امروز : پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۴۱ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آشفتگی بورس
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
افت فاحش ارزش معاملات بورس در مازندران / یک عقب نشینی تمام و کمال
فعالان بازار سرمایه در استان مازندران طی هفته جاری یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال سهام در بورس منطقه استان معامله کردند که نسبت به هفته گذشته ریزش ۳۵ درصدی داشت.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹
بورس مازندران از نفس افتاد
بورس منطقه مازندران برای سومین هفته متوالی روند عقب‌نشینی را در پیش گرفت و طی هفته جاری کاهش ۲۰ درصدی ارزش معاملات را تجربه کرد.
بورس+عبارت
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹
افت ۳۰ هزار واحدی بورس تنها در ۳۰ دقیقه! / یک سوم بازار در صف فروش
سقوط ۳۰ هزار واحدی شاخص بورس در ۳۰ دقیقه، اغلب نماد‌های بزرگ و متوسط را به صف فروش کشانده است. شاخص کل به یک میلیون و ۳۱۹ هزار واحد رسیده و به مرز ۱.۳ میلیونی نزدیک می‌شود. در همین مدت کوتاه، شاهد کاهش ۲.۲۶ درصدی شاخص کل و ۶۳ صدم درصدی شاخص هم‌وزن هستیم که نشان می‌دهد شرکت‌های کوچک شرایطشان کمی بهتر است. تا اینجای کار نماد‌های فملی، فولاد، فارس، شستا، وبملت، تاپیکو و شپنا بیشترین تاثیر را در ریزش شاخص کل دارند
بورس+عبارت
سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
بازی جدید دولت برای سهام مردم با سامانه سجام / از پرداخت قطره چکانی پول فروش سهام عدالت تا سرنوشت نامعلوم سهامداران
مافیای بازار بورس و سهام کم بود دردسرهای سامانه سجام هم به آن اضافه شد و همه این گرفتاری ها سبب شده تا تازه واردها واکنشی منفی به بازار سرمایه نشان دهند.
قالیباف اصل+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
واکنش جالب رئیس سازمان بورس به وضعیت بازار / سهامداران صبور، پاداش صبرشان را می‌گیرند
قالیباف اصل گفت: بازار سرمایه همراه با ریسک است اما تاریخ نشان داده که سرمایه گذاران صبور، پاداش این صبر را دریافت می‌کنند.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۹
کاهش ۶۰ میلیاردی معاملات در بورس مازندران
فعالان بازار سرمایه مازندران در سومین هفته ماه آبان ۸۴۰ میلیارد ریال سهم خرید و فروش کردند که ۶۰ میلیارد ریال کمتر از هفته پیش است.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۸ آیان ۱۳۹۹
بورس مازندران دوباره طعم خرید را چشید
پس از سه هفته سنگینی کفه ترازوی فروش سهام در بورس منطقه‌ای مازندران که ناشی از کاهش شاخص بازار بود، در هفته جاری ۸۰ درصد ارزش معاملات فعالان بازار سرمایه استان مربوط به خرید سهام بود.
مجلس+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
ردپای بازار بورس در صحن مجلس / طرح پارلمان برای ساماندهی بازار سهام / انتقاد نمایندگان خطاب به قالیباف اصل
رئیس سازمان بورس امروز میهمان بهارستانی‌ها بود و چند و چون این بازار در خانه ملت حسابی داغ شد .
تجمع سهامداران+عبارت
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹
تجمع سهامداران معترض مقابل بهارستان
تعدادی از سهام‌داران معترض به شرایط بازار سرمایه در مقابل مجلس تجمع کردند تا اعتراض خود را نسبت به عدم حمایت دولت از بورس به گوش متولی بازار برسانند.
بورس+عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
فاجعه در حال تکمیل / شاخص بورس یک پله دیگر سقوط کرد
شاخص بورس امروز شنبه ۳ آبان ماه، با حدود ۳۸ هزار واحد کاهش نسبت به روز قبل به رقم ۱.۳۷۴.۰۴۸ واحد رسید تا روند معاملات در هفته جاری نیز همچنان نزولی باشد.
بورس+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
فروش سهام مازندرانی ها در بازار بورس ۲ برابر میزان خرید / ارزش معاملاتی ۲۰ درصد افزایش یافت
فعالان بازار بورس منطقه‌ای مازندران این هفته ۲ هزار و ۳۷۲ میلیارد ریال سهام داد و ستد کردند که نسبت به هفته گذشته رشد ۲۰ درصدی را تجربه کرد.
بورس + عبارت
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
بورس به محدوده خطر نزدیک شد
بازار سرمایه برای دومین روز کاری پیاپی با افت سنگین مواجه شد تا به کمترین مقدار سه ماه اخیر خود سقوط کند.
بورس  + عبارت
یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
ریزش ۴۳ هزار واحدی شاخص بورس در یکشنبه سیاه / معاملات ناچیز برای جلوگیری از کاهش قیمت سهام
شاخص بورس امروز کار خود را با ریزش ۳۴ هزار واحدی آغاز کرد و شرایط صف‌های فروش طوری پیش رفت که این رقم در ادامه به ریزش ۴۳ هزار واحدی تبدیل شد. امروز نماد‌های وبصادر، پترول و تاپیکو بهترین شرایط را داشتند و بخش بزرگی از نقشه را به رنگ سبز درآوردند، اما با این وجود حدود ۹۰ درصد نماد‌ها با کاهش قیمت روبرو شدند و اغلب آن‌ها با صف فروش پنج درصد ارزش خود را از دست دادند
بورس+ عبارت
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
نوسان‌گیری در بورس ممنوع شد!
شاخص بورس امروز کار خود را با رشد ۲۰ هزار واحدی در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازار آغاز کرد و نقشه بازار را به رنگ سبز درآورد. امروز گروه‌های صندوق‌های ETF، بانکی‌ها، فلزات اساسی و محصولات شیمیایی بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده‌اند. روند صعودی شاخص در حالی اتفاق افتاده که حدود ۴۰ درصد نماد‌ها با کاهش قیمت روبرو شده و ۲۳۰ نماد صف فروش به ارزش ۴.۸ هزار میلیارد تومان دارند.
بورس + عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
بورس در هفته بعد چه وضعیتی خواهد داشت؟
در حال حاضر برآیند معاملات در روز‌های پیش رو را مثبت نمی‌بینم و فکر می‌کنم ممکن است در هفته‌های آتی شاهد فضای اصلاحی در بازار سهام باشیم. شرایط کلی نماگر‌های بازار سرمایه هم اکنون اصلاحی است.