امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۸:۴۰ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آمریکا
ظریف+عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
جزییات سفر ظریف به مسکو
وزارت خارجه روسیه در هفته جاری از سفر ظریف به مسکو در این هفته خبر داد و اعلام کرد وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه سوم مهرماه با سرگئی لاوروف همتای روس خود در مسکو دیدار می‌کند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در نشست امروز هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: جنگ‌ اقتصادی را شوخی نگیریم / برخی خارج‌نشین‌ها عصبانی‌اند / همه باید بیایند کمر همت ببندند و کنار هم باشیم
رئیس جمهور در نشست هیأت دولت گفت: باید باور کنیم که در جنگ هستیم و باید قبول کنیم که بار این جنگ تنها بر دوش دولت نیست.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
استاندار مازندران : دولت در شرایط سخت‌ جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی است / مدیران باید تلاش حود را بیشتر کنند
استاندار مازندران با اعلام این که دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی به مردم است ، گفت : وظیفه تمامی دستگاه‌های اجرایی درک شرایط کشور و تلاش مستمر برای حل مشکلات مردم است.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد؛
روحانی: ایران ابزار چانه‌زنی داخلی و انتخاباتی آمریکا نیست / امروز زمان نه گفتن به زورگویی و قلدری است / با فشار حداکثری حق حیات ایرانیان را هدف گرفته اند / جواب صلح جنگ نیست
رییس جمهوری در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با بیان این که برای جهان امروز زمان "نه" گفتن به زورگویی و قلدرمآبی است، گفت: دوران سلطه و هژمونی به سرآمده است.ملت ها و فرزندان ما سزاوار دنیایی بهتر، امن تر و قانون مدارتر هستند.
سردار سلامی+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
فرمانده سپاه: کُرک و پشم آمریکا را به باد می‌دهیم
فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به رئیس جمهور امریکا هشدار داد؛ وعده انتقام ما از شهادت سردار سلیمانی؛ قطعی، جدی و واقعی است.
روحانی+عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
در شنبه موعودی که روحانی تبریک گفت چه اتفاقی خواهد افتاد؟
هفته‌ای عجیب پیش‌روی جهان قرار دارد، بعد از ماه‌ها تنش و چالش بر سر فعال‌شدن یا نشدن مکانیسم ماشه، بالاخره قرار است شنبه روز موعود فرابرسد؛ روزی که هم ایران و هم آمریکا اعلام جشن پیروزی کرده‌اند
فتوتیتر+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
نفت ایران در برابر غلات آمریکا
سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش+عبارت
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
فرمانده کل ارتش در مازندران: آمریکایی‌ها را به طور دائم رصد می‌کنیم
فرمانده کل ارتش در بهشهر گفت: تهدید‌های امریکا زیر ذره بین نیرو‌های مسلح کشور به طور دائم رصد می‌شود.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
در جلسه هیئت دولت مطرح شد؛
روحانی: درآمد دولت ۹۰۰ هزار میلیارد کم شده / بازار ما از اروپا هم بهتر است / بالاترین افتتاح ها را در تاریخ دولت‌ داشتیم / سال ۹۷ می‌خواستند ما را به نقطه فروپاشی نظام بکشانند
رئیس‌جمهور گفت: ملت ایران اگر مقاومت نمی‌کرد و سختی‌ها را تحمل نمی‌کرد، دشمن سال ۹۷ ما را به زانو درمی‌آورد. آنها می‌خواستند ما را به نقطه فروپاشی نظام بکشانند.
مایک پمپئو + عبارت
چهارشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۹
اظهارات خصمانه پمپئو علیه ایران و سردار شهید سلیمانی
وزیر خارجه آمریکا در حالیکه شورای امنیت سازمان ملل متحد دست رد به خواسته غیرقانونی آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه علیه ایران زد، در سخنرانی تبلیغات انتخاباتی، خروج از برجام را جزو دستاوردهای ترامپ دانست.
علی ربیعی+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
خبر جدید بورسی ربیعی/ دولت معطل انتخابات امریکا نبوده و نیست
سخنگوی دولت با بیان اینکه دولت نگاهی به تحولات آمریکا نخواهد داشت، گفت: برعکس کسی که به کاخ سفید راه میابد باید نگاهش به ایران باشد دولت معطل انتخابات و تحولات آمریکا نبوده و نیست و تمرکز ما بر ارتقای توان داخلی است.
محمود واعظی+عبارت
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹
پاسخ واعظی به احتمالات درباره گفتگو بین ایران و آمریکا / پانزده سال دیگر درباره وقایع دی ماه ۹۶ صحبت می‌کنم
واعظی گفت: ما از اتفاقاتی که در دی ماه ۹۶ در کشور رخ داد، عبور کردیم و دیگر نمی‌خواهیم آن را باز کنیم تا این مسأله به نوبه خود باعث جدایی و تفرقه شود. ان‌شاء‌الله۱۰-۱۵ سال دیگر در این زمینه بحث می‌کنیم.
ظریف+عبارت
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹
ظریف به سمت پمپئو ماشه را کشید/از جنگ دیپلماتیک تا دعوای خانگی
وزیرخارجه کشورمان ماشه را کشید و تیر خلاص را زد.اگرچه این دوئل به پایان نرسیده است اما تاکنون پیروزی دیپلماتیک نصیب ایران بوده و به قول آمریکایی ها بدون شلیک یک گلوله پیروز این میدان بوده‌ایم. این بار هم نشان دادیم که «هیچ‌وقت یک ایرانی را تهدید نکن.»
روحانی+ عبارت
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح شد؛
روحانی: شکست آمریکا در شورای امنیت در تاریخ ماندگار شد / تا بحث کنکور می‌شود می‌گویند تعطیل کنید / برای محرم و کنکور دقیقاً پروتکل‌ها را رعایت کنیم / اگر کشوری واکسن کرونا را ساخت، برای خرید اقدام می کنیم
رئیس جمهور در ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ممکن است واکسن کرونا ساخته شود ولی ممکن است دوباره به شکل دیگری ظهور و بروز داشته باشد، بنابراین ما باید برنامه ریزی بلندمدت‌تری در نظر بگیریم.
بایدن + عبارت
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹
نامزد ریاست جمهوری آمریکا برای به دست آوردن دل مسلمانان، حدیث پیامبر اسلام را نقل قول کرد
نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در اظهارنظری جدید ضمن نقل حدیثی از پیامبر اعظم اسلام (ص) متعهد شد، زمانی که پیروز انتخابات شود، نگرانی‌ها و نیازهای جوامع مسلمان در آمریکا را رفع کند.