امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ساعت : ۹:۰۴ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احزاب سیاسی
شطرنج+عبارت
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
درباب آفتی که اصلاح‌طلبان و طبقه متوسط را از نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ناامید کرده است؛
از پیش بازندگان
مروری بر گفتگوهای منتشر شده از چهره‌های شاخص سیاسی و اجتماعی در فضای مجازی، مؤید این حقیقت است که از نظر آنها؛ اصلاح‌طلبان، اعتدالیون و مستقلان، هیچ شانسی برای پیروزی ندارند. در این تحلیل؛ کسی در ۱۴۰۰ به ریاست‌جمهوری می‌رسد که به رأس حاکمیت نزدیک است و درنتیجه یکدستی کاملی در قوای سه‌گانه کشور ایجاد می‌شود.
علی طور سوادکوهی+عبارت
شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۰
دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مازندران در گفتگو با عبارت اعلام کرد؛
رئیس جدید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مازندران مشخص شد
هم اکنون ۳۲ حزب اصلاح‌طلب در شورای کشور عضو هستند که ۲۱ حزب در مازندران فعال می‌باشند.
انتخابات شورای شهر ساری+عبارت
سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹
افزایش جنب‌وجوش انتخاباتی زیر پوست ساری؛
شورای شهر ساری و شلم‌شوربای نامزدها / نقش عبوری در انتخابات بعدی چیست؟ / پس‌لرزه‌های رسوایی همچنان ادامه دارد
یکی از روش‌های سلبی این دوره از انتخابات شوراها، به ویژه در شهر ساری این است که می‌گویند به کسانی رای دهید که شبیه اعضای دوره پنجم نباشند. شورایی که هر دو طیف سیاسی شهر را از اعتبار ساقط کرد حالا بدل به آینه عبرت شده است.
انتخابات+عبارت
شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹
ماجرای نامه اصولگرایان به رهبر انقلاب
اخیراً برخی رسانه‌های منتسب به جبهه پایداری مدعی شده بودند در جریان اصولگرا تحلیلی مبنی بر «پیروزی به قیمت کاهش مشارکت» وجود دارد و معتقدند نیازی به تبلیغ مشارکت بالا نیست و در این زمینه به مسئولان عالی نظام هم نامه داده‌اند تا تبلیغی در این زمینه نشود.
مهدی محمدی+عبارت
چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
گفتگوی عبارت با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران‌‌‌؛
از آخرین وضعیت سلامتی حسن‌نژاد تا ماجرای انتصابات سیاسی اخیر / خودم را برای ١۴٠٠ آماده نکردم و نخواهم کرد / از آغاز واکسیانسیون تا بلاتکلیفی نوروزی
محمدی در ادامه با اشاره به زمان باقی مانده تا انتخابات ۱۴۰۰، فضا و جو سیاسی استان را علیرغم فشارهای موجود قابل قبول دانست و گفت: هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم، فضای انتخاباتی در شهرها بیشتر و بیشتر می‌شود. حتی شاید عده‌ای از همین حالا فعالیت‌های ابتدایی خود را آغاز کرده باشند.
مهدی کروبی+عبارت
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹
مهدی کروبی استعفا داد / بقای ما در بقای تفکر ماست که قابل حذف نمی باشد
مهدی کروبی حزب اعتماد ملی از دبیرکلی این حزب استغفا داد.
احمدی نژاد+عبارت
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
بازخوانی ادعاهای عجیب یک عضو مطرح جبهه پایداری / آیا واقعا مجری CNN قبل از مصاحبه با احمدی نژاد دچار لرزش شد و بر روی وی پتو انداختند؟
حمید رسایی که در زمره شیفتگان رئیس دولت سابق قرار دارد سال ها قبل در تمجید از عملکرد رئیس جمهور سابق در نیویورک گفته بود: دکتر احمدی نژاد جواب سوالات را در مصاحبه ها با طرح یک سوال عنوان می کرد که آنها را خلع سلاح می نمود.
روحانی+عبارت
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹
در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح شد؛
روحانی: دشمنان برای اختلافات داخلی سرمایه‌‏گذاری ویژه کرده‏‌اند/ عرضه سهام شرکت‏های دولتی همچنان در دستور کار / به دنبال مقابله با نوسانات قیمتی هستیم
رئیس جمهور گفت: دولت در راستای چابک‏ سازی، اجرای سیاست‏های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و حمایت از بازار سرمایه به‏ ویژه هدایت نقدینگی به سوی اشتغال‏ مولد، مردم‏ محور کردن اقتصاد و شفاف‏‏ سازی فعالیت‏ های اقتصادی عرضه سهام شرکت‏های دولتی در بازار سرمایه را به‏ جد در دستور کار قرار داده است.
موسوی لاری+عبارت
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
موسوی‌لاری از شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان استعفا داد
این‌جانب که در این سال‌ها شاهد تلاشی بی‌وقفه، دلسوزانه و خالصانه حضرت‌عالی و دیگر اعضای محترم بوده‌ام، از کنار شمابودن بهره‌های معنوی برده و درس‌ها گرفته‌ام اذعان می‌کنم که فرصت در کنار شما بزرگواران بودن غنیمتی است که نباید از دست داد اما شما خود به شرایط جسمی بنده واقفید و در گذشته نیز کرارا به عرض دوستان رسانده بودم که به دلایل شرایط جسمی امکان تداوم مسئولیت و ایفای نقش ندارم
انتخابات مجلس + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
ليست واحد اصولگرايان به نفع اصلاح‌طلبان است
اصلاح‌طلبان که تا مدت‌ها درگیر تعیین استراتژی برای ورود به انتخابات مجلس بودند در نهایت نتوانستند حضور موثری در ثبت نام انتخابات داشته باشند و سردرگمی و عدم قطعیت در نحوه ثبت نام اصلاح‌طلبان مشهود بود.
اصلاح طلبان+عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
چهار چالش پیش روی اصلاح‌طلبان تا انتخابات ۹۸
اصلاح طلبان در حالی برای انتخابات آینده مجلس آماده می‌شوند که نه تنها درباره نحوه حضور در انتخابات به جمع بندی نرسیده اند بلکه بر سر اینکه آیا بازهم عارف را سرلیست کنند یا روی چهره جدیدی سرمایه گذاری کند سردرگم هستند.
وزارت کشور+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
تنش در ساختمان معروف میدان فاطمی/ از دعوای حزبی تا نامه ی اصلاح طلبان به وزیر
انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب روز پنجشنبه برگزار شد اما این جلسه با حواشی بسیاری روبه‌رو شد، از اعتراضات یک مدعی اصلاح طلبی به دیگر اصلاح طلبان تا آبستراکسیون کردن دبیران کل که انتخابات برگزار شده را زیر سوال بردند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۱ آیان ۱۳۹۸
پول نامزدهای انتخابات مازندران از کجا می‌آید؛
با یک میلیارد به جهنم هم نمی‌رسید، چه رسد بهارستان / پولدارترین نامزدهای این دوره کیستند؟
۴ماه تا انتخابات مجلس یازدهم زمان باقی است اما از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر شروع فعالیت انتخاباتی برخی نمایندگان با هزینه های هنگفت مخابره می شود. و این در حالی است که حتی اگر تمام حقوق و مزایای آنها در طی ۴ سال نمایندگی را جمع کنند به یک چندم عدد تبلیغاتشان نمی‌رسد. چرا این هزینه‌ها انجام می‌شود؟ و چرا کسی نظارت نمی کند؟
مهدوی کنی+عبارت
دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸
کلاف سردرگم اصولگرایان پس از درگذشت آیت‌الله
۲۹ مهر ۱۳۹۳ نه تنها برای یک تشکل سیاسی روحانی قدیمی بلکه برای سیاست ایرانی یک نقطه عطف به حساب می‌آید. روزی که آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی پس از شش ماه کما، دار فانی را وداع گفت تا جناح راست یکی از بزرگان خود و سیاست ایران یکی از وزنه‌های خود را از دست بدهد. پنج سال از آن روز گذشته اما خلاء شیوخی چون مهدوی‌کنی همچنان در سیاست ایرانی به خصوص در میان اصولگرایان به چشم می‌آید.
وزارت کشور+عبارت
چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸
یک آمار جالب از مدیران منصوب در وزارت کشور؛ سهم هر جناح چه قدر است ؟
در حالی که مدعیان اصلاح‌طلبی سعی می‌کنند مسئولیت دولت را از سر خود باز کنند، آمارها نشان می‌دهد بیشتر انتصابات در وزارت کشور مربوط به همین طیف است.