امروز : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۶:۳۷ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آب
مجید عبدالهی رئیس آبفا  + عبارت
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
اجرای ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه آبرسانی در مازندران
رئیس شرکت آب و فاضلاب مازندران گفت:در مجموع امسال ۲۳ پروژه آبرسانی و یک پروژه فاضلاب اجرایی شد.
فغانی مدیر آب و فاضلاب سوادکوه+عبارت
شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۹
هادی فغانی رئیس آب و فاضلاب سوادکوه در گفتگو با عبارت مطرح کرد؛
حل مشکل آب آشامیدنی روستاهای لفور در روزهای آینده / مخزن ۲ میلیون لیتری در شیرگاه احداث خواهد شد / فرسودگی زیرساخت ها؛ بزرگ ترین مشکل اداره آب و فاضلاب سوادکوه
رئیس آب و فاضلاب سوادکوه با اشاره به برنامه‌های دیگر این سازمان برای ارائه بهتر خدمات به مشترکین گفت: برخی برنامه‌ها و طرح‌ها برای آینده مد نظر ما قرار دارد که از جمله آن می‌توان به تعویض شبکه فرسوده، افزایش قطر لوله‌ها و از این دست پروژه‌ها اشاره کرد که با توجه به جمعیت روزافزون مازندران و به خصوص سوادکوه، ضروری نیز به نظر می‌رسد.
سد شهید رجایی+عبارت
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
اوضاع اسفناک مهار آب های سطحی در مازندران / تکمیل سد هراز راهی برای فرار از خشکسالی
عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص خوبی در مهار آب‌های سطحی نداریم و فقط ۴۴ درصد آب‌ها مهار می‌شود.
آب آشامیدنی+عبارت
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
آبرسانی به روستاهای با هزینه ۳ هزار میلیاردی
شاخص برخورداری از آب آشامیدنی سالم در روستاهای مازندران که در گذشته حدود ۹ درصد با میانگین کشوری فاصله داشت، در دولت یازدهم و دوازدهم با اجرای ۲۷۹ پروژه آبرسانی و صرف هزینه سه هزار میلیارد ریالی گوی سبقت را حتی از میانگین کشوری گرفته است.
خشکسالی+عبارت
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
پیش‌بینی خشکسالی شدید در کشور / کم‌بارشی در ایران نگران کننده است
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه کم بارشی در ایران نگران کننده است، گفت: تاکنون تنها ۳۰ درصد از بارندگی سالانه برای تامین آب کشور اتفاق افتاده است.
محمد کریمی+عبارت
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
اراضی ملی مازندران زیر ذره‌بین دادستان مرکز استان / هشدار جدی برای نهادهای خدمات رسان
دادستان مرکز مازندران از اراضی واگذار شده شهرستان نور بازدید کرد و هشدار داد چنانچه ساخت و ساز و اخذ خدمات در عرصه‌های خارج از بافت و اراضی کشاورزی مورد تایید و حمایت و ارائه خدمات آب و برق و گاز قرار گیرد با آن دستگاه و مدیر مربوطه متخلف برابر قانون برخورد خواهد شد.
آب+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
حل معضل کمبود آب آشامیدنی در جویبار پس از ۲۰ سال!
مدیر اداره آب و فاضلاب جویبار گفت که مشکل ۲۰ ساله کمبود آب آشامیدنی این شهرستان با اجرای سه طرح جدید و بهینه سازی و اصلاح سالانه شبکه رفع شده است.
رازجویان + عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
کاهش عجیب میزان بارندگی در استان / مازندران دوباره در آستانه خشکسالی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران بااشاره به کاهش هشت درصدی میزان بارندگی در استان گفت: خشکسالی استان را تهدید می کند.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
رئیس جمهور در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو شرکت کرد؛
روحانی: هرکس دولت را تضعیف کند حامی آمریکاست / ترامپ در هفته های آینده از زندگی ساقط می شود / سال آینده احیای دریایچه ارومیه را جشن می گیریم
رییس جمهوری با بیان اینکه کاری که دولت یازدهم و دوازدهم درباره محیط زیست در منطقه شمال غرب کشور انجام داد از کارهای بزرگ و تاریخی ایران است، گفت: امیدوارم تلاش‌ها در این زمینه به ثمر برسد تا بتوانیم اوایل سال آینده احیای دریاچه ارومیه را جشن بگیریم.
حسین زادگان + عبارت
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹
حسین‌زادگان؛ استاندار مازندران:
تحریم‌ها معادلات بخش خصوصی را بهم زده/فردمحوری جایگزین برنامه محوری شده/ در این ۴٠سال زندگی مورد انتظار مردم را به آنها ندادیم
استاندار مازندران نبود طرحی واحد برای توسعه در چهار دهه گذشته را یکی از جدی‌ترین دلایل مشکلات امروز کشور دانست و تصریح کرد: در دوره‌ای بخش خصوصی اصلا تحویل گرفته نمیشد و سرمایه داشتن نوعی جرم بود اما حالا نگاه تغییر کرده و همه به دنبال بخش خصوصی هستند.
سد شهید رجایی+عبارت
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹
پائیز خشک امسال و غنیمت آب برای سدهای مازندران
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای مازندران گفت که با وجود کاهش قابل توجه میزان بارندگی پاییزی در استان نسبت به سال گذشته ، در حال حاضر ظرفیت ۷۷ درصد از ۲ سد بزرگ استان پر آب شده است.
حسین زادگان + عبارت
سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹
استاندار: بهره برداری از ۲۰ پروژه برق و آب تا پایان امسال در مازندران
استاندار مازندران گفت که تا پایان امسال ۲۰ پروژه حوزه وزارت نیرو در این استان در قالب پویش " هر-هفته- الف- ب- ایران " به بهره‌برداری می‌رسد.
آب+عبارت
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹
قطع و کاهش فشار آب در ۵ شهر مازندران تا ۵ روز آینده
آب آشامیدنی ۵ شهر مازندران از امروز به‌مدت ۵ روز با کاهش فشار و قطع موقت مواجه خواهد شد.
لایروبی+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
ساماندهی یک هزار کیلومتر از رودخانه های مازندران ظرف ۵ سال؛
فرار از سیلاب؛ ماموریت جدید برای مازندران
در سال‌های اخیر بی‌اعتنایی به لایروبی رودخانه هاو از بین بردن پوشش گیاهی در بالا دست استان مازندران سبب شد تا با کمترین بارندگی سیلاب به بار اید،معضلی که همه ما از آن اگاه هستیم چراکه نسبت به قواعد و مقررات حریم رودخانه ها، نریختن انواع زباله به ویژه نخاله های ساختمانی به داخل رودخانه و برداشت بی رویه شن و ماسه از بستر رودخانه ها بی توجهی کرده و در واقع اصلا رعایت نکرده‌ایم.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۸ آیان ۱۳۹۹
صبح امروز رئیس‌جمهور در آیین بهره‌برداری از طرح‌های وزارت نیرو شرکت کرد؛
روحانی: تحریم‌ها نتوانست ما را بشکند / فراموش کردن خدمات دولت با اخلاق سازگار نیست/ بزرگترین خیانت نا امید کردن مردم است / دولت بی اعتنا به حاشیه‌سازی‌ها، کار را ادامه می دهد
رئیس‌جمهور گفت: تحریم مردم را اذیت کرده ولی نتوانسته ما را بشکند، در طول این ۷ سال طرح‌های مهمی که در حوزه آب مدنظر ما بوده، به افتتاح رسیده که افتخار بزرگی برای صنعت آب و برق ما بوده است.