امروز : پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۵۵ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آموزش و پرورش مازندران
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹
شصت و ششمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ماجرای فیش حقوقی ۱۲ میلیونی برای طلبه معلم چالوسی / افشای شرط‌‌بندی های رسمی در فوتبال مازندران توسط مدیرعامل سابق نساجی! / نماینده رامسر و تنکابن از ساختار اصلی تولید رانت در کشور می گوید / جریمه ۲ میلیاردی در انتظار شکارچیان پرندگان مازندران
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
مدرسه+عبارت
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹
تعطیلی تمام مدارس در ۳ شهر مازندران
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: تمامی مدارس فقط در سه شهرستان قرمز کرونایی استان تعطیل است و آموزش و عوامل اجرایی مدارس نیز حق بازگشایی مدارس را ندارند.
فیش حقوقی+عبارت
پنج شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۹
ماجرای حقوق نجومی طلبه مازندرانی از زبان آموزش و پرورش + عکس
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت : انتشار فیش حقوق یکی از طلبه‌های مامور در آموزش و پرورش استان که به دریافت حقوق نجومی متهم شده است ، شیطنت رسانه‌ای و در حال پیگیری است .
دانش آموزان + آموزش مجازی + عبارت
سه شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۹
۶۱ دانش آموز بهشهری گوشی هوشمند هدیه گرفتند
۶۱ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند در راستای تامین تجهیزات آموزش مجازی برای دانش‌آموزان محروم توسط خیرین و فرمانداری بهشهر خریداری و تحویل آنان نیازمند شده است.
اینترنت + عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
اینترنت رایگان برای ۲۰۰ مدرسه در آمل
۲۰۰ مدرسه آمل با هدف اجرای طرح هوشمند سازی از اینترنت رایگان دوساله بهرمند شدند.
دانش آموزان + آموزش مجازی + عبارت
شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۹
مشارکت ۹۰ درصدی دانش آموزان مازندرانی در فعالیت های مجازی
معاون فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش مازندران گفت:میزان مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های فضای مجازی به ۹۰ درصد رسیده که این درصد بالا نشان می‌دهد با پیگیری و جدیت مدیران، حتی در شرایط خاص و در فضای مجازی نیز می‌توان بچه ها را در جشنواره‌ها و مسابقات فعال نگه داشت.
دانش آموزان+موبایل+عبارت
یکشنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۹
۱۲ هزار دانش آموز مازندرانی وام خرید موبایل دریافت می کنند
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از اختصاص ۱۲ هزار تسهیلات دو میلیون تومانی قرض‌الحسنه جهت خرید گوشی برای دانش آموزان این استان خبر داد.
هفته مازندران+عبارت
پنج شنبه ۱۵ آیان ۱۳۹۹
جشن روز مازندران در یکی از مدارس ابتدایی ساری
بر اساس بخشنامه سال ۱۳۸۸ سازمان ميراث فرهنگي كشور مبني بر انتخاب روزي با عنوان روز مازندران ، پژوهشگران و فعالان حوزه فرهنگ و تمدن استان با هم انديشي و همفكري ۱۴ آبان را به خاطر سالروز بيعت مردم اين استان با حسن بن زيد علوي بنيان گذار نخستين حكومت شيعي علوي در سال ۲۴۳ هجری شمسی به نام روز مازندران انتخاب كردند.
پازل همدلی+فرزاد گوهردهی+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
سنگ تمام مازندرانی ها در طرح پازل همدلی کار را به درخواست قطعه مازاد کشاند
خیرین و مردم مازندران با مشارکت در طرح پازل همدلی جهت مشارکت در خرید نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان محروم ، سهم خود را تکمیل کردند.
۱۳ آبان + عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
راهکار جدید بسیج دانش آموزی برای راهپیمایی ۱۳ آبان/ آتش زدن پرچم در خانه!
جانشین سازمان بسیج دانش آموزی: دانش آموزان روز ۱۳ آبان ساعت ۹ صبح در حیاط منزل خود پرچم آمریکا، رژیم صهیونیستی و فرانسه را به آتش کشیده و فیلم آن را برای ما ارسال کنند.
مدرسه+عبارت
دوشنبه ۱۲ آیان ۱۳۹۹
اعترافی تلخ پس از چند ماه / ۳ هزار مدرسه مازندران امکان رعایت پروتکل‌های کرونایی را ندارند
قائم مقام ستاد مقابله با کرونا مازندران گفت که سه هزار مدرسه معادل ۶۵ درصد کل مدارس استان در حال حاضر امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی را ندارند و باید آموزش در آنها به صورت غیرحضوری باشد.
مدرسه+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
تکذیب غیرحضوری شدن آموزش در مازندران
معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران غیرحضوری شدن آموزش در مدارس استان را تکذیب کرد و گفت که هرگونه تصمیم‌گیری در این باره را ستاد مقابله با کرونا اتخاد می‌کند.
محمد شعبانی+عبارت
شنبه ۱۰ آیان ۱۳۹۹
مجازندران ۳ به مناسبت روز مازندران
معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران از برگزاری جشنواره مجازندران ۳ به مناسبت روز مازندران خبر داد.
سنجش سلامت+عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
مازندران رتبه نخست کشور در پوشش سنجش سلامت نوآموزان
رئیس آموزش و پرورش استثنایی مازندران گفت: سنجش نوآموزان بدو ورود به پایه اول ابتدایی در تابستان ۹۹ در ۴۰ پایگاه صورت گرفت که از حیث درصد پوشش نوآموزان و زمان سنجش، مازندران رتبه نخست کشور را کسب کرد.
تبلت دانش آموزی+۹عبارت
چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹
۴ هزار دانش‌آموز مازندرانی گوشی و تبلت خود را تحویل گرفتند
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: حدود ۴ هزار نفر از دانش‌آموزان مازندران تاکنون با همکاری خیران و فرمانداران گوشی وتبلت دریافت کرده‌اند.