معاون قوه قضائیه: از مجلس انقلابی انتظار است مصوباتش پخته و قابل دفاع باشد / قضات ناراحت هستند که چرا به آن‌ها توهین شده است
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار و برداشتن معافیت قضات و نمایندگان مجلس از آزمون وکالت دادگستری، گفت: قضات ناراحت هستند که چرا به آن‌ها توهین شده است.
علی بابایی کارنامی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
ارتباط زنگنه و ابتکار با واردکننده‌های بنزین از زبان نماینده ساری / بابایی: مخالفان می گویند مفسدان بر سر کار هستند / چرا اسامی همه متخلفان منتشر نشده است؟
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که باید متخلفان در موضوع بنزین تولیدی صنایع پتروشیمی به قوه قضاییه معرفی شوند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
سردرگمی بهارستانی‌ها در ماجرای طرح صیانت
مردادماه بود که با انتشار اخباری مبنی بر نهایی‌شدن طرح نمایندگان مجلس برای مسدودسازی اینترنت و فیلتر اینستاگرام، توجه‌ها به این طرح که در تضاد آشکار با حقوق کاربران فضای مجازی است، جلب شد. البته متن این طرح چندین بار تغییر کرده و از اواخر سال گذشته بار‌ها خبرساز شده است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
ابتکار جدید برای بودجه / ارائه لایحه بودجه به مجلس چند لایه می‌شود
عضو کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس از مصوبه امروز این کمیسیون برای ارائه چند لایه لایحه بودجه سالیانه به مجلس خبر داد.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
اقدام جدید مجلس برای محاکمه روحانی / با نظر ۱۹۵ نماینده مجلس پرونده دولت دوازدهم سنگین‌تر شد
بهارستان که کمر به محاکمه روحانی و کابینه او بسته است، روز گذشته گزارش جدیدی رادر باب متخلف دانستن دولت دوازدهم به قوه قضاییه ارسال کرد.