امروز : یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت : ۴:۱۳ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:اتاق بازرگانی
غلامحسین محمدی +عبارت
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
جزییات تخلیه تهران اعلام شد!
در حالی که خبرگزاری‌ها به نقل از شهردار تهران روایت کرده‌اند که تهران باید شب گذشته تخلیه می‌شد رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران این موضوع را تکذیب کرده است.
جهانگیری + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
جهانگیری: به خاطر گوش‌های نامحرم نمی گویم چه میزان صادرات نفت داریم / نباید کاری کنیم که مردم فکر کنند آینده ای وجود ندارد
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه بخاطر گوش‌های نامحرم نمی گویم چه میزان صادرات نفت داریم، اعلام کرد: میزان صادرات نفت به شدت کاهش یافته است.
خیریانپور+عبارت
یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران در گفتگو با عبارت:
رئیس کل بانک مرکزی به زودی به مازندران می‌آید / تفاهم نامه ها باید از روی کاغذ خارج شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با بیان این که راه اندازی پایانه های صادراتی شیلاتی، برنج، گل و گیاه و روماک گستر برای تسهیل امور صادرات نیازمند عزم فعالان صادراتی است افزود: تفاهمنامه هایی که در سطوح مختلف منعقد شده باید از روی کاغذ خارج شده و منتهی به انعقاد قرارداد و عملیاتی شود
سامارای+عبارت
پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
دیپلماسی اقتصادی همچنان ادامه دارد / مازندران و سامارای در آینده تجاری ایران وروسیه حرف خواهند داشت
ایب رییس اتاق بازرگانی استان سامارای روسیه با اشاره به اینکه ۲ استان مازندران و سامارا در صنعت و کشاورزی بسیار قوی هستند، افزود: تجارت این۲ استان نقش تعیین کننده در روابط اقتصادی روسیه و ایران ایفا خواهد کرد.
اتاق بازرگانی+ عبارت
یکشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۸
استاندار لری ارمنستان:
ارمنستان می‌تواند پلی برای انتقال کالاهای صادراتی ایران به کشورهای ثالث باشد
استاندار لری جمهوری ارمنستان در جمع فعالان اقتصادی مازندران با بیان اینکه استان لوری بازار کوچکی دارد و نمی تواند همه محصولات صادراتی ایران را مصرف کند، گفت: ارمنستان و استان لوری می تواند پلی جهت انتقال محصولات صادراتی ایران و مازندران به کشورهای ثالث باشد.
حسین زادگان + عبارت
شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۸
میز اوراسیا در مازندران تشکیل می‌شود
استاندار مازندران با اشاره به عضویت مازندران در اتحادیه همکاری اقتصادی اوراسیا ، اظهار داشت: میز اوراسیا باید در اتاق بازرگانی تشکیل شود.
عبداله مهاجر دارابی + عبارت
دوشنبه ۶ آیان ۱۳۹۸
رئیس اتاق مازندران:
اتفاقات خوبی با گشایش سرای تجاری در ولگاگراد صورت گرفت
ئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: پس از گذشت سه هفته از گشایش سرای تجاری در ولگاگراد روسیه، اکنون شاهد اتفاقات خوبی هستیم، درخواست‌هایی صورت گرفته است و در حال لینک کردن صادرکنندگان مازندران با مشتری های آنها در روسیه هستیم.
عکس + عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
رییس کمیسیون تخصصی کشاورزی اتاق تأکید کرد:
لزوم رفع مشکل سهمیه سوخت بخش طیور مازندران
رئیس کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: طی سه سال گذشته درگیر سهمیه تخصیصی سوخت هستیم، هر سال جلسه برگزار و قول هایی داده می‌شود اما هنوز مشکل حل نشده است.
دلار+عبارت
پنج شنبه ۲ آیان ۱۳۹۸
چرا فعالان بازار منتظر ریزش قیمت ارز هستند؟
دلار امروز در سنت شکنی آشکاری نسبت به سه ماهه اخیر به کف کانال یازده هزار تومان نزدیک شد.
اتاق بازرذگانی + عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
در هفتمین نشست هیأت نمایندگان اتاق عنوان شد:
برای تحقق مصوبات شورای گفتگو با تمام وجود تلاش می‌کنیم
هفتمین نشست هیأت نمایندگان دوره هفتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران برگزار شد و از جمله موضوعات عنوان شده در این نشست می توان به جدیت اتاق برای تحقق مصوبات شورای گفتگو، توسعه صادرات، پیگیری مشکلات پیش آمده بر محصولات باغی ناشی از ورود مگس مدیترانه ای، قابل پیگیری بودن ماده ۳۸ قانون تأمین اجتماعی، بهره مندی مازندران از ظرفیت های اوراسیا اشاره کرد.
عکس + عبارت
شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸
در کمیسیون گردشگری اتاق مازندران مطرح شد:
ضرورت تعامل بیشتر بین بانک گردشگری و فعالان گردشگری و صنایع دستی
استاندار ولگاگرد + عبارت
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸
استاندار ولگاگراد: اجرای دقیق مفاد تفاهمنامه مشترک بین ولگاگراد و مازندران مورد تاکید است
استاندار ولگاگراد: اجرای دقیق مفاد تفاهمنامه مشترک بین ولگاگراد و مازندران مورد تاکید است استاندار ولگاگراد روسیه در نشست با هیات اقتصادی مازندران در ولگاگراد، بر اجرای دقیق مفاد تفاهمنامه مشترک بین ولگاگراد و مازندران درباره افتتاح سرای تجاری در ولگاگراد تاکید کرد.
استاندار + عبارت
چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸
استاندار مازندران در سفر به ولگاگراد:
فراهم‌بودن بستر توسعه مناسبات مازندران و ولگاگراد در حوزه‌های کشاورزی، صنایع تبدیلی و گردشگری
استاندار مازندران در سفر به ولگاگراد: فراهم‌بودن بستر توسعه مناسبات مازندران و ولگاگراد در حوزه‌های کشاورزی، صنایع تبدیلی و گردشگری استاندار مازندران با اشاره به توانمندی های تولید محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی و گردشگری این سه حوزه را برای توسعه مناسبات دو استان بسیار مهم دانست.
عسگر اولادی+عبارت
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
راز ثروتمند شدن مرحوم اسدالله عسگراولادی چه بود؟
اسدالله عسگر اولادی، جز اولین حلقه ای است که به اجازه امام خمینی(ره) مسئولیت اتاق بازرگانی را در ابتدای انقلاب اسلامی عهده دار شد.