امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۷:۵۲ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:آیت الله سید حسن خمینی
سید حسن خمینی+عبارت
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
رونمایی از شعار انتخاباتی سیدحسن خمینی
روزنامه سازندگی در شماره امروز خود از شعار انتخاباتی سیدحسن خمینی رونمایی کرد. /برترین ها
شطرنج+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
درباب آفتی که اصلاح‌طلبان و طبقه متوسط را از نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ناامید کرده است؛
از پیش بازندگان
مروری بر گفتگوهای منتشر شده از چهره‌های شاخص سیاسی و اجتماعی در فضای مجازی، مؤید این حقیقت است که از نظر آنها؛ اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و مستقلان، هیچ شانسی برای پیروزی ندارند. در این تحلیل؛ کسی در ۱۴۰۰ به ریاست‌جمهوری می‌رسد که به رأس حاکمیت نزدیک است و درنتیجه یکدستی کاملی در قوای سه‌گانه کشور ایجاد می‌شود.
حسن خمینی+عبارت
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
اصلاح طلبان در اندیشه تکرار انتخابات ۹۶ / این چهره برگ برنده اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ می شود؟
این تنها زمان است که معلوم می‌کند که حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی به عنوان گزینه اصلاحات وارد کارزار رقابت ریاست جمهوری سال آینده خواهد شد یا نه؛ تایید صلاحیت خود را از شورای نگهبان خواهد گرفت و یا به طور کل قید صحنه سیاسی کشور را خواهد زد.
حسن خمینی+عبارت
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
انتقادات تند سید حسن خمینی: مضحکه است که قصه جنگ را بگوییم و نگوییم فرمانده جنگ آقای هاشمی بود
به نظر من این تحریف نیست، مضحکه است که قصه جنگ را بگوییم و نگوییم فرمانده جنگ آقای هاشمی بود و نگوییم نخست وزیرش چه کسی بوده است، بنیاد شهیدش را چه کسی اداره کرده است و تنها به گروهی خاص بسنده کنیم. در جنگ همه بودند و همین رمز توفیق بود.
قاسم سلیمانی+عبارت
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
حضور سرزده سیدحسن خمینی و قالیباف در منزل سردار سلیمانی+عکس
سید حسن خمینی و محمدباقر قالیباف برای عرض تسلیت در منزل سردار سلیمانی حضور یافتند.
حسن خمینی+عبارت
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
واکنش جالب سیدحسن خمینی در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی
سید حسن خمینی در پیامی به فرمانده معظم کل قوا به مناسبت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی گفت: دشمنان نادان و کینه‌توز ایران و اسلام و حاکمان خیره‌سر آمریکا از ارزش شهادت و توان آن در فرهنگ خمینی غافلند و نیک نمی‌دانند که مقلدان خمینی جز این سرنوشتی نمی‌طلبند.
آیت‌ا... سیدمحمد موسوی بجنوردی+عبارت
سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸
آیت‌ا... سیدمحمد موسوی بجنوردی:
قانون اساسی نیازمند تغییر است / سید حسن خمینی از خیلی ها با سوادتر بود اما تایید صلاحیت نشد / شورای نگهبان از حد قانونی خود فراتر رفته / برخی از مدیران توانمندی لازم را ندارند
در حالی که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم همه نگاه‌ها به شورای نگهبان و رویکردی است که این نهاد نظارتی قرار است نسبت به روند بررسی صلاحیت‌ها اتخاذ کند.
آیت‌ا... سیدحسن خمینی
یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷
دیدار هنرمندان و شعرا با سید حسن خمینی (عکس)
مراسم ‌تجدید میثاق اهل فرهنگ و‌ هنر با آرمان های امام راحل و دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی یادگار امام (ره) شامگاه دیروز شنبه، ۱۲خردادماه، با حضور سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر در حسینیه جماران برگزار شد
آیت‌ا... سیدحسن خمینی
پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
اعتراض سید حسن خمینی به روحانی
یک فعال اصلاح‌طلب گفت: برخی دوستان اصلاح‌طلب اخیرا به من گفتند «در جایی سیدحسن آقای خمینی هم آمده بود و خیلی گله داشت که «آقای روحانی هیچ هماهنگی انجام نمی‌دهد و مشورت نمی‌پذیرد».
سیدحسن و سیداحمدخمینی+عبارت
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
یک سوال معنادار از پسر سیدحسن خمینی؛ آقا سیداحمد، می‌خواهی آدم بشوی یا طلبه؟
رضا دانشمندی در خبرآنلاین نوشت: گویا دموکراسی مسیر و سرنوشت انحصاری باختر است و قبیله‌گرایی و تک‌گویی و پادشاهی بخت و بهرۀ خاور. در بهترین شرایط، جدال مدعیانِ دموکراسی در سرای اهورائیان! می‌شود ستیز بر سر اینکه خدیو و شهریار از کدام پشت و تبار باشد. مردم بهانه‌اند... بخت‌یار باشند، پادشاهی دادگر روزی‌شان ‌شود.
حسن خمینی و روحانی- سایت عبارت
سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵
سید حسن خمینی در حمایت از دولت : حرکت رو به جلو حتما مخالفینی دارد
یادگار امام (ره) خطاب به اعضای کابینه دولت یازدهم ضمن بیان اینکه حرکت رو به جلو حتما مخالفینی دارد، تصریح کرد: این مخالفان بعضا از منطق در فضای انصاف خارج می‌شوند.
 حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی-سایت عبارت
پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵
سیدحسن خمینی :
دین یعنی اینکه همه بدون ترس صحبت کنند/عده ای تا سفره انقلاب پهن شد آمدند
سید حسن خمینی در یک گفتگوی تلویزیونی در آستانه برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) قرائت تازه ای از چهره مبارزاتی و آرمانهای امام به صورت مستقیم به مردم ارائه کرد.
 حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی-سایت عبارت
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
کنایه معنادار سیدحسن خمینی به مصباح یزدی
یادگار امام (ره) گفت: هیچ کدام از رهبران انقلاب اسلامی متحجر نبودند؛ چرا که متحجرین پیش از انقلاب مبارزه را حرام می‌دانستند، اما امروز عده‌ای از آنها سردمداران اندیشه‌ای شده‌ و دیگران را به محاکمه می‌کشانند و معیار تشخیص حق از باطل شده‌اند.
هاشمی-سایت عبارت
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۵
انتقاد تند آیت الله هاشمی از ردصلاحیت سیدحسن در مهرآباد:
شما که صلاحیت نوه امام را رد می کنید، صلاحیت خود را از کجا آورده اید؟/چه کسی اجازه داد که اسلحه برای شما باشد و تریبون‌ها برای شما باشد؟
صلاحیت شخصیتی که اشبه به جدش امام خمینی است را قبول نمی‌کنید؛ شما صلاحیت خود را از کجا آورده‌اید؟ چه کسی به شما اجازه داده است که قضاوت کنید؟ چه کسی به شما اجازه داد که یکجا بنشینید و داوری کنید؟