امروز : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۱۴ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:������
کارگاه  + کارگر+عبارت
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹
بررسی نقش مهارت افزایی در اشتغال پایدار استان مازندران؛
اشتغال در گرو مهارت، مهارت در گرو امکانات
به عقیده کارشناسان یکی از دلایل عدم موفقیت مراکز متعدد آموزشی فنی‌وحرفه‌ای و مهارت‌محور در استان، از بین رفتن فرهنگ مهارت‌آموزی و تمایل به مدرک‌گرایی در بین مازندرانی‌ها است. اما دلایل دیگری نیز در این زمینه وجود دارند.
کارگر+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
برای یک کارگر روزمزد، گذراندن یک روز بدون کار مانند مصیبت است؛
وضعیت غم انگیز کارگران روزمزد در روزهای پایان سال / در خانه بمانید و هوا بخورید ! / دولت کارفرمایان این روزها پاسخگو است؟
همین حالا که به میدان خزر ساری که محل تجمع کارگران روزمزد بوده بروید متوجه خواهید شد که شاید خلوت ترین روزهای خود را از زمانی که کارگزان تصمیم له تجمع در این مکان را گرفتند سپری می کند. کار آنچنانی هم برای انجام دادن نیست. بسیاری از ساختمان ها که تا چند روز پیش به فعالیتشان ادامه می دادند حالا دست از کار کشیدند و کارگرهایشان هم خانه نشین شدند.
کامران اصغری+عبارت
دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تاکید کرد:
ضرورت ارتقای فرهنگ ایمنی در محیط کار
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به راهکارهای ایجاد ایمنی بر ارتقای فرهنگ ایمنی در محیط کار تاکید کرد.
کودکان کار+عبارت
شنبه ۲۵ آیان ۱۳۹۸
گزارش عبارت از وضعیت کودکان کار در مازندران و اجرای طرح های ناکارآمد در این زمینه؛
معصومیت از دست رفته در کف خیابان ها / افزایش کودکان زباله گرد معضل جدید کشور / به ازای هر ۵۳۰ نفر یک کودک کار در تهران! / آخرین وضعیت کودکان کار در مازندران و ایران + آمار
در سالهای اخیر و بر اثر بی تفاوتی مسئولان که اغلب از قشر مرفه جامعه هستند، فقر و آسیب های اجتماعی ناشی از آن روز به روز در کشور افزایش می یابد و انگار کسی هم حوصله ی پیگیری این معضلات را ندارد!
بیکاری+عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
۵۲ درصد بیکاران کشور جوان هستند !
طبق گزارش مرکز آمار ایران، ۵۲ درصد بیکاران کشور جوان هستند.