امروز : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت : ۳:۱۸ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
مهریه+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
تجمع مردان مقابل مجلس شورای اسلامی برای کاهش میزان مهریه
جمعی از مخالفان پرداخت مهریه مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
نمایندگان مجلس بالاخره با اجرای رتبه‌بندی معلمان موافقت کردند
نمایندگان مجلس به منظور کیفیت بخشی به فرآیند تعلیم و تربیت، اعتلای کرامت و منزلت اجتماعی معلمان، استقرار نظام پرداخت‌ها براساس تخصص و شایستگی‌ها مقرر کردند که نظام رتبه‌بندی معلمان بر اساس نقشه جامع علمی کشور و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تعیین و اجرا شود.
مهدی سعادتی+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
نماینده بابل: مبالغ قبوض برق در مازندران ۴ برابر شد / ضرورت تسریع در تعیین استاندار
سعادتی، نماینده مردم بابل با اشاره به افزایش چهار برابری مبالغ قبض وبرق در استان از رشد غیرمنطقی نرخ قبوض انتقاد کرد و خواهان اصلاح آن شد.
مجلس+عبارت
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
نظر یک نماینده درباره انتقادات به محرمانه بودن اموال مسئولان / شفاف‌تر از مجلس نداریم!
نماینده صومعه‌سرا در مجلس گفت: از مجلس شفاف‌تر نداریم. ۸۰ درصد کار مجلس شفاف است اما نباید اجازه دهیم شفافیت در مجلس منجر به سوءاستفاده شود.
خودرو+عبارت
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
موافقت وزیر صمت با واردات خودرو از سال آینده
نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: در جلسه روز گذشته کمیسیون صنایع مجلس با وزیر صمت برای بررسی ماده ۴ مبنی بر واردات خودرو، آقای وزیر گفتند که با آزادسازی واردات خودرو موافق هستند اما نیاز به فرصتی دارند که بتوانند زیرساخت‌های لازم را ایجاد کنند. در نهایت کمیسیون، کمیته صنعت را مامور کرد تا ابهاماتی که شورای نگهبان مطرح کرده است را اصلاح کند.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
انتقاد از مجلسی‌ها؛ هر روز پنهانکار‌تر از دیروز!
تعداد غیرعلنی‌ها و محرمانه‌های مجلس یازدهم روزبه‌روز زیادتر می‌شود. از بودجه تا سیاست خارجی و حتی قیمت‌گذاری برای فولاد همه پشت درهای بسته.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
مصوبه مجلس،صدای قضات را هم درآورد / معترضین شکایت به شورای نگهبان بردند
از سال ۱۳۱۵ در قانون وکالت و از سال ۱۳۳۳ در ماده ۸ لایحه استقلال کانون وکلا، قضاتی که پنج سال سابقه قضاوت داشته باشند و از دستگاه قضائی منفک شوند و بخواهند وارد حرفه وکالت شوند، از شرکت در آزمون وکالت و کارآموزی معاف هستند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
خبر مهم سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره دیپلماسی اقتصادی / ۳۵ رایزن بازرگانی فعال می شوند
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: موضوع دیپلماسی اقتصادی و توسعه تجارت با همسایگان موضوع دیگری بود که مورد تاکید مجلس و نمایندگان قرار داشت و وزیر امور خارجه توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد و این خبر را نیز داد که به زودی ۳۵ رایزن بازرگانی با همکاری دستگاه های ذی ربط معرفی و برای فعال شدن دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی با همسایگان و کشورهای آمریکای لاتین وارد عرصه خواهند شد و مجلس نیز این موضوع را با جدیت دنبال خواهد کرد.
امیرعبداللهیان +عبارت
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
وزیر خارجه در نشست غیرعلنی مجلس چه گفت؟/ زمان آغاز مذاکرات برجام اعلام شد
نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: وزیر امور خارجه عنوان کرد که علاوه بر ۹۵ میلیون دز واکسن کرونایی که تاکنون به کشور وارد شده با پیگیری‌های انجام شده، در هر هفته ۱۷ میلیون دز واکسن به کشور وارد می‌شود.
مهدی سعادتی+عبارت
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
بررسی پرونده تخلفات دولت روحانی در مجلس از زبان نماینده بابل
سعادتی گفت: کسانی که در دولت گذشته حق مردم و منافع ملی را تضییع کردند نباید در مقابل قانون مصونیت داشته باشند و باید با جدیت با آنها برخورد قضائی شود.
قالیباف+عبارت
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
توضیح قالیباف درباره مصوبه محرمانه بودن اموال مسئولان: ما تصویب نکردیم جای دیگر مصوب شد!
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم در مورد محرمانه بودن اموال مسئولان هیچ مصوبه ای نداشته و نمایندگان در این خصوص تصمیمی نگرفتند. این تصمیم مربوط به مجلس هشتم است.
امیرعبداللهیان +عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
جلسه غیر علنی در بهارستان / امیرعبداللهیان به مجلس می‌رود
جلسه غیر علنی نمایندگان با حضور امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه فردا برگزار می شود.
علی خضریان+عبارت
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
روایت دیگری از مصوبه محرمانه بودن اموال مسئولان
نماینده تهران در مجلس طی یادداشتی به بررسی موضوع اخیر شایع شده در فضای مجازی درخصوص محرمانه بودن اموال مسئولان پرداخته است.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
آقاتهرانی لو داد / مجلس می‌خواهد علیه مردم اقدام کند / آقای قالیباف مراقب باش
ما در ماجرای طرح صیانت با جریانی روبرو هستیم که فقط می‌خواهد حرفش را به کرسی نشاند. گواه این گفته صحبت‌های آقا تهرانی است. ما شاهد قدرت نمایی نمایندگان هستیم.
روحانی+ظریف+عبارت
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
تسویه حساب سیاسی با روحانی و ظریف / محاکمه در بهارستان
این نوع ادبیات تازگی ندارد و به بهانه‌های مختلف فریاد روحانی باید محاکمه شود، از مجلس شنیده می‌شود. برای نمونه اسفند سال گذشته بود که ۳۷ نفر از نمایندگان مجلس در قالب ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس شکایتی را درمورد رئیس‌جمهور به خاطر به‌کار‌بردن عبارات توهین‌آمیز درباره منتقدان و همچنین عدم رعایت شئونات و... در مجلس طرح کردند.