امروز : پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت : ۹:۰۹ PM
نتیجه جستجوی کلیدواژه:احمد حسین زادگان
جشنواره شهید رجایی مازندران + عبارت
پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
مراسم پایانی شانزدهمین جشنواره شهید رجایی در ساری برگزار شد؛
پنج دستگاه اجرایی برتر مازندران معرفی شدند
پنج دستگاه اجرایی برتر مازندران روز چهارشنبه با برگزاری مراسم پایانی شانزدهمین جشنواره شهید رجایی معرفی شدند و مدیرانشان مورد تجلیل قرار گرفتند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
استاندار مازندران : دولت در شرایط سخت‌ جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی است / مدیران باید تلاش حود را بیشتر کنند
استاندار مازندران با اعلام این که دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی در حال خدمت‌رسانی به مردم است ، گفت : وظیفه تمامی دستگاه‌های اجرایی درک شرایط کشور و تلاش مستمر برای حل مشکلات مردم است.
آرزو ولیپور+حسین زادگان + عبارت
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
کلنگ کتابخانه عمومی شهیدان معلمی در جویبار به زمین زده شد
کلنگ ساخت کتابخانه شهیدان معلمی روز سه‌شنبه همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور استاندار مازندران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در روستای کلاگر محله شهرستان جویبار به زمین زده شد.
هفته دفاع مقدس+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پیشکسوتان دفاع مقدس مازندران تجلیل شدند
رزمندگان پیشکسوت مازندران امروز دوشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد این حماسه ملی همزمان با سراسر کشور به صورت ارتباط زنده تصویری با رهبر معظم انقلاب تجلیل شدند.
حسین زادگان+عبارت
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پیام استاندار مازندران به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس
استاندار مازندران به مناسبت فرارسیدن ۳۱ شهریور با صدور پیامی چهلمین سالگرد دفاع مقدس را تبریک گفت.
بیمارستان+عبارت
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
یک سوم تخت های بیمارستانی استان در دولت روحانی به بهره برداری رسید؛
جبران سال ها عقب ماندگی در بهداشت و درمان مازندران / چرا کرونا ما را زمین گیر نکرد؟
به دنبال اجرای طرح تحول سلامت اقدامات ارزشمندی در بخش زيرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان اتفاق افتاد كه اگر اين اقدامات نبود، به‌طور حتم در دوران همه‌گيری كرونا كشور با بحران جدی مواجه مي‌شد كه از جمله اين اقدامات مي‌توان به ساخت ۳۱هزار و ۶۰۰ تخت بيمارستاني جديد تنها در پنج سال و نيم اشاره كرد.
کشاورزی+عبارت
یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹
خسارت ۶ هزار میلیاردی کرونا به کشاورزی مازندران؛
روزهای دشـوار کشـاورزی در روزگـار کرونا
اعداد و ارقام از وضعیت نه‌چندان جالب کشاورزان مازندرانی حکایت دارند. وضعیتی که اگر در میان مدت باقی بماند بدون شک سبب افزایش گرایش به سوی «تغییر کاربری» زمین های کشاورزی خواهد شد. مشکلی که سال‌ها است اراضی مازندران و امنیت غذایی مردم کشور را با هم تهدید می‌نماید و تنها به مذاق بعضی از ویلانشینان و سرمایه داران خوش می‌آید.
حسین زادگان+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
استاندار مازندران : برای حفظ سلامت دانش آموزان تمام پروتکل های بهداشتی رعایت خواهد شد / خانواده‌ها به آموزش و پرورش اعتماد کنند
استاندار مازندران گفت : با توجه به بازگشایی مدارس در زمان کرونایی، والدین باید به آموزش‌وپرورش اعتماد کنند و فرزندانشان را برای آموزش حضوری به مدرسه بفرستند.
گلخانه+عبارت
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
استاندار توسعه کشت گلخانه ای را الویت کشاورزی مازندران اعلام کرد؛
گـذر از کشـاورزی سنتـی در مازنـدران
مازندران به دلیل شرایط خاص آب و هوایی و اقلیم مطلوبی که دارد از جمله استان‌هایی است که توسعه کشت‌های گلخانه‌ای را به عنوان یک راهکار مناسب مطرح کرده و در راستای رسیدن به این هدف مهم گام‌های جدی برداشته است.
کامیون+عبارت
پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
استاندار مازندران از راه اندازی ۲ شرکت حمل و نقل بین المللی در استان خبر داد؛
حلـقه گمـشده در تولـید و صـادرات مازنـدران
آثار اقتصادی حمل و نقل را می توان در رابطه با همه فعالیت های اقتصادی مثل صنایع کشاورزی، خدمات، توریسم و ... برشمرد. اگر نگاهی به کشورهای پیشرفته جهان بیندازیم مشاهده خواهیم کرد که انها به موازات سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی، در امر حمل و نقل نیز سرمایه گذاری کرده اند.
حسین زادگان+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
آن چه که می سوزد و به باد می رود
حالا که چند ماهی است مبارزه با مفاسد اقتصادی به طور جدی آغاز گشته و تعداد قابل توجهی از مدیران سابق و فعلی شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر ساری تحت پیگرد قضایی قرار گرفته اند ، لازم است نکاتی به عنوان یادآوری و توصیه هایی جهت پیشگیری از مسائل مشابه طرح گردد .
فتوتیتر+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
استاندار مازندران: باغداران عجله نکنند خبرهای خوشی درمورد مرکبات در راه است
حسین زادگان استاندار مازندران در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با بیان اینکه امسال به شکوفایی تجارت مرکبات در استان امیدواریم گفت: باغداران عجله نکنند، خبرهای خوشی در مورد مرکبات در راه است
احمد توکلی+عبارت
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
گفتگوی اختصاصی عبارت با توکلی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل‌ونقل و ترافیک استانداری مازندران؛
احمد توکلی: اجرای ۲۰ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در ۱۰ سال اخیر / مازندران، استانی با روستاهای برخوردار / تشکیل کارگروه مبارزه با زمین خواری و تغییر کاربری غیرمجاز در استان / باران و تحریم متهمان اصلی وضعیت آسفالت های مازندران
مدیرکل دفتر فنی استانداری مازندران به اهمیت سدسازی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: مازندران در وهله اول یک استان کشاورزی و در مرحله بعد گردشگری است. هردوی این فعالیت‌ها نیز جزو فعالیت‌های آب‌بر محسوب می شوند و به همین دلیل نیاز مازندران به آب یک نیاز همیشگی و پر اهمیت است.
اسلامی+حسین زادگان+عبارت
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹
گره تامین اعتبار ۱۱ طرح عمرانی مازندران باز شد
استانداری مازندران از رفع مشکل تامین اعتبار برای ۱۱ طرح عمرانی استان از طریق رایزنی استاندار با وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
تورم + عبارت
شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹
کمترین میزان تورم در بین استان های کشور به نام مازندران ثبت شد؛
استانی با کمترین تورم و بیشترین نظارت
از طرف دیگر همکاری مردم و گزارش آنان به نهادهای نظارتی یکی دیگر از دلایل موفقیت مازندران در کنترل تورم بود به طوری‌که تنها در همین مردادماه ۴۳۳ مورد تخلف صنفی در استان توسط گزارشات مردمی کشف و با آنان برخورد شد.