امروز : سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۰۷ AM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احمد حسین زادگان استاندار مازندران
حسین زادگان + عبارت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
تسهیلات هزار میلیارد تومانی دولت برای ازدواج مازندرانی‌ها
استاندار مازندران گفت: سال ۹۸ دولت یکهزار میلیارد تومان وام ازدواج با سود چهار درصدی در اختیار جوانان مازندرانی قرار داد.
نمایندگان مازندران در مجلس یازدهم + عبارت
سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹
نگاهی به تغییر ترکیب نمایندگان مازندران به زیان استاندار؛
دوستی کی آخر آمد، دوستداران را چه شد
در مازندران نیز همچون سراسر کشور موج نارضایتی ازعملکرد نمایندگان موجب شد که برای نخستین بار بعد از انقلاب ترکیب مجمع نمایندگان مازندران کاملا تغییر کند. زمستان سرد و ساکت ۹۸ بهترین فرصت برای محافظه کاران و اقتدارگرایان این استان به شدت سیاسی بود تا بعد از سالها، دوباره به نوعی «یکپارچگی قدرت» دست یابند و با شعار مخالفت با سیاستهای دولت راه خود را به بهارستان هموار کنند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
گزارش عبارت از نشست ویدیو کنفرانس حسین زادگان با استاندار ولگاگراد روسیه؛
حسین زادگان: مازندران دروازه ورود به ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس/ برای پیگیری تفاهم نامه کمیسیون ویژه تشکیل خواهد شد/ استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای ارتقاء روابط امری ضروری است/ تسهیلات عبور و مرور برای خبرنگاران و تجار دو طرف
حسین زادگان با تاکید بر ظرفیت های بندر امیرآباد به عنوان بزرگترین بندر استان مازندران اظهار داشت: خوشبختانه اتفاق خوب دیگری که میان دولت ایران و روسیه رخ داده، عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی کشورهای اوراسیا است. با توجه به شرایط موجو این دو استان باید از این ظرفیت بیشترین بهره را ببرند.
فیلترشکن+عبارت
چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
شصتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
ادعای نماینده مجلس: مرگ ۶۰ نفر و بستری شدن ۵۰۰ نفر در بابل! / نامه انتقادآمیز استاندار اسبق مازندران به معاون رئیس جمهور / حمله تند کیهان به نماینده نوشهر و چالوس / نگاه نماینده بهشهر به صلیب سرخ جهانی و پیش بینی درگیری ۳ ماهه با کرونا
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
حسین زادگان+واعظی+عبارت
پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸
صدور مجوز برای نخستین اسکله تفریحی مازندران
استاندار مازندران گردشگری را از اولویت‌های توسعه و رونق اقتصادی استان دانست و گفت: نخستین موافقت اصولی اسکله تفریحی استان صادر شده و تا ۲ هفته آینده طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی تحویل سرمایه‌گذار می‌شود.
افتتاح پزشکی قانونی بابل+عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
ساختمان پزشکی قانونی بابل با حضور دکتر عباس مسجدی ریاست محترم سازمان پزشکی قانونی کشور افتتاح شد؛
گزارش تصویری از افتتاح ساختمان اداره پزشکی قانونی شهرستان بابل با حضور استاندار و رئیس کل دادگستری استان
در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ساختمان اداره پزشکی قانونی شهرستان بابل با حضور جناب آقای دکتر عباس مسجدی ریاست محترم سازمان پزشکی قانونی کشور، استاندار مازندران ، رئیس کل دادگستری استان و دیگر مقامات استانی و محلی در روز یکشنبه مورخه ۱۱/۱۳ ۹۸ ساعت ۱۰ افتتاح شد. گفتنی است این اداره در زمینی به مساحت ۱۶۵۰ متر مربع با زیربنای ۴۵۰ متر مربع از اعتبارات استانی توسط بسیج سازندگی احداث گردید
استاندار حسین زادگان + عبارت
یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
تشکیل ستادی مربوط به کرونا در مازندران به دستور استاندار
استاندار مازندران گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت کشور به منظور آمادگی همه جانبه در نخستین اقدام پس از کنترل و مراقبت مرزهای هوایی و دریایی استان، ستاد آموزشی و اطلاع‌رسانی ویروس کرونا در مازندران تشکیل می‌شود.
استاندار حسین زادگان  + عبارت
پنج شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
مشکل بازار مرکبات مازندران از زبان استاندار
استاندار مازندران بروز مشکل برای مرکبات تولیدی استان را از لحاظ قیمت و ظرفیت بالا تولید نسبت به مصرف را عدم برنامه‌ریزی برای صادرات بیان کرد.
حسین زادگان+عبارت
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
درباره احمد حسین‌زادگان و دشواری هایش؛
ایستاده در غبار
حسین‌زادگان معجونی از موفقیت و ناکامی است. مثل هر انسان دیگری وجه کسانی که از او قدیس می‌سازند و چه آنها که در شمایل اهریمن او را معرفی می‌کنند به بیراهه می‌روند.
حسین زادگان+عبارت
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
حسین زادگان دوباره چکمه به پا کرد / این بار ورود جدی به مرگ پرندگان مهاجر در میانکاله
استاندار مازندران از دستگاه‌های ذیربط بویژه دامپزشکی و محیط زیست خواست تا پیگیری‌هایشان را به صورت جدی برای مشخص شدن مرگ دسته‌جمعی پرندگان مهاجر در میانکاله ادامه دهند.
فیلترشکن+عبارت
یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بیست و هفتمین بسته ویژه خبری عبارت؛
روایتی از تبلیغات ادامه دار نمایندگان بدون صلاحیت در مازندران / نماینده قائمشهر: حاضر نیستم با رد صلاحیت شده ها بنشینم! / روایت ها از استعفای سوری مامور اداره کل ورزش مازندران که دبیر فدراسیون جودو شد
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
فیلترشکن+عبارت
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸
بیست و دومین بسته ویژه خبری عبارت؛
یک زن برای اولین بار رئیس هیات ورزشی در استان شد / ماجرای شکایت قوانلو از رییس نمایشگاه بین المللی / مازندرانی ها دوره آموزش مبارزه با پولشویی می بینند! / حمله تند یک رسانه به اصلاح طلبان مازندران و گمانه زنی حذف مدیرکل آموزش و پرورش
فیلترشکن عبارت بسته ویژه خبرهای مهم کمترشنیده شده و جذاب مازندران است که به صورت روزانه توسط تحریریه عبارت تهیه شده و منتشر می‌شود. این ستون قرار است به ما بگوید پشت اخبار رسمی و روزمره چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.
سردار سلیمانی+عبارت
جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
در پی شهادت سردار پرافتخار اسلام؛ حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ اسلام، ابومهدی المهندس، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ساری و استاندار مازندران پیامی صادر کردند. ‎
رحمانی+استاندار+عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
نخستین گفتگوی رحمانی فضلی؛ وزیر کشور در سفر دو روزه به مازندران:
هوشمندی و عملکرد استاندار مازندران در حوادث آبانماه قابل تقدیر است / اطلس جامع امنیتی کشور تدوین شده است / به مشکلات استان به ویژه مسئله پسماند خواهیم پرداخت / در این دوره تنها ۸ درصد ردصلاحیت داشته‌ایم
رحمانی فضلی در گفتگویی در استانداری مازندران با قدردانی از هوشمندی، صبوری و همراهی مردم در آبانماه، برخورد مناسب و مدیریت اثرگذار استاندار مازندران و دستگاه‌های مربوطه را ستود و اظهار کرد : خوشبختانه مازندران جزو استانهای آرام کشور بود که آنها چند تجمع کوتاه مدت در چند شهرستان را تجربه کرد که با حضور مثبت و اقناعی مسئولان آرام و بدون تنش به پایان رسید.
حسین زادگان  + عبارت
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸
پیام استاندار مازندران به مناسبت روز پرستار
احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را به جامعه پرتلاش پرستاری بویژه پرستاران فداکار و زحمتکش مازندران تبریک گفت. ‎