امروز : دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ ساعت : ۷:۵۳ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آمریکا
رهبری + عبارت
شنبه ۳ آیان ۱۳۹۹
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز با رئیس جمهور و اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا دیدار کرد؛
رهبر انقلاب: کار برخی افراد در هتک حرمت رئیس‌جمهور غلط بود / انتقاد با اهانت متفاوت است مانند آمریکایی ها عمل نکنید / لزوم اتخاذ تصمیم قاطع، اقناع افکار عمومی و همکاری همگانی / دعا و استغفار برای دفع بلا معجزه می‌کند
رهبر انقلاب فرمودند: با اشاره به نحوه مدیریت مقابله با این ویروس در کشورهای مختلف، خاطرنشان کردند: در برخی کشورها همانند امریکا بدترین مدیریت اعمال شده است ولی ما باید تلاش کنیم از این حادثه که با جان و سلامت مردم و امنیت و اقتصاد آنها در ارتباط است، با بهترین مدیریت عبور کنیم.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: کاری کردیم اروپایی ها در کنار ما و مقابل آمریکا بایستند / مهم نیست که چه قدر اسلحه می‌خریم و یا می فروشیم مهم حقمان است / روزهای سختی داریم؛ دولت دست همکاری را به سوی همه قوا دراز کرده است
رئیس جمهور گفت: آنچه در سازمان ملل متحد در ماه مرداد و روزهای پایانی شهریور پیش آمد، یکی از پیروزی ما در برابر آمریکا بود، این مسئله در تاریخ سازمان ملل بی‌سابقه بوده است.
هاشمی طبا+عبارت
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
واکنش ها به رفتارهای جنجالی نماینده تندروی مجلس ادامه دارد / ذوالنور زودتر از بقیه با آمریکایی ها دست می دهد!
مصطفی هاشمی طبا سیاستمدار اصلاح طلب می‌گوید: اگر نظام تصمیم به مذاکره بگیرد همین آقای ذوالنوری زودتر از بقیه با آمریکایی‌ها دست می‎‌دهد.
روحانی+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
روحانی با عبدالله عبدالله دیدار کرد / ایران آماده اتصال خط لوله گاز و فرآورده های نفتی به افغانستان است / راه حل مشکلات مذاکره بین الافغانی است
رئیس جمهور با حمایت از تلاش های انجام شده برای برقراری صلح، ثبات و امنیت در افغانستان از سوی شورای عالی مصالحه در این کشور، گفت: صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان به عنوان یک کشور همسایه و برادر برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت ویژه دارد.
گزارش شهرداری ساری+عبارت
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
گزارش انتقادی عبارت از عقب‌گرد دردناک ساری در دوران شهرداری عباس رجبی؛
مردی که قدش به زانوی شهر هم نمی‌رسید بر شانه‌های ساری نشاندیم
اگر قرار بود کسی را به عمارت شهرداری بفرستیم که فقط بلد است نق بزند و از نداری بنالد، بهتر نبود به جای آقای رجبی، گلام (شخصیت همیشه نا امید گالیور) را شهردار ساری کنیم؟
ابتکار+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
واکنش ابتکار به توهین جنسیتی یک نماینده مجلس / از مشکل زناشویی ایران و آمریکا تا ماجرای بالارفتن از دیوار سفارت
معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به توییت توهین آمیز نماینده تهران پاسخ داد.
وزارت امور خارجه+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
بیانیه ایران درخصوص پایان محدودیت‌های تسلیحاتی: امروز، روزی مهم برای جامعه جهانی است / از امروز می توانیم هر سلاحی را از هر مبدا و مقصدی بخریم یا بفروشیم
وزارت امور خارجه کشورمان بامداد امروز-یکشنبه- بیانیه‌ای رسمی در خصوص پایان محدودیت‌های تسلیحاتی منتشر کرد.
سازمان ملل+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
امروز یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۹ اتفاق افتاد؛
پایان محدودیت‌های تسلیحاتی ایران پس از ۱۳ سال / وقتی زور دیپلماسی بر قدرت آمریکا چربید
در این چارچوب، محدودیت سفر ۲۳ نفر از مقامات سیاسی و نظامی کشور رفع خواهد شد. در سال های اخیر وجود این محدودیت ها انتقاداتی را متوجه برجام و مذاکره کنندگان هسته ای کرده بود
هیلاری کلینتون+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
ماجرای ایمیل‌های هیلاری و خلق داعش توسط ایران و آمریکا چیست؟
از اول تا آخر آن چه روز گذشته در توییتر فارسی رخ داده موجی از اخبار جعلی و یک مانور قوی فیک نیوز از سوی اکانت‌های مخالف نظام ایران و عموما سلطنت طلب بود.
ترامپ+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
افشاگری عجیب ترامپ علیه رقیب انتخاباتی / از مواد کشیدن هانتر تا شرم رئیس جمهور برای فساد بایدن
نشریه آمریکایی «نیویورک پست» ایمیلی‌هایی را افشا کرده که سوءاستفاده «جو بایدن» از قدرت خود هنگامی که در سمت معاون رئیس‌جمهور آمریکا بوده و همچنین فساد مالی و اخلاقی پسرش را نشان می‌دهد.
دلار+عبارت
پنج شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹
با کشورهایی که ۴۰ میلیارد دلار ایران را مسدود کرده‌اند بیشتر آشنا شوید
با اعمال تحریم‌های ضد ایرانی از سوی آمریکا، ۴۰ میلیارد دلار از منابع ارزی ایران در کشورهای دیگر مسدود شده‌اند. چین با ۲۰ میلیارد دلار، هند با هفت میلیارد دلار، کره‌جنوبی با شش میلیارد دلار، عراق با دو میلیارد دلار و ژاپن با یک و نیم میلیارد دلار، کشورهای بدهکار به ایران به حساب می‌آیند.
روحانی+عبارت
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹
در جلسه هیأت دولت مطرح شد؛
روحانی: تحریم تسلیحاتی ایران پس از ۱۰ سال تمام خواهد شد / لحظه‌ای از درد مردم غافل نیستیم / دولت به دنبال فعال‌ سازی اقتصاد دیجیتال است
رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت گفت: دولت با ایجاد یک سامانه جامع در موضوع تجارت در مسیر شفافیت اقتصادی گام مهمی بر خواهد داشت.
رهبر انقلاب+عبارت
دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در ارتباط تصویری با مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشگاههای افسری نیروهای مسلح شرکت کرد؛
رهبر انقلاب: سروصدای اراذل مسلط بر آمریکا ذهن کسی را مشغول نکند / توان مدیریتی در برخی بخشهای اقتصادی ضعیف است / ترسوها حق ندارند اسم عقلانیت را بیاورند
مقام معظم رهبری فرمودند: تحصیل در دانشگاه‌های نظامی و دانشگاه‌های سازمانهای نیروهای مسلح ما یکی از باشرف‌ترین و با ارزش‌ترین کارها است.
احمدی نژاد+عبارت
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹
پیام احمدی نژاد به آمریکایی ها / سرمایه رئیس جمهور سابق آتش گرفته است
عباس سلیمی‌نمین گفت: احمدی‌نژاد وقتی روزبه‌روز خودش را بیشتر تخریب می‌کند و به زودی همه چیز را از دست می‌دهد پس بهتر است منتظر گذر زمان باشیم تا ببینیم احمدی‌نژاد توسط احمدی‌نژاد به آخر خط می‌رسد.
آیت الله لائینی+عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
نماینده ولی‌فقیه در مازندران: مناطره انتخاباتی آمریکا سخیف‌ترین مناظره‌ها است
نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری مناظره انتخاباتی آمریکا را سخیف‌ترین مناظره‌های جهان توصیف کرد و گفت : ادبیاتی که این دو نامزد به کار می‌برند بسیار سخیف و بی ادبانه است.