امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۳۱ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری
خامنه ای  + عبارت
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
کمک ۴۵۰ میلیون تومانی رهبر معظم انقلاب به زندانیان غیرعمد
مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: رهبر معظم انقلاب به سنت هر ساله به منظور حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد مبلغی معادل ۴۵۰ میلیون تومان به ستاد دیه اهدا داشتند.
رهبر انقلاب+عبارت
پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
رهبر انقلاب در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت نیمه شعبان؛
مقام معظم رهبری: کرونا یک آزمون عجیب برای دولت‌ها و ملت‌ها است / این حادثه مشکل بزرگی است اما در قیاس با مشکلات دیگر کوچک به نظر می‌آید / اوج افتخار ملی متعلق به مجموعه درمانی کشور است
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: انسان در مواجهه با هر مشکلی باید انتظار گشایش و فرج داشته باشد که این خود یک گشایش است.
رهبر خامنه ای  + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
پاسخ رهبر انقلاب به تهدید ترامپ: شما غلط می کنید!
رهبر معظم انقلاب به تهمت و تهدید توئیتری دونالد ترامپ واکنش نشان داد.
رهبر
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸
روایتی ناگفته از رهبر معظم انقلاب در حوادث ۸۸: اینکه گفته می شود مثلاً «مرگ بر فلان»، چیز تازه‌ای در انقلاب نیست / اینها برای نفس ما خوب است
اینکه گفته می شود مثلاً مرگ بر فلان، برای ما بد نیست و چیز تازه‌ای هم در انقلاب نیست. منافقین تابلوهایی را علیه امام بر سر چهارراه‌ها نصب می کردند. من خدمت امام رسیدم. به امام گفتم بد نیست به‌جای این دروغ‌پردازی‌هایی که درباره‌ شما می کنند بعضی از این شعارهای مرگ بر فلان را برای تعدیل نفس، علیه ما سر دهند. این فحشها برای نفس ما خوب است.
رهبر + عبارت
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸
ماجرای پیغام خصوصی رهبر انقلاب به میرحسین موسوی چه بود؟
رهبر انقلاب در زمان وقوع حوادث سال ۸۸، مجموعه اقدامات متعددی انجام داده‌اند که بسیاری از آن‌ها در رسانه‌ها منعکس نشده است. به همین علت، نشریه خط حزب‌الله به مناسبت فرارسیدن سالگرد نهم دی برخی از این رویداد‌ها را مرور کرده است که در ادامه به دو مورد از آن اشاره شده است.
مطهری + عبارت
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
نامه مهم مطهری به رهبری درباره اعتراضات اخیر
علی مطهری گفت: نتیجه ضعیف شدن مجلس یکی نفوذ استعمار خارجی است و دوم ظهور استبداد داخلی. تجربه دولت دکتر مصدق را به خاطر داریم که زمانی که مصدق مجلس را منحل کرد از آنجا بود که دولت خودش منقرض شد.
خامنه ای + عبارت
پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
تایید رهبر انقلاب بر شهید اعلام شدن کشته های بیگناه اعتراضات بنزینی
در طرحی که دریابان شمخانی به عنوان رئیس شورای عالی امنیت ملی به رهبر انقلاب ارائه کرده، پیشنهاد شده تا کشته های تظاهرات بنزینی تفکیک شوند و بی گناهان به عنوان شهید شناخته شوند که با پاسخ مثبت رهبر انقلاب مواجه شده است.
رهبر + عبارت
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸
رهبر انقلاب: توطئه بسیار خطرناکی بخاطر قضیه بنزین توسط مردم نابود شد/آن دشمن اصلی که پشت مانیتورها نشسته، تودهنی می خورد
فرمانده کل قوا فرمودند: یک توطئه‌ی عمیقِ وسیعِ بسیار خطرناکی که آن‌همه پول خرج آن شده بود و زحمت کشیده بودند که بتوانند در یک بزنگاهی این حرکت را انجام دهند -حرکت تخریب، شرارت و آدمکشی که به‌واسطه‌ی قضیه‌ی بنزین فکر کردند فرصت پیدا شده و لشکر خود را وارد کردند- این حرکت به‌وسیله‌ی مردم نابود شد.
دیدار سعد الحریری با رهبر انقلاب  +عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
ماجرای داستان گوژپشت نوتردام در دیدار سعد الحریری با رهبر انقلاب
زمانی که دفتر آیت الله خامنه ای وارد شدیم، ایشان صمیمانه با سعد الحریری برخورد کردند. سعد الحریری درباره لبنان گفت و سپس آیت الله خامنه ای و گفت که آیا داستان گوژپشت نوتردام را خوانده ای؟
رهبر + عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
تسلیت رهبر انقلاب به رئیس‌جمهور
درگذشت همشیره‌ی مکرّمه‌ی جنابعالی را تسلیت میگویم و از خداوند متعال رحمت و مغفرتش را برای آن مرحومه مسألت میکنم. لطفاً تسلیت اینجانب را به همه‌ی بازماندگان ایشان ابلاغ فرمائید.
استیضاح عبدالرضا رحمانی‌فضلی + عبارت
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸
اگر رهبر بگوید نه ما هم استیضاح وزیر را متوقف می کنیم
روزنامه اعتماد با علی مطهری نماینده تهران که از امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر کشور است مصاحبه ای انجام داده است.
نماینده مردم تبریز  + عبارت
پنج شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۸
اگر مقام معظم رهبری ورود نمی کردند، دولت هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد
عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر مقام معظم رهبری ورود نمی کردند، دولت هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد، ورود مقام معظم رهبری برای مردم به منزله آرامش بخشی بود.
مجلس  + عبارت
سه شنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۸
اعتراضات توهین آمیز به روحانی در مجلس
پزشکیان خطاب به نمایندگان اظهار داشت: می‌توانید از دولت نقد کنید، اما خواهش می‌کنم اعتراضات شما توهین آمیز نباشد. بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری که در جلسه غیرعلنی مطرح شد، این گونه نباید صحبت کنید.
لاریجانی+عبارت
دوشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۸
نمایندگان باید از مسیر ترسیم شده توسط رهبری تبعیت کنند / امنیت کشور را به هم نریزید
هدف آمریکا چیزی جز به هم‌ریختن امنیت کشور نیست. نمایندگان با همگرایی بیشتر مجالی برای آشفته‌سازی کشور توسط آمریکا و نوکران ضد انقلاب نخواهند داد.
سی‌و‌سومین کنفرانس بین‌‌المللی وحدت + عبارت
پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
سی‌و‌سومین کنفرانس بین‌‌المللی وحدت آغاز شد
کنفرانس سی وسوم وحدت اسلامی با سخنرانی رئیس جمهوری آغاز شد.