امروز : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۶:۴۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:��������
زنان
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶
دست‌انداز بر سر راه لایحه امنیت زنان
لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در پنج فصل و ۹۰ماده از سوی مرکز امور زنان و خانواده دولت یازدهم تدوین شد. چندی پیش معاونت حقوقی قوه‌قضائیه ایراداتی را به این لایحه وارد کرد که اکنون در حال بررسی است. معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در دولت دوازدهم، اعلام کرده است که این موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد. زهرا ساعی، عضو فراکسیون زنان، درباره لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در گفت‌و‌گو با «آرمان» می‌‌‌گوید: «در حوزه زنان قوانین جامع و کامل نیست و این مساله در اعتراض جامعه زنان، فعالان حقوق‌زنان، وکلا و... کاملا نمایان است..»
زنان خانه‌دار
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶
پرداخت وام اشتغال خانگی به زنان سرپرست خانوار/ آغاز ارائه وام‌های ۵ میلیون تومانی در ۶ ماهه دوم سال
خبرگزاری میزان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت وام اشتغال خانگی به زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
کارمند  زن
یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
به یک خانم با "روابط عمومی بالا" نیازمندیم
تبلیغات و بازاریابی از عناصر بسیار موثر در پیشرفت کسب و کار است و نادیده گرفتن این اصل مهم در مدیریت کسب و کار نتیجه ای جز شکست و عدم تحقق اهداف کارفرمایان در پی نخواهد داشت. شیوه های تبلیغات نیز براساس بازار هدف هر کسب و کار، متفاوت است.
راز زنان-عبارت
شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
با این روش زنان را بهتر درک کنید / ریشه‌های کج‌خلقی خانم‌ها را بشناسید
یک روانشناس شرایط روحی، جسمی، محیطی و ژنتیکی را از جمله عوامل بدخلقی خانم‌ها خواند و گفت: مهمترین دلیل بهانه‌جویی زنان بی‌توجهی و عدم درک آنها است.