امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت : ۳:۳۴ PM
آخرین اخبار:
کشف کارگاه های غیر مجاز تولید موادضد عفونی کننده در نکا / بازداشت کلاهبردار ۶۰ میلیاردی در محمودآباد / دستگیری سارقان حرفه‌ای منازل در بابلسر / کلاهبرداری با مواد ضدعفونی کننده در سایت شیپور اخبار دروغین و شایعات خطرناک در مورد پیشگیری و درمان کرونا / با ارزش ترین گیاه دارویی را بشناسید / راه حل های طلایی برای ریزش و نازکی موها / کشف دارویی که می‌تواند کرونا را درمان کند سازندگي پس از غبار كرونا تاجی جان ما خبط بزرگی کردیم که پل ورسک را منهدم نساختیم! ۲۴۸۳ بیمار جدید کرونایی در کشور / تعداد جان باختگان به ۳۶۰۳ نفر رسید پیام قدردانی حسین زادگان از جوانان به مناسبت روز جوان بازگشت ساعت کاری ادارات به ۷ صبح الی ۱۴ از ۲۳ فروردین / تعطیلی مشاغل پرریسک و ممنوعیت تردد بین استان ها تا ۳۰ فروردین / مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین تعطیل است / هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد تَرَک روی کاسه ی صبر کسبه اختلافات با قرنطینه ایجاد نشد، آشکار شد / بیرون ریزی هیجانی نتیجه گذر از یک سال دشوار / تاب آوری مردم روز به روز پایین تر می آید / سبک جدید زندگی، راهگشای ما در جهان پس از کرونا جوان ایرانی و فقدان رویای ایرانی
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آملی لاریجانی
لاریجانی ها +عبارت
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
چرا علی، صادق، باقر، محمدجواد و فاضل لاریجانی در عرصه سیاست کم‌فروغ شده‌اند
فراز و فرود ۵ برادر؛ چرا لاریجانی‌ها کم فروغ شده‌اند؟ / کندی های ایران از آغاز تا امروز
هر پنج برادر تجربه حضور در نهاد‌ها و سازمان‌های مختلف را در کارنامه خود دارند. آن‌ها مسئولیت‌ها و نقش‌های متفاوت سیاسی مانند پست‌هایی در وزارت‌های مختلف، شورای نگهبان، مجلس، شورای امنیت ملی، قوه قضائیه، صداوسیما و... را بر عهده داشته‌اند و بسیاری علی لاریجانی را به عنوان رئیس‌جمهور ۱۴۰۰ تصور می‌کردند که یکباره ورق برگشت. نه اینکه دیگر در پست و مقام نباشند، اما این روز‌ها برادران لاریجانی دیگر صاحب قدرت و نفوذ سابق خود نیستند. یکی یکی از مناصب مهم خود جدا می‌شوند در آخرین مورد محمدجواد لاریجانی از ریاست حقوق بشر قوه قضائیه کنار گذاشته شد.
شفافیت
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸
افشاگری نماینده مجلس از علت تأخیر راه‌اندازی سامانه ثبت دارایی مسئولان / آیت‌الله آملی نخواست!
اسدالله عباسی عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره علت عدم اجرای قانون «رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران نظام» از سال ۹۴ تاکنون می‌گوید: چندین نوبت با اعضای کمیسیون قضایی خدمت آیت‌الله آملی لاریجانی رسیدیم و تقاضای اجرایی شدن این قانون را داشتیم، اما گویا ایشان اشکالاتی به آن داشتند و اجرای آن تا زمان ریاست جدید قوه به تعویق افتاد.اللهیار ملکشاهی، رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از پاسخ به پرسشی درباره علل عدم پیگیری مجلس برای اجرای به‌موقع این قانون امتناع کرد.
هاشمی طبا + عبارت
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸
کنایه هاشمی طبا به آملی لاریجانی:اینکه می گوید سینه من صندوقچه اسرار است،یعنی دزدها را می شناسم اما دنبالشان نمی روم
مصطفی هاشمی طبا گفت:اینکه گفته می‌شود سینه من صندوقچه اسرار است؛ یعنی می‌دانم چه کسانی دزدی و سوءاستفاده کرده‌اند و دنبالشان نمی‌روم.
لاریجانی+یزدی+عبارت
پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
نامه جنجالی اعضای مجمع تشخیص به آملی لاریجانی
جمعی از اعضای مجمع که اسامی آنها منتشر نشده طی نامه ای خطاب به آیت الله آملی لاریجانی به ماجرای جدال او با آیت الله یزدی واکنش نشان دادند.
آملی لاریجانی + عبارت
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
ماجرای استعفای آملی لاریجانی و هجرت به نجف!
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال نامه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را تکذیب کرد.
صادق لاریجانی رئیس دستگاه قضا+عبارت
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷
انتقاد شدید جمهوری اسلامی از آملی لاریجانی؛ آیا اینگونه می‌خواهید مردم را به گذشت دعوت کنید؟/بیش از ده سال از حوادث ۸۸ گذشته ولی هنوز برآتش کینه می‌دمیم!
روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی به انتقاد از سخنرانی تودیع صادق آملی لاریجانی از منصب ریاست قوه قضائیه پرداخت.
سردار سلیمانی- سایت عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
دفاع تمام قد سردارسلیمانی از آملی لاریجانی
فرمانده سپاه قدس گفت: فرهنگ بسیجی دفاع مقدس را به یک دانشگاه تبدیل کرد.
لاریجانی- سایت عبارت
چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵
صحبت های تند آملی لاریجانی درباره مجلس/مجلس به من تهمت زد
لغو سخنرانی یک نماینده مساله است اما در برابر شایعه علیه رئیس دستگاه قضا مسئول نبودید که دفاع کنید؟/به رییس محلس می‌گویم به رییس قوه قضاییه در مجلس تهمت زدند و سکوت کردید؟
لاریجانی و ناطق نوری - سایت عبارت
سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵
جدال دو روحانی ذی نفوذ مازندرانی بالا گرفت
حمله احمدی نژادی و تند «آملی لاریجانی» به «ناطق نوری»/ واکنش دختر ناطق نوری به اظهارات «لاریجانی»
رئیس قوه قضائیه حالا رودرروی رئیس دفتر بازرسی رهبری قرار گرفته است. دو چهره ذی نفوذ و معمم در دو جبهه مخالف، مرزبندی پررنگی که بعد از حوادث سال ۸۸ به دیوار بی اعتمادی بدل شد.