امروز : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت : ۲:۵۰ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������
محمدرضا عارف+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
صحبت های جنجالی عارف در جمع فعالان سیاسی / با روند فعلی پیشرفت کشور دور از دسترس است / بعد از ۸۸ می‌خواستند آخرین میخ را بر تابوت اصلاحات بزنند / بقای نظام به حضور اصلاح‌طلبان پیوند خورده است
رئیس بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه باید شرایط فعلی حاکم بر کشور تغییر کند و ادامه روند فعلی با همراهی مردم می‌تواند اصلاح شود، تصریح کرد: بقای نظام به حضور اصلاح‌طلبان پیوند خورده است.
جامعه+عبارت
شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
ایرانی‌ها طی ۱۰سال گذشته چقدر فقیر شدند؟
برای ایرانی‌هایی که بعد از انقلاب به دنیا آمده اند و حتی بخش بزرگی از ایرانی‌هایی که دوران پیش از انقلاب و سال‌های جنگ تحمیلی را هم به چشم دیده اند و لمس کرده اند، سال ۱۳۹۹ از نظر اقتصادی با همه سال‌های دیگر متفاوت بوده است.
آگهی+عبارت
پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
رونق بازار شیشه دست دوم خیارشور و مربا!
بازار شیشه‌ دست دوم خیارشور و مربا داغ شد! تولیدکنندگان می‌گویند با کاهش قدرت خرید مردم، این روزها زباله کمتری تولید می‌شود و شیشه خیارشور و مربا نایاب شده است و حالا همین موضوع باعث رواج آگهی فروش شیشه دست دوم خیارشور شده است.
فقر+عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خط فقر ۱۰ میلیون تومان شد/ نیمی از جمعیت کشور در فقر مطلق به سر می‌برند
این معضلات، مدیریت و روال عادی زندگی کارگران را تحت الشعاع قرارداده وآنها را در تأمین هزینه های روزانه به بن بست رسانده است
پناهیان+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
پناهیان، ملک سعادت آباد و قصه قدیمی فقر و ثروت
در چنین جامعه ای اگر بخواهند کسی را از نظر مالی تخریب و تخطئه کنند، نیازی نیست ثابت کنند که او دزد و رانت خوار است بلکه کافی است بگویند فلانی "ثروتمند" است ... در مقابل، فردی که متهم شده است به ثروتمند بودن، گارد دفاعی خود را مبتنی بر "فقر" می بندد و می کوشد ثابت کند که فردی است بسیار فقیر و بغایت تهیدست. درست مانند پناهیان که بر فراز منبر فریاد فقر برآورد که اگر مردم حال و روزش را بدانند، برایش اعانه جمع خواهند کرد!
طلاق+عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
ثبت ۸ هزار و ۷۱۸ طلاق در مازندران طی سال ۹۸؛
کار از دخالت مادر شوهر گذشته است! /مازندران رتبه دوم درصد طلاق به ازدواج در کشور
افزایش سریع آمار طلاق در ایران بیشتر به زوج‌های متولد دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی مربوط است. جامعه ایران در یک دهه گذشته از جوان‌ترین جوامع جهان بوده و از اوایل دهه ۸۰ میزان ازدواج افزایش زیادی داشته که به تبع آن آمار طلاق هم افزایش یافته است.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: دولت به عهد خود در مبارزه با فقر مطلق پایبند بود
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تلاش دولت تدبیر و امید از ابتدای کار، تقویت بنیه اقتصادی اقشار کم درآمد بوده است، اظهار داشت: دولت به عهد خود در خصوص مبارزه با فقر مطلق پایبند بوده و خواهد بود.
ثروت+ فقر+ عبارت
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
فاصله ۱۸۰ برابری درآمد ثروتمند و فقیر در ایران!
احسان خاندوزی، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: درآمد سرانه ایرانی‌‌ها در ۸ سال گذشته ۲.۵ میلیون تومان کم شده است.
کودکان کار+عبارت
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
گزارش عبارت از وضعیت کودکان کار در مازندران؛
جستجوی رویای کودکی در سطل های زباله
در سالهای اخیر و بر اثر بی تفاوتی مسئولان که اغلب از قشر مرفه جامعه هستند، فقر و آسیب های اجتماعی ناشی از آن روز به روز در کشور افزایش می یابد و انگار کسی هم حوصله ی پیگیری این معضلات را ندارد!
فقر+عبارت
شنبه ۷ دی ۱۳۹۸
فقر به روایات آمار و ارقام
سال گذشته حدود ۶/ ۴۲ درصد خانوارها، در ماه کمتر از ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان هزینه کرده‌اند. این درحالی بود که حداقل پایه دستمزد در سال گذشته یک میلیون و ۱۱۴ هزار تومان تعیین شده بود که با مزایا به حدود یک میلیون و ۴۰۰ هزا رتومان می‌رسید.
فقر+عبارت
پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸
چند درصد از فقرای جهان در آسیا و آفریقا زندگی می‌کنند؟
نیمی از ۷۳۶ میلیون نفر فقیر مطلق جهان در ۵ کشور زندگی می‌کنند: هند، نیجریه، جمهوری دموکراتیک کنگو، اتیوپی و بنگلاش.
کفن و دفن و قبر + عبارت
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
تن فروشی زن تهرانی داخل قبر بخاطر یک لقمه نان
سوال این است که ثریا و دیگر آدم های ساکن در این محل در سرمای زمستان با برف و بارانی که می بارد و خواهد بارید چطور کنار آمدند؟
کودکان کار+عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
گزارش عبارت از وضعیت کودکان کار در مازندران و اجرای طرح های ناکارآمد در این زمینه؛
معصومیت از دست رفته در کف خیابان ها / افزایش کودکان زباله گرد معضل جدید کشور / به ازای هر ۵۳۰ نفر یک کودک کار در تهران! / آخرین وضعیت کودکان کار در مازندران و ایران + آمار
در سالهای اخیر و بر اثر بی تفاوتی مسئولان که اغلب از قشر مرفه جامعه هستند، فقر و آسیب های اجتماعی ناشی از آن روز به روز در کشور افزایش می یابد و انگار کسی هم حوصله ی پیگیری این معضلات را ندارد!
قاچاق چوب+عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
نگاهی به وضعیت نابسامان جنگل های هیرکانی و عوامل فزاینده قاچاق چوب در مازندران؛
در هر ثانیه ۳۵۰ مترمربع جنگل نابود می شود / با این روند در موزه ها به دنبال جنگل خواهیم گشت! / علت چیست؛بیکاری و فقر یا مافیا؟
در سال های اخیر ، هرگاه پا به جنگلی در مازندران بگذارید این صدای گوش خراش اره برقی ها است که سکوت زیبای جنگل را در هم می شکند. حتی در نواحی دور دست این سرمایه ملی از دندان طمع برخی در امان نمانده. گویی نمی دانند برای جایگزین کردن بعضی از این درختان که در چند دقیقه سرنگونش می کنند شاید یک قرن زمان لازم است