امروز : سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۲۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������
اسماعیلی+عبارت
پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
سخنگوی قوه قضاییه: یکی از محکومان محیط زیستی عفو شد/ امحکومان امنیتی هم مشمول عفو می‌شوند / موضوع حقوق عامه بویژه اراضی ملی و منابع طبیعی جزو اولویت‌های قوه قضاییه قرار گرفته
تا هفته گذشته از ۶.۸ میلیارد دلار اعلام شده ۱.۲ میلیارد با پیگیری مرجع قضایی بازگشت. کسانی که حاضر نبودند پول را برگردانند مورد تعقیب قرار گرفتند و برخی بازداشت شدند.
سیگار  + عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
اندراحوالات سیگار، این محصول مضر اما گران؛
دود گرانی سیگار در چشم چه کسانی می رود؟
درحال حاضرهمه برندهایی که در محدود قیمتی ۴ تا ۶ هزار تومان قرار داشته‌اند بین هزار تا دوهزار تومان افزایش قیمت داشته‌اند. قیمت یکی از سیگارهای تولید داخلی که به گفته صاحبان فروشگاه‌ها جز برندهای پرمصرف به شمار می‌آید از ۷ هزار تومان به هشت هزار و ۵۰۰تومان رسیده است. سیگارهای بالای ۱۰ هزار تومان هم حداقل دو و حداکثر ۵هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
روحانی: ناچار به اتخاذ تصمیمات حاد برای ارز هستیم / عدم تعادل قیمت ارز به دلیل وقفه در صادرات است
"با وجود برخی فضاسازی‌ها در فضای مجازی، به مردم عرض می کنم که با وحدت، اتحاد، کوشش و همفکری و فعالیت در زمینه تولید می توانیم در برابر دشمن ایستادگی کنیم."
روحانی+عبارت
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: هیجان زدگی کاذب نباید بورس را متاثر کند/ تاکید بر نظارت دقیق بر بازار سهام و متعادل سازی عرضه و تقاضا / ارز صادرکنندگان به بازار عرضه شود
رئیس جمهور در جلسه ستاد اقتصادی دولت، مدیریت بازار سرمایه و افزایش عرضه های اولیه را اقدامی اصولی و دقیق جهت ایجاد ثبات، توسعه و رونق بخشی به بازارهای مالی و اقتصاد کشور دانست.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: بازی با قیمت ارز و سکه، عملیات روانی دشمن علیه اقتصاد ماست/ اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد /توطئه دشمنان در فروپاشیدن اقتصاد ایران به نتیجه‌ای نخواهد رسید
رئیس جمهور گفت: در ماه‌های گذشته با مسدود شدن مرزها به دلیل شیوع ویروس کرونا وقفه‌ای در صادرات و واردات کالا ایجاد شد اما با بازگشت مبادلات تجاری به روال قبل از کرونا، در ماه‌های آینده بازار صادرات و واردات به حالت طبیعی بازخواهد گشت.
دلار ارز + عبارت
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
خروج ۵ میلیارد دلار از کشور ظرف دوسال با خالی‌فروشی!
دو سال است اشخاصی در پوشش صادرکننده و واردکننده از پدیده خالی‌فروشی بازرگانی پول میلیاردی به جیب می‌زنند؛ خالی‌فروشی یک مسیر برای پول‌شویی و تمیزکردن ارز‌های چمدانی است. یک منبع آگاه از بانک مرکزی حجم خالی‌فروشی در دو سال اخیر را پنج میلیارد دلار اعلام می‌کند، پنج‌میلیارددلاری که یا در بازار آزاد فروخته شده یا در حساب‌های خارجی ذخیره شده است.
روحانی+عبارت
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛
روحانی: حذف تعطیلی ۵ شنبه ها برای مدارس / استفاده از ماسک در برخی مکانها الزامی می‌شود/ تا امروز در مقابله با کرونا سرافراز بودیم/ به‌رغم توقف صادرات، ارز مورد نیاز را تامین کردیم
رییس جمهوری از آغاز سال تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها در روز ۱۵ شهریورماه خبر داد و گفت: ممکن است نیاز باشد مدارس از اول یا هفتم شهریور باز باشند و دست آموزش و پرورش در این زمینه باز است اما ما مبنا را روز پانزدهم شهریورماه می‌گذاریم.
همتی بانک مرکزی + عبارت
سه شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۹
همتی: وضعیت تامین ارز کالاهای اساسی عادی شد / بازار ارز و پول سیگنال‌های مثبتی از بهبود وضعیت اقتصادی می‌دهند
در اواسط اردیبهشت ماه، اعلام کردم شرایط دشوار است. لیکن، روند در حال بهبود بوده و قابل مدیریت و ثبات نیز قابل اعاده است. امروز و بعد از ۲۰ روز از آن نوشته، تأیید و تأکید می‌کنم که:
همتی+عبارت
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
گزارش رئیس کل بانک مرکزی از وضعیت ذخایر ارزی کشور / تدابیری به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم / شبه پول موجب رشد تورم و نقدینگی می‌شود
رییس بانک مرکزی با بیان اینکه تدابیری را به کار گرفتیم که نرخ ارز را کنترل کنیم، گفت: مشکل ارزی نداریم و ذخایر ارزی بانک مرکزی در حد کفایت و بسیار خوب است.
ارز دلار + عبارت
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
اعلام شرط جدید برای خرید و فروش ارز توسط صرافی‌ها
کانون صرافان با اعلام شرط جدید برای خرید و فروش ارز توسط صرافی ها، بر درج همزمان نرخ خرید و فروش ارز تاکید کرد.
همتی بانک مرکزی + عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
پیش‌بینی رییس کل بانک مرکزی از نرخ ارز
وضعیت امروز بازارها در اقتصاد کشورمان حتما سخت‌تر از مرداد و شهریور ۹۷ نیست. در آن روزها با شروع و تشدید تحریم‌های آمریکا، بازارهای ارز، سکه و سایر دارایی‌ها به شدت به هم ریخت و نرخ دلار در بازار به رقم‌های بسیار بالا رسید.
شهرام جزایری+عبارت
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
جزئیات حکم جدید شهرام جزایری اعلام شد
شهرام جزایری در ۲ پرونده متفاوت به ۷ سال زندان و پرداخت خسارات تاخیر تادیه بابت ارز خارجی LC محکوم شده است.
بانک مرکزی + عبارت
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
توضیحات بانک مرکزی در مورد طرح واردات بدون انتقال ارز
روابط عمومی بانک مرکزی به دنبال طرح مجدد رویه واردات بدون انتقال ارز، توضیحات ضروری را اعلام کرد
بورس+عبارت
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
حسین راغفر: از داخل دولت سیگنال دلار ۲۵ هزار تومانی صادر می‌کنند/ دستکاری دولت در بورس خطرناک است
راغفر با اشاره به اینکه برخی از اعضای داخل دولت سیگنال ارز ۲۵ هزار تومانی صادر می‌کنند، گفت: سال‌ها است که دولت‌های مختلف برای جبران کسری بودجه خود و افزایش درآمد دائما در حال افزایش نرخ ارز هستند و این مختص امروز نیست در حالیکه دولت به جای این بیاید ارز را گران کند، باید از فعالیت‌های سفته بازانه در همه عرصه‌های اقتصاد از جمله، سهام، مسکن، خودرو، طلا، ارز، سکه و... مالیات بگیرد، تا اینطور بازار‌ها متلاطم نشود، تا موقعی که این نگاه تغییر پیدا نکند، اوضاع درست نخواهد شد.
دادگاه+عبارت
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
سوءاستفاده ٢١ اخلالگر ارزی از فضای کرونایی / از دفتر امور نظافت تا دفتر خدمات آسانسوری که تبدیل به محل خرید و فروش غیرقانونی ارز شدند
قاضی شعبه یک دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی در جلسه محاکمه ٢١ اخلالگر نظام اقتصادی گفت: متهمان این پرونده با سوءاستفاده از فضای کرونایی، در بازار ارز اخلال ایجاد کردند و موجب افزایش نرخ ارز شدند.