امروز : یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۳۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آموزش و پرورش
خیرین مدرسه ساز+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
مدارس مازندران «آجر به آجر» ساخته می شوند
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس مازندران گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و عدم توانایی خیرین به تنهایی در ساخت مدارس و همچنین نیاز بسیار بیشتر در امر مدرسه سازی پویش آجر به آجر در حال انجام است تا هر کس به اندازه حتی یک آجر ، در امر مدرسه‌سازی مشارکت داشته باشد.
مهد کودک+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
احتمال انتقال مهدکودک ها از بهزیستی به آموزش و پرورش
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه هنوز مهدهای کودک از بهزیستی به نهاد دیگری واگذار نشده، اعلام کرد: مقرر شده تا کمیته‌ای متشکل از نمایندگان آموزش و پرورش، بهزیستی و دیگر نهادها به تشخیص مجلس شورای اسلامی تشکیل شود تا اگر قرار باشد مهدهای‌کودک زیر نظر آموزش و پرورش برود، این فرآیند به درستی انجام شود.
محسن حاجی میرزایی + عبارت
پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹
وزیر آموزش و پرورش: مدارس باید تحت هر شرایطی فعال باشند/ حضور معلمان در مدارس الزامی است
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس باید تحت هر شرایطی فعال باشند، گفت: وقتی اساس کار را بر آموزش حضوری قرار می‌دهیم پس باید معلمان در مدارس حضور پیدا کنند و ضمن تدریس به صورت مجازی، به دانش‌آموزان حاضر در مدرسه نیز آموزش دهند.
دانش آموزان+موبایل+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
توزیع تبلت و سیمکارت دانش آموزی تا پایان مهر
معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی (ره) اعلام کرد که «شور عاطفه ها» برای کمک و حمایت از دانش آموزان نیازمند از ۲۲ شهریورماه تا ۱۱ مهرماه برگزار می شود.
مدرسه فرسوده +عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
۷ هزار کلاس درس استان نیز نیازمند مقاوم سازی هستند؛
گـره بر پیشـانی نـظام آمـوزشی در مازنـدران
البته به طور واضح مشخص نیست که چه معیار هایی برای تشخیص مدارس ایمن و ناایمن در نظر گرفته می شود اما به طور کلی مدارسی که ۳۰ سال یا بیشتر از تاسیس آن ها می گذرد را، تخریبی یا ناایمن می گویند. اما چه بسیار مدارسی که به ۱۵ سال نرسیده زوارشان در می رود و نیازمند بازسازی می شوند.
دانش آموزان+عبارت
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
احتمال تعطیلی مدارس از اول مهر ماه، شایعه یا واقعیت
آیا مدارس پس از دو هفته آموزش‌های حضوری از اول مهرماه تعطیل می‌شوند؟
مدرسه+دانش آموزان+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
آموزش و پرورش: جلد کتاب ریاضی اصلاح می‌شود
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی درسی و تولید بسته‌های تربیت و یادگیری سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی بیان کرد: با توجه به دستور وزیر آموزش و پرورش طراحی جلد کتاب ریاضی سوم دبستان اصلاح خواهد شد تا افراط و تفریطی در دیدگاه جنسیتی نسبت به دانش‌آموزان وجود نداشته باشد.
دانش آموز+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
فوت یک دانش آموز به دلیل ابتلا به کرونا / آموزش و پرورش: دانش آموز در مدرسه فوت نکرده
یک دانش آموز پسر هشت ساله مقطع دوم ابتدایی که بر اساس اعلام مسئولان ذیربط از بدو تولد مشکل بیماری قلبی داشته به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان گلستان اهواز فوت کرده است.
روحانی+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا؛
روحانی: تعطیلی راه مقابله با کرونا نیست / خانواده‌ها منافع فرزندان خود را در نظر بگیرند و تسلیم شبهه افکنی‌ها نشوند / رعایت اصول بهداشتی از واکسن مهمتر است / امسال راهپیمایی اربعین نخواهیم داشت
رییس جمهوری با تاکید بر این که کشور به مساله آینده جوانان توجه دارد، گفت: از خانواده‌ها می‌خواهم در برابر شبهه‌افکنی‌ها تسلیم نشوند و کاملا هوشیار باشند و بدانند هم وزارت بهداشت و درمان و هم وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و آموزش عالی همه توان خود را به کار گرفته‌اند.
ربیعی+عبارت
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
در نشست خبری؛
ربیعی: اجباری به حضور دانش آموزان در مدارس نیست / معلمان امروز در خط مقدم قرار دارند / ۸۶ هزار مدرسه به اینترنت رایگان مجهز شدند / بسته‌های اینترنتی سه ماهه برای معلمان
سخنگوی دولت با بیان اینکه اجباری برای حضور دانش آموزان در مدارس نیست، ‌گفت: در تصمیم گیری‌ها باید هم مراقبت از جان فرزندان در صدر اولویت‌ها قرار دهیم و هم امر آموزش تعطیل نشود.
سامانه شاد+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
سیم‌کارت شاد چه مزیتی برای دانش‌آموزان دارد؟
مسوول شبکه آموزشی دانش آموزی شاد گفت: سیم‌کارت شاد تنها قابلیت ورود به شبکه شاد را برای دانش‌آموزان مهیا می‌کند؛ از این رو امنیت آنها در استفاده از شبکه مجازی در حین آموزش حفظ می‌شود.
معلم مدرسه + عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
اما و اگرهای بازگشایی مدارس!
آغاز سال تحصیلی برای نونهالان و نوجوانان کشور روز های بیاد ماندنی و خاطره انگیزی است.
حیاط مدرسه+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
نگاهی به وضعیت مدارس غیرانتفاعی مازندران به بهانه آغاز سال تحصیلی؛
کوچـک و پرهـزینه مثـل غـیرانتـفاعی
آن زمان تصور اینکه روزی خواهد آمد که حیاط مدارس کفاف حتی به صف شدن دانش آموزان را ندهد چیزی شبیه هذیان گویی بود. البته بماند که در همان زمان برگزاری کلاس های درس از راه دور نیز چیزی شبیه رویا بود. اتفاقی که ما امروز به عنوان آموزش مجازی با آن مواجه شده ایم و حتی تا حدودی به آن عادت نیز کرده ایم.
محمود حبیبی+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
اعلام جزئیات سیم کارت‌ دانش‌آموزی و نحوه توزیع آن
تلاش ما این است که دانش‌آموزان به محتواهای نامناسب دسترسی پیدا نکنند،‌ همچنین سیاست‌هایی که وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد، روی این سیم کارت‌ها اعمال خواهد شد.
سامانه شاد+عبارت
پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۹
اینترنت شاد بالاخره رایگان شد
مشاور وزیر آموزش و پرورش با اشاره به رونمایی نسخه جدید شاد گفت: نسخه جدید شاد تعاملی تر، امکانات نرم افزاری قدرتمندتری نصب و همچنین محتوای آموزشی استاندارد در آن تعبیه شده است لذا معلمان و دانش آموزان می توانند صفحه شخصی خود را داشته باشند.