امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت : ۱:۰۵ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احزاب
حسین زادگان+عبارت
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
بیانیه جمعی از احزاب سیاسی اصلاح طلب و حزب اعتدال و توسعه مازندران در حمایت از استاندار مازندران
اذعان می‌کنیم حسین زادگان موفق و پویا عمل کرده است / حرکات مخرب در پوشش انتقاد را محکوم میکنیم / کنش‌های اخیر با نام احزاب اصلاح طلب مصداق بارز سوءاستفاده است
پیرو برخی تحرکات از سوی بعضی از اصلاح طلبان در راستای تخریب استاندار مازندران، جمعی از احزاب اصلاح طلب مازندران بیانیه‌ای صادر نموده و آن را در اختیار عبارت قرار داده اند.
مجلس+عبارت
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین تصمیم مجلس دهم درباره احزاب و گروه های سیاسی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تامین نظر شورای نگهبان وزارت کشور را مکلف کردند که به امور تشکل‌های صنفی و کانون‌های بازنشستگی رسیدگی کند.
خانه احزاب+عبارت
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
یتیم خانه احزاب !
حزب، متشکل از مجموعه افرادیست که بر اساس نگرشهای مشترک و بر پایه اساسنامه و مرامنامه ای مشخص و مدون به دنبال دستیابی به قدرت سیاسی و حفظ قدرت مذکور از طریق ساز و کارهای انتخاباتی می باشند.
پوپولیسم+عبارت
شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸
با نزدیک شدن به اعلام رسمی اسامی نامزدها، حال و هوای انتخاباتی در کشور حاکم می شود؛
نگاهی به روند انتخاب کاندیدا توسط مردم / پوپولیسم ما را بیچاره خواهد کرد !
از حالا تا دو هفته ی دیگر اگر شنیدید کسی طرح های عجیب و غریب می دهد، از رشد اقتصاد و تجارت و صادرات بدون تاثیرپذیری از تحریم ها تا سه یا پنج ساله آینده می گوید در ابتدا بگویید استاد! اقتصاد سد و تونل نیست که با تابلوی روزشمار سر و کار داشته باشد. اقتصاد یک موجود زنده است و تا پا را از گلویش بر ندارید در کما خواهد ماند.
مجلس+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
کاندیدا های مجلس از چه منابعی می توانند هزینه های تبلیغات را تامین کنند؟
نمایندگان مجلس در مصوبه ای امکانات و منابع قانونی تامین مالی تبلیغات و فعالیت‌های نامزدهای انتخابات مجلس را تعیین کردند.
علی مطهری + عبارت
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
به این می گویند سورپرایز ؛ این شما و این علی مطهری!
علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره احتمال تاسیس حزب از سوی خود گفت: در حال بررسی تاسیس یک حزب جدید است.
اصلاح طلبان+عبارت
چهارشنبه ۸ آیان ۱۳۹۸
چهار چالش پیش روی اصلاح‌طلبان تا انتخابات ۹۸
اصلاح طلبان در حالی برای انتخابات آینده مجلس آماده می‌شوند که نه تنها درباره نحوه حضور در انتخابات به جمع بندی نرسیده اند بلکه بر سر اینکه آیا بازهم عارف را سرلیست کنند یا روی چهره جدیدی سرمایه گذاری کند سردرگم هستند.
وزارت کشور+عبارت
شنبه ۴ آیان ۱۳۹۸
تنش در ساختمان معروف میدان فاطمی/ از دعوای حزبی تا نامه ی اصلاح طلبان به وزیر
انتخابات کمیسیون ماده ۱۰ احزاب روز پنجشنبه برگزار شد اما این جلسه با حواشی بسیاری روبه‌رو شد، از اعتراضات یک مدعی اصلاح طلبی به دیگر اصلاح طلبان تا آبستراکسیون کردن دبیران کل که انتخابات برگزار شده را زیر سوال بردند.